Index >

Ridderkerk Gereformeerde Gemeente


Classis: Ridderkerk
Provincie: Zuid-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Ridderkerk opgericht in 26-12-1910:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
01 ds. D.C. Overduin (Daniel Christiaan) 27-04-1911 Amsterdam ??-??-1914 Nieuw-Beijerland
04 ds. A. Makkenze (Andries) 20-12-1914 Bruinisse ??-??-1917 Nieuw-Beijerland
05 ds. J.R. van Oordt (Jan Rokus) 24-11-1918 Middelburg ??-04-1923 Opheusden
38 ds. C. van de Woestijne 05-09-1940 kandidaat Rotterdam 21-03-1950 Barneveld 34
61 ds. A.M. den Boer 18-09-1968 kandidaat Ridderkerk 27-06-1973 Norwich (Can.) 19
04 ds. J. Mijnders 24-10-1973 Rijssen-Zuiderkerk 25-11-1979 Veenendaal 24
06 ds. J.W. Verweij 30-10-1980 Hendrik Ido Ambacht 17-06-1986 Amersfoort 27
03 ds. J.J. Tanis 13-01-1987 Tholen 28-06-1990 Lisse 05
11 ds. G.J. van Aalst 08-09-1992 Benthuizen 08-01-2003 Klaaswaal 82
24 ds. G.M. de Leeuw 06-06-2007 Rock Valley (V.S.) 28-11-2012 Opheusden 20
03 ds. G. Pater 10-07-2013 Oud-Beijerland


Beroepen vacature 1911:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1911 D.C. Overduin Amsterdam


Beroepen vacature 1914:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-1914 H. Roelofsen Zeist
02 ??-05-1914 B. van Neerbos Rijssen
03 ??-07-1914 B. van Neerbos (2e keer) Rijssen
04 ??-09-1914 A. Makkenze Bruinisse


Beroepen vacature 1917:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1917 M. Hofman kandidaat Beekbergen
02 ??-12-1917 D.C. Overduin Terneuzen
03 ??-03-1918 B. van Neerbos Meliskerke
04 ??-04-1918 J. Fraanje Goes
05 ??-08-1918 J.R. van Oordt Middelburg


Beroepen vacature 1923:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-1923 A. de Blois kandidaat Vlaardingen
02 ??-05-1923 J. Vreugdenhil Borssele
03 ??-07-1923 J. Fraanje Barneveld
04 ??-10-1923 M. Hofman Rijssen
05 ??-11-1923 B. van Neerbos Terneuzen
06 ??-04-1924 J. Vreugdenhil (2e keer) Borssele
07 ??-06-1924 A. de Blois (2e keer) Vlaardingen
08 ??-09-1924 R. Kok Aagtekerke
09 ??-01-1925 J. Fraanje (2e keer) Barneveld
10 ??-03-1925 B. van Neerbos (2e keer) Terneuzen
11 ??-06-1925 H. Kieviet Veenendaal
12 ??-08-1925 D.C. Overduin Giessendam
13 ??-01-1926 M. Hofman (2e keer) Krabbendijke
14 ??-04-1926 H. Kieviet (2e keer) Veenendaal
15 ??-07-1926 J. Vreugdenhil (3e keer) Bruinisse
16 ??-09-1926 R. Kok (2e keer) Gouda
17 ??-01-1927 J. Vreugdenhil (4e keer) Bruinisse
18 ??-04-1927 J.R. van Oordt Opheusden
19 ??-12-1927 J. Vreugdenhil (5e keer) Bruinisse
20 ??-04-1928 J.D. Barth voorheen Alphen aan den Rijn-cgk, wonend Bodegraven
21 ??-02-1929 R. Kok (3e keer) Gouda
22 ??-06-1929 M. Heikoop kandidaat Gravenhage
23 ??-08-1929 J. Vreugdenhil (6e keer) Bruinisse
24 ??-05-1930 J. Fraanje (3e keer) Barneveld
25 ??-11-1930 W.C. Lamain Leiden
26 ??-08-1931 M. Heikoop (2e keer) Utrecht
27 ??-12-1931 W.C. Lamain (2e keer) Leiden
28 ??-06-1932 A. Verhagen Middelburg
29 ??-01-1933 M. Heikoop (3e keer) Utrecht
30 ??-06-1934 H. Ligtenberg kandidaat Rotterdam
31 ??-01-1935 A. de Blois (3e keer) Dirksland
32 ??-11-1935 M. Heikoop (4e keer) Utrecht
33 ??-07-1936 J. van den Berg kandidaat Rotterdam
34 ??-04-1937 M. Heikoop (5e keer) Utrecht
35 ??-01-1938 W.C. Lamain (2e keer) Rotterdam-Zuid
36 ??-11-1938 M. Heikoop (6e keer) Utrecht
37 ??-07-1939 A. van Stuijvenberg Benthuizen
38 ??-07-1940 C. van de Woestijne kandidaat Rotterdam


Beroepen vacature 1950:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-05-1950 F.J. Dieleman Borssele
02 ??-09-1950 C. van Dam Werkendam
03 ??-02-1951 F.J. Dieleman (2e keer) Borssele
04 ??-07-1951 W.C. Lamain Grand-Rapids (V.S.)
05 ??-09-1951 H. van Gilst Elspeet
06 ??-01-1952 F. Mallan Bruinisse
07 ??-05-1952 J.B. Bel Krabbendijke
08 ??-07-1952 W. Hage kandidaat Gravenhage
09 ??-12-1952 M. van de Ketterij Alblasserdam
10 ??-03-1953 H. Ligtenberg Rotterdam-West
11 ??-12-1953 F.J. Dieleman (3e keer) Borssele
12 ??-03-1954 H. Ligtenberg (2e keer) Rotterdam-West
13 ??-06-1954 H. Rijksen kandidaat Middelburg
14 ??-12-1954 J.B. Bel (2e keer) Krabbendijke
15 ??-06-1955 A. Elshout kandidaat Rotterdam
16 ??-12-1955 H. van Gilst (2e keer) Dirksland
17 ??-07-1956 C. Molenaar kandidaat Dordrecht
18 ??-10-1956 P. van der Bijl voorheen Leerdam-cgk
19 ??-12-1956 H. van Gilst (3e keer) Dirksland
20 ??-03-1957 J.B. Bel (3e keer) Krabbendijke
21 ??-08-1957 H. van Gilst (4e keer) Dirksland
22 ??-12-1957 W.C. Lamain (2e keer) Grand-Rapids (V.S.)
23 ??-04-1958 H. van Gilst (5e keer) Dirksland
24 ??-06-1958 A. Hofman kandidaat Aalst
25 ??-12-1958 M. Blok Rijssen
26 ??-04-1959 C. Molenaar (2e keer) Leiden
27 ??-06-1959 P. Blok kandidaat Rotterdam
28 ??-11-1959 M. Blok (2e keer) Rijssen
29 ??-03-1960 A. Vergunst Rotterdam-Centrum
30 ??-07-1960 H. Ligtenberg kandidaat Rijssen
31 ??-12-1960 A. Vergunst (2e keer) Rotterdam-Centrum
32 ??-06-1961 L. Huisman kandidaat Zwijndrecht
33 ??-10-1961 P. van der Bijl (2e keer) Barneveld
34 ??-12-1961 A. Hofman (2e keer) Zeist
35 ??-03-1962 A. Vergunst (3e keer) Rotterdam-Centrum
36 ??-06-1962 C. Harinck kandidaat Goes
37 ??-09-1962 P. Blok (2e keer) Dirksland
38 ??-01-1963 C. Wisse Hendrik-Ido-Ambacht
39 ??-04-1963 P. Blok (3e keer) Dirksland
40 ??-07-1963 A.W. Verhoef kandidaat Capelle aan den IJssel
41 ??-09-1963 P. Blok (4e keer) Dirksland
42 ??-12-1963 J. van Haaren Rijssen
43 ??-04-1964 A. Vergunst (4e keer) Rotterdam-Centrum
44 ??-06-1964 M.G. Mouw kandidaat Rijssen
45 ??-09-1964 P. Blok (5e keer) Dirksland
46 ??-12-1964 A. Hofman (3e keer) Zeist
47 ??-03-1965 A. Elshout (2e keer) Scheveningen
48 ??-06-1965 C. van der Poel kandidaat Rotterdam
49 ??-09-1965 P. Blok (6e keer) Dirksland
50 ??-12-1965 C. Harinck (2e keer) Utrecht
51 ??-03-1966 P. Blok (7e keer) Dirksland
52 ??-05-1966 A. Hofman (4e keer) Zeist
53 ??-09-1966 G. Schipaanboord Apeldoorn
54 ??-12-1966 P. Blok (8e keer) Dirksland
55 ??-02-1967 A.W. Verhoef Barneveld
56 ??-03-1967 A. Vergunst (5e keer) Rotterdam-Centrum
57 ??-06-1967 N.W. Schreuder kandidaat Amersfoort
58 ??-09-1967 G. Schipaanboord Apeldoorn
59 ??-12-1967 G.A. Zijderveld Middelburg
60 ??-03-1968 J. van Haaren (2e keeer) Amersfoort
61 ??-07-1968 A.M. den Boer kandidaat Ridderkerk


Beroepen vacature 1973:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1973 T. van Stuijvenberg Rotterdam-Zuidwijk
02 ??-05-1973 C. van der Poel Yerseke
03 ??-06-1973 M. Mondria kandidaat Apeldoorn
04 ??-08-1973 J. Mijnders Rijssen


Beroepen vacature 1979:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1979 A. Hoogerland Krabbendijke
02 ??-01-1980 C. van der Poel Yerseke
03 ??-03-1980 J. Mol Rijssen
04 ??-04-1980 J. van Haaren Amersfoort
05 ??-06-1980 J.J. Tanis kandidaat Sommelsdijk
06 ??-08-1980 J.W. Verweij Hendrik-Ido-Ambacht


Beroepen vacature 1986:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 19-06-1986 G.J. van Aalst kandidaat Nieuw-Beijerland
02 22-08-1986 C. van der Poel Yerseke
03 06-10-1986 J.J. Tanis Tholen


Beroepen vacature 1990:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 29-05-1990 G.J. van Aalst Benthuizen
02 05-09-1990 M. Mondria Waardenburg
03 02-11-1990 A. Moerkerken Gouda
04 08-01-1991 A. Bac Bodegraven
05 08-03-1991 N.W. Schreuder Goes
06 06-05-1991 G. Mouw Genemuiden
07 02-07-1991 N.W. Schreuder (2e keer) Goes
08 18-09-1991 C.A. van Dieren Stolwijk
09 04-12-1991 A. Moerkerken (2e keer) Gouda
10 26-02-1992 L. Blok Nunspeet
11 08-05-1992 G.J. van Aalst Benthuizen


Beroepen vacature 2003:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 11-01-2003 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam
02 11-03-2003 M. Karens Werkendam
03 01-05-2003 G.J.N. Moens Goes
04 03-07-2003 G. Pater kandidaat Genemuiden
05 09-09-2003 C. Sonnevelt Veenendaal
06 31-10-2003 D. de Wit Nieuw-Beijerland
07 16-01-2004 A.H. Verhoef Sint Catharines (Can.)
08 09-03-2004 C.A. van Dieren Rijssen-Noord
09 12-05-2004 W.J. Karels (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
10 22-06-2004 G. Beens kandidaat Genemuiden
11 24-09-2004 A. Schreuder Rijssen-Zuid
12 04-12-2004 M. Karens (2e keer) Werkendam
13 01-03-2005 G.J.N. Moens (2e keer) Goes
14 19-04-2005 G. Clements Gouda
15 28-06-2005 G. van Manen kandidaat Krabbendijke
16 08-09-2005 C. Hogchem Barneveld
17 23-11-2005 C.A. van Dieren Rijssen-Noord
18 04-01-2006 B.J. van Boven De Valk-Wekerom
19 07-03-2006 G. Clements (2e keer) Gouda
20 10-05-2006 F. Mulder Wageningen
21 27-06-2006 J. van Belzen kandidaat Arnemuiden
22 08-09-2006 W.J. Karels (3e keer) Hardinxveld-Giessendam
23 09-11-2006 B.J. van Boven (2e keer) De Valk-Wekerom
24 12-01-2007 G.M. de Leeuw Rock Valley (V.S.)


Beroepen vacature 2012:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 06-12-2012 A. Schot Nunspeet 62
02 14-02-2013 G. van Manen Elspeet 04
03 11-04-2013 G. Pater Oud-Beijerland 06


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

maandag 11 december 2017