Mutatielijst week 41 2015
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 03 | Ameide-Tienhoven-hg | J.C. van Trigt | Papendrecht-hg (per 5-10) | 03 | |
● | 01 | Amsterdam-pg (pionier Oud-West) | mw. W.M. van Berkum | kandidaat Amsterdam | aan | 01 |
● | 01 | Amsterdam-Zuidwest-gkv | K. de Vries | Hilversum-gkv | 01 | |
● | 46 | Apeldoorn-gg | W. Harinck (3e keer) | Moerkapelle-gg | bed | 15 |
● | 153 | Berkenwoude-gg | G. van Manen | Elspeet-gg | bed | 24 |
● | 01 | Broek op Langedijk-gk | mw. J.E. van Zelderen | mobiliteitspool Ouderkerk aan den Amstel-pg | aan | 01 |
● | 10 | Carterton-gg (Nieuw-Zeeland) | P. van Ruitenburg | Chilliwack-gg (Can) | bed | 81 |
● | 01 | Dordrecht-Centrum-cgk | A. van der Zwan | Sliedrecht-Bethel-cgk | aan | 10 |
● | 02 | Ederveen-hg | J.A.C. Olie | Genemuiden-hg (per 5-10) | 01 | |
● | 01 | Epe-gk (Regenboogkerk) | S.H. Muller | Apeldoorn-pg (Wilhelminakerk) | aan | 01 |
● | Grand Rapids-gg | E. Hakvoort | Norwich-gg | bed | 02 | |
● | Groningen-pg (De Fontein als bijstand) | mw. J.J. van Beveren | bijstand Schoonoord-gk, wonend Assen | aan | ||
● | 20 | IJsselmuiden-ggin | M. Krijgsman (4e keer) | Arnemuiden-ggin | 61 | |
● | 11 | IJsselmuiden-Grafhorst-hhg | J.C. den Ouden (2e keer) | Opheusden-hhg (per 10-10) | 12 | |
● | 02 | Meliskerke-gg | S. Maljaars | Middelharnis-gg | aan | 14 |
● | 02 | Middelburg-Zuid-gg | G.W.S. Mulder | Zoetermeer-gg | bed | 39 |
● | 01 | Monnickendam-pg (g.v. Swaensborch Monnickendam) | mw. H.A. Keur (p-t) | g.v. Vijverhof Bodegraven | aan | 01 |
● | 01 | Rotterdam-Centrum-bap | S. Meindertsma (p-t) | pionier Rotterdam | aan | 01 |
● | 01 | Sint Philipsland-hg | G. van den Berg | kandidaat Stolwijk/hulppred. Barendrecht-hg (per 26-9) | aan | 01 |
● | 01 | Staphorst-hhg | A. Vlietstra | Katwijk aan Zee-hhg (per 6-10) | 22 | |
● | 23 | Terneuzen-vogg | A.T. van Andel (2e keer) | Montfoort-hhg | 03 | |
● | 37 | Urk-ggin | A. Geuze (3e keer) | Chilliwack-ggin (per 12-9) | bed | 18 |
● | 04 | Urk De Bron-hg | W.P. Emaus | Lekkerkerk-hg (per 10-10) | 01 | |
● | 40 | Vriezenveen-ggin | A. Geuze (2e keer) | Chilliwack-ggin | bed | 19 |
● | 01 | Wijngaarden-hg | M.C. Stehouwer | kandidaat Waalwijk | 01 | |
● | Zeist-hg (als ouderenpastor) | F. van Roest | bijstand Hoogblokland-hg | aan | ||
● | 28 | Zwijndrecht-gg | C. Sonnevelt (2e keer) | Krabbendijke-gg | bed | 04 |
● | 02 | Zwolle-gkn (De Kandelaar) | J.R. Visser | Dronten-Noord-gkv | aan | 02 |
● | 01 | bijz.werk-clas. Apeldoorn-pg (g.v. Beekbergen) | mw. C.A.J. van Dijk | g.v. Avondlicht Dedemsvaart | aan | 01 |
● | 01 | bijz.werk-clas. Apeldoorn-pg (g.v. Brummen) | mw. E. Groeneveld | g.v. Radboudziekenhuis Nijmegen | aan | 01 |
- | ||||||
Voornemen beroep: | ||||||
● | 01 | Rotterdam-Noordrand-pg (Open Hof en Ontmoetingskerk) | F.J. Timmers | Roosendaal-pg | 01 | |
● | 01 | Sliedrecht-hg (wijk 3) | H. Russcher | Nijkerk-hg | 02 | |
- | ||||||
Voordracht beroep: | ||||||
● | 02 | Moordrecht Bethel-hg | A.J. Mensink | Krimpen aan den IJssel-hwba | 01 | |
- | ||||||
Tweetal te | ||||||
● | Drachten-gg | G. van Manen | Elspeet-gg (stemming 12-10) | |||
● | P. Melis | Ermelo-gg | ||||
● | Gravenzande-gg | W. Harinck | Moerkapelle-gg (stemming 15-10) | |||
● | G.W.S. Mulder | Zoetermeer-gg | ||||
● | IJsselmuiden-ggin | A. Geuze | Chilliwack-ggin (Can.) (stemming 5-10) | |||
● | M. Krijgsman | Arnemuiden-ggin | ||||
● | Ouddorp-gg | P. Melis | Ermelo-gg (stemming 12-10) | |||
● | A. Vermeij | Nieuw-Beijerland-gg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.