Mutatielijst week 23 1998
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | Almkerk-hg | W.M. de Bruin | Daarlerveen-hg | |||
● | Amersfoort-Noord-gkv | J.P. van Bruggen | Zuidlaren-gkv | |||
● | Apeldoorn-gk | mw. M.G. Rietberg (p-t) | kandidaat Apeldoorn | aan | ||
● | Arnhem-Zuid-bap | W.P. van Berkel | Hoogeveen-bap | |||
● | Beerta-Finsterwolde-hg (SoW) | mw. W. Heeren | kandidaat Suameer | |||
● | Beerta-Finsterwolde-hg (SoW) | W. Johlinger | Suameer-hg | |||
● | Bunschoten-Oost-gkv | M. Tel | Bergschenhoek-gkv | |||
● | Dundas-cgk (Can.) | H. Polinder | Genemuiden-cgk | |||
● | Enschede-Noord-gkv | H.K. Bouwkamp | Marienberg-gkv | bed | ||
● | Genemuiden-hg | W. Arkeraats | Werkendam-hg | |||
● | Goudriaan-Ottoland-hg | J.C. Trouwborst | kandidaat Utrecht | |||
● | Goudswaard-hg | A. Simons | kandidaat Nieuw-Lekkerland | aan | ||
● | Gravenhage-ngk | H. van Winkelhoff | Amstelveen-ngk | |||
● | Gravenzande-hg (wijk 2) | W. Koerselman | Meppel-hg | aan | ||
● | Gravenzande-hg | C.G. Graafland | Aalsmeer-hg | bed | ||
● | Groningen-Zuid-gk | mw. N.J. de Jong-Dorland | Amsterdam-gk | aan | ||
● | Harde-hg (wijk 2) | A. Jonker | Barendrecht-bw-hg | |||
● | Hoogblokland-hg | J. de Jong | Waspik-hg | |||
● | Hoogeveen-gk | J. Kooistra | Steenwijk-gk | aan | ||
● | IJmuiden-Oost-hg (SoW) | B.C. Helmers | Wormerveer-hg (SoW) | |||
● | Leiderdorp-hg (SoW) | W. Koerselman | Meppel-hg | bed | ||
● | Lekkerkerk-Venster-dg-hg | A. Jonker | Barendrecht-bw-hg | |||
● | Maassluis-hg (wijk Koningshof) | J. de Visser | Heerenhoek-Nieuwdorp-hg | |||
● | Moerkapelle-hg | A. Schaap | Herkingen-hg | aan | ||
● | Nijkerk-cgk | J. van Amstel | Ede-cgk | |||
● | Pernis-hg | J. Holtslag | hulppred. Dorkwerd-hg | aan | ||
● | Rijssen-Zuid-gg | C. Sonnevelt | Veenendaal-gg | bed | ||
● | Stolwijk-hg (wijk 1) | C.C. van Hoogstraten | kandidaat Zoetermeer | aan | ||
● | Stolwijk-hg (wijk 1) | mw. A.C. van Hoogstraten-Westerduin | kandidaat Zoetermeer | aan | ||
● | Tholen-Oud-Vossemeer-cgk | H. Polinder | Genemuiden-cgk | bed | ||
● | Tholen-Poortvliet-gk | P.A. Broere | Pesse-gk | aan | ||
● | Utrecht-West-cgk | E.J. van der Linde | Drogeham-cgk | bed | ||
● | Vlaardingen-cgk | H. Polinder | Genemuiden-cgk | bed | ||
● | Voorthuizen-hg (wijk 2) | M.J. Paul | Dirksland-hg | bed | ||
● | Wierden-hg | A.W. van der Plas | Waddinxveen-hg | bed | ||
● | bijz.werk-hg (zending Africa) | C. Verduijn | kandidaat Oegstgeest |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.