Mutatielijst week 22 2011
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 01 | Almelo-pg (g.v. Trivium/MeulenbeltZorg) | ds. mw. M.D. Vlasblom | Glanerbrug-pg | 01 | |
● | 01 | Babyloniënbroek-hg (pastoraal werker) | R. Verkaik | wonend Hardinxveld-Giessendam (per 1-9) | aan | 01 |
● | 03 | Beverwijk-gkv | G.W. Kroeze | kandidaat Rotterdam | aan | 01 |
● | 01 | Bunschoten-Spakenburg-ngk | ds. P. Kleingeld | Maassluis-ngk | bed | 01 |
● | 01 | Dalfsen-ngk | D.H.T. Postuma | kandidaat Apeldoorn | 01 | |
● | 01 | Dronten-pg | ds. G.J. Heeringa | Harderwijk-gk | 01 | |
● | 01 | Elst-Utr.-hhg | W.J. van den Brink | kandidaat Ede (per 31-5)(i.s.m. Scherpenzeel) | 01 | |
● | 02 | Gendringen-pg | ds. mw. H.E. van der Zwaag-Visscher | Halsteren-Nieuw-Vossemeer-pg | aan | 01 |
● | 01 | Hedel-hg | ds. M.A. van den Berg | Zoetermeer-hg (per 10-5) | bed | 06 |
● | 03 | Lisse-cgngk | D.H.T. Postuma | kandidaat Apeldoorn | 02 | |
● | Loma Alta-gg (Bolivia) | ds. C. Sonnevelt | Lethbridge-gg (Can.) | bed | ||
● | 01 | Marken-pg | ds. H. Dekker | Vollenhove-hg | aan | 03 |
● | 03 | Mussel-cgk | J.W. Moolhuizen | kandidaat Zutphen | 01 | |
● | 01 | Nieuwe-Pekela-cgk | J.W. Moolhuizen | kandidaat Zutphen | 02 | |
● | Norwich-gg (Can.) | ds. E. Hakvoort | Gravenpolder-gg | bed | 06 | |
● | 04 | Oudewater-Hekendorp-hg (wijk 2) | ds. J.J. van den End | Molenaarsgraaf-hg | aan | 01 |
● | 05 | Ridderkerk-hg (Boezemkerk, Bolnes) | ds. M.A. van den Berg | Zoetermeer-hg | 07 | |
● | 02 | Ruinerwold-Koekange-gkv | G.W. Kroeze | kandidaat Rotterdam | bed | 02 |
● | 01 | Scherpenzeel-Gld.-hhg | W.J. van den Brink | kandidaat Ede (per 31-5) (i.s.m. Elst) | 01 | |
● | 04 | Sneek-cgkv | ds. J.D. van ’t Zand | Wildervank-Veendam-Zuidlaren-cgk | aan | 01 |
● | 01 | Ureterp-gkv | ds. A. de Braak | Heemse-gkv | bed | 01 |
● | 05 | Wilnis-hg | ds. P. Veerman | Lopikerkapel-hg | aan | 03 |
● | 01 | Zoetermeer-pg (wijk Rokkeveen) | ds. D.A.J. Sonneveld | Spijkenisse-pg | aan | 01 |
● | 02 | Zuidwolde-Dr.-gkv | G.W. Kroeze | kandidaat Rotterdam | bed | 02 |
● | 01 | bijz. werk-cgk Centrum Israelstudies | ds. A. Brons | Kampen-cgk | aan | 01 |
- | ||||||
Voornemen beroep: | ||||||
● | 02 | Epe-Sionskerk-hg | ds. H. Westerhout | Harderwijk-hg | 12 | |
● | 01 | Giessen-Oudekerk-hg | ds. L. Lammers | Wezep-hg | 01 | |
● | 08 | Goes-hg (De Levensbron) | ds. G.D. Kamphuis | Amersfoort-hg | 03 | |
● | 01 | Heinenoord-hg | E.J. Prins | kandidaat Zeist (per 7-6) | 01 | |
● | 01 | Werkhoven-hg | G.A. Termaat | kandidaat Ede | 01 | |
- | ||||||
Voordracht beroep: | ||||||
● | 01 | Dalfsen-gkv (voor wijk Oost) | M. van Loon | kandidaat Zwolle (stemming 6-6) | 04 | |
● | 01 | Eindhoven-Best-gkv | ds. A.S. van der Lugt | Delft-gkv (stemming 9-6) | 01 | |
● | 01 | Ouddorp-Stellendam-gk | ds. W.J. van de Griend | Krabbendijke-gk (stemming 30-5) | 01 | |
● | 05 | Sirjansland-hg | ds. J. van Dijk | Ede-hg (stemming 6-6) | 01 | |
● | 04 | Yerseke-hg (Rehoboth) | ds. E. van Rooijen | Bleiswijk-hg (stemming 31-5) > afgewezen | 01 | |
● | 02 | Werkendam-cgk | D. Bos | kandidaat Urk (stemming 6-6) | 01 | |
- | ||||||
Tweetallen: | ||||||
● | Alphen aan den Rijn-cgk | ds. H. Polinder | Urk-Maranatha-cgk (stemming 7-6) | |||
● | ds. A.C. Uitslag | Urk-Eben-Haëzer-cgk | ||||
● | Nieuwdorp-gg | A.P. Baaijens | kandidaat Terwolde (stemming 14-6) | |||
● | R.A.M. Visser | kandidaat Hardinxveld-Giessendam |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.