Poederoijen Gereformeerde Gemeente


Classis: * Dordrecht
Provincie: Gelderland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Poederoijen opgericht in 09-11-1928:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
50 ds. C. Sonnevelt 28-06-2023 Alblasserdam


Beroepen vacature 1928:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1929 W.C. Lamain kandidaat Voorschoten
02 ??-06-1965 G.J. van der Noort kandidaat Capelle aan den IJssel
03 ??-07-1967 C. de Ridder kandidaat Elspeet
04 ??-06-1968 A.M. den Boer kandidaat Ridderkerk
05 ??-06-1969 J. Mol kandidaat Hardinxveld-Giessendam
06 ??-06-1970 J. Mijnders kandidaat De Meern
07 ??-06-1971 J. Koster kandidaat Yerseke
08 ??-06-1972 A. Bac kandidaat Moerkapelle
09 ??-06-1976 J.J. van Eckeveld kandidaat Scherpenzeel (Gld.)
10 ??-06-1977 C. Vogelaar kandidaat Mijdrecht
11 ??-06-1978 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
12 ??-06-1979 J. de Pater kandidaat Boskoop
13 ??-07-1981 R. Boogaard Leiden
14 15-02-2008 W. Silfhout Capelle aan den IJssel-Middelwatering
15 24-06-2008 A.J. Gunst Nieuwerkerk
16 29-01-2009 C. de Jongste Tholen
17 01-07-2009 G. Bredeweg kandidaat Rijssen
18 04-02-2010 A.B. van der Heiden Benthuizen
19 07-06-2010 G.W.S. Mulder kandidaat Rijssen 10
20 02-07-2010 A.J. de Waard voorheen Stolwijk 13
21 26-01-2011 G.J.N. Moens Meliskerke 16
22 17-06-2011 A.P. Baaijens kandidaat Vaassen 21
23 ??-01-2012 G.M. de Leeuw Ridderkerk 14
24 ??-06-2012 A.T. Huijser kandidaat Geldermalsen 36
25 ??-01-2013 B. van der Heiden Alblasserdam 80
26 ??-06-2013 J. van Laar kandidaat Opheusden 17
27 06-01-2014 P.G. Heijkamp kandidaat Elspeet 22
28 ??-06-2014 H.A. van Zetten kandidaat Veenendaal 20
29 18-02-2015 A. Schot Nunspeet 79
30 10-06-2015 H. van der Heiden kandidaat Doetinchem 17
31 ??-02-2016 M. Karens Werkendam 246
32 15-06-2016 F. Mulder Rhenen 09
33 ??-02-2017 B. Labee Veenendaal 10
34 19-06-2017 J. de Kok kandidaat Krabbendijke 09
35 22-02-2018 A. Schot (2e keer) Nunspeet 101
36 25-06-2018 H.E.P. Fortuijn kandidaat Vianen 05
37 09-11-2018 G. Beens Kootwijkerbroek 16
38 26-02-2019 F. Mulder Rhenen 13
39 17-06-2019 G.P. van Nieuw Amerongen kandidaat Stolwijk 18
40 30-10-2019 B. Labee (2e keer) Veenendaal 35
41 20-02-2020 J.M.D. de Heer Middelburg-Centrum 74
42 02-07-2020 P.C. Vlot kandidaat Dordrecht 29
43 19-11-2020 J. de Kok (2e keer) Westkapelle 03
44 11-05-2021 A. Schot (3e keer) Nunspeet 126
45 28-06-2021 J. Beens kandidaat t Harde 07
46 13-12-2021 J. de Kok (3e keer) Westkapelle 14
47 10-03-2022 A. Schot (4e keer) Nunspeet 131
48 20-06-2022 M.G. van Middendorp kandidaat Barneveld 12
49 21-11-2022 B. Labee (3e keer) Veenendaal 49
50 01-03-2023 C. Sonnevelt Alblasserdam 09


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

zondag 14 april 2024