Hardinxveld-Giessendam Gereformeerde Gemeente


Classis: Dordrecht
Provincie: Zuid-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Hardinxveld-Giessendam opgericht in 20-01-1909:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
voorheen bekend als Giessendam-gg tot 1963
-
16 ds. D.C. Overduin (Daniel Christiaan) 14-03-1923 Rotterdam-Centrum 11-04-1926 Nieuw-Beijerland
02 ds. D.C. Overduin (Daniel Christiaan) ??-??-1927 Nieuw-Beijerland 03-04-1930 uitgetreden
93 ds. J. Mol 17-09-1969 kandidaat Hardinxveld-Giessendam 13-01-1974 Rijssen
04 ds. B. Reinders 24-09-1974 kandidaat Rotterdam 20-08-1986 Emmeloord
05 ds. B. van der Heiden 01-12-1988 Woerden 05-01-1996 Kampen
03 ds. W.J. Karels 11-09-1996 kandidaat 20-04-2022 emeritus 157


Beroepen vacature 1909:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-08-1912 A. Janse Barneveld
02 ??-04-1914 G. van Reenen Opheusden
03 ??-07-1914 G.H. Kersten Yerseke
04 ??-07-1915 R. Kok kandidaat Yerseke
05 ??-11-1917 H. Roelofsen Zeist
06 ??-03-1918 J. Fraanje Goes
07 ??-08-1919 H. Minderman Grand Rapids
08 ??-10-1919 H. Minderman (2e keer) Grand Rapids
09 ??-04-1920 J. Overduin Moerkapelle
10 ??-10-1920 M. Hofman Rijssen
11 ??-11-1920 D.C. Overduin Rotterdam-Centrum
12 ??-02-1921 G.H. Kersten Yerseke
13 ??-03-1921 J. van Vliet Boskoop
14 ??-10-1921 J. Vreugdenhil voorheen Sliedrecht-cgk
15 ??-09-1922 M. Hofman (2e keer) Rijssen
16 ??-12-1922 D.C. Overduin Rotterdam-Centrum


Beroepen vacature 1926:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1926 M. Hofman Krabbendijke
02 ??-03-1927 D.C. Overduin Nieuw-Beijerland


Beroepen vacature 1930:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1930 W.C. Lamain Leiden
02 ??-03-1931 J. Fraanje Barneveld
03 ??-07-1931 W.C. Lamain (2e keer) Leiden
04 ??-01-1932 J.D. Barth Borssele
05 ??-07-1933 M. Hofman Krabendijke
06 ??-03-1934 M. Hofman (2e keer) Krabbendijke
07 ??-07-1934 H. Ligtenberg kandidaat Rotterdam
08 ??-02-1935 J.D. Barth (2e keer) Borssele
09 ??-12-1935 M. Hofman (3e keer) Krabbendijke
10 ??-07-1936 J. van den Berg kandidaat Rotterdam
11 ??-09-1936 M. Heikoop Utrecht
12 ??-04-1937 R. Kok Veenendaal
13 ??-09-1937 M. Heikoop (2e keer) Utrecht
14 ??-04-1938 A. van Stuijvenberg Benthuizen
15 ??-07-1938 M. Heikoop (3e keer) Utrecht
16 ??-05-1939 J. Fraanje (2e keer) Barneveld
17 ??-01-1940 M. Heikoop (4e keer) Utrecht
18 ??-07-1940 C. van de Woestijne kandidaat Rotterdam
19 ??-11-1940 J. van den Berg (2e keer) Krabbendijke
20 ??-06-1941 H. Ligtenberg (2e keer) Kampen
21 ??-01-1942 M. Heikoop (5e keer) Utrecht
22 ??-06-1942 T. Dorresteijn Opheusden
23 ??-12-1942 C. van de Woestijne (2e keer) Ridderkerk
24 ??-07-1943 M. Heikoop (6e keer) Utrecht
25 ??-07-1944 D.L. Aangeenbrug kandidaat Leerdam
26 ??-07-1945 M. Blok kandidaat Rotterdam
27 ??-09-1945 D.L. Aangeenbrug (2e keer) Leerdam
28 ??-01-1946 T. Dorresteijn (2e keer) Opheusden
29 ??-06-1947 C. van Dam kandidaat Gouda
30 10-07-1947 C. Hegeman kandidaat Rotterdam
31 28-07-1947 M. van de Ketterij kandidaat
32 ??-01-1948 A. van Stuijvenberg Yerseke
33 ??-06-1948 F.J. Dieleman kandidaat Rotterdam
34 ??-07-1948 K. de Gier kandidaat Utrecht
35 ??-12-1948 J.W. Kersten kandidaat Rotterdam
36 ??-05-1949 T. Dorresteijn (3e keer) Opheusden
37 ??-12-1949 H. van Gilst kandidaat Gravenhage
38 ??-01-1950 T. Dorresteijn (4e keer) Opheusden
39 ??-06-1950 W. de Wit Middelburg
40 ??-12-1950 A. de Blois Rotterdam-Zuid
41 ??-01-1951 W. de Wit (2e keer) Middelburg
42 ??-11-1951 H. Ligtenberg (3e keer) Rotterdam-West
43 ??-02-1952 G. Zwerus Middelharnis
44 ??-06-1952 W. Hage kandidaat Gravenhage
45 ??-07-1953 A.F. Honkoop kandidaat Gravenhage
46 ??-02-1954 T. Cabaret kandidaat Rotterdam-Zuid
47 ??-06-1954 H. Rijksen kandidaat Middelburg
48 ??-02-1955 M. Blok (2e keer) Rotterdam-Centrum
49 ??-06-1955 A. Elshout kandidat Rotterdam
50 ??-12-1955 W.C. Lamain (3e keer) Grand Rapids
51 ??-07-1956 C. Molenaar kandidaat Dordrecht
52 ??-10-1956 H. van Gilst (2e keer) Dirksland
53 ??-09-1957 H. van Gilst (3e keer) Dirksland
54 ??-12-1957 W. Hage (2e keer) Nunspeet
55 ??-03-1958 H. Rijksen (2e keer) Vlaardingen
56 ??-06-1958 A. Hofman kandidaat Aalst
57 ??-02-1959 C. van Dam (2e keer) Rotterdam-Zuid
58 ??-06-1959 P. Blok kandidaat Rotterdam
59 ??-01-1960 A. Elshout (2e keer) Utrecht
60 ??-03-1960 C. van Dam (3e keer) Rotterdam-Zuid
61 ??-07-1960 W.J.C. Bosschaart kandidaat
62 ??-09-1960 C. Hegeman (2e keer) Genemuiden
63 ??-12-1960 C. van Dam (4e keer) Rotterdam-Zuid
64 ??-07-1961 L. Huisman kandidaat Zwijndrecht
65 ??-08-1961 A. Hofman (2e keer) Zeist
66 ??-10-1961 C. van Dam (5e keer) Rotterdam-Zuid
67 ??-01-1962 A. Hofman (3e keer) Zeist
68 ??-06-1962 W. Suijker kandidaat Bergambacht
69 ??-09-1962 C. Wisse Hendrik-Ido-Ambacht
70 ??-12-1962 A. Hofman (4e keer) Zeist
71 ??-06-1963 A.W. Verhoef kandidaat Capelle aan den IJssel
72 ??-09-1963 W.C.J. Bosschaart (2e keer) Ridderkerk-Slikkerveer
73 ??-12-1963 H. van Gilst (4e keer) Lisse
74 ??-02-1964 P. Blok (2e keer) Dirksland
75 ??-06-1964 J.C. Weststrate kandidaat Borssele
76 ??-07-1964 A. Bregman kandidaat Benthuizen
77 ??-01-1965 H. Ligtenberg Oudemirdum
78 ??-03-1965 G. Schipaanboord Apeldoorn
79 ??-06-1965 A. Hoogerland kandidaat Werkendam
80 ??-08-1965 W. Hage (3e keer) Klaaswaal
81 ??-12-1965 G. Schipaanboord (2e keer) Apeldoorn
82 ??-02-1966 C. Harinck Utrecht
83 ??-04-1966 A.W. Verhoef (2e keer) Barneveld
84 ??-07-1966 J. Karens Nieuwerkerk
85 ??-09-1966 C. Wisse (2e keer) Elspeet
86 ??-02-1967 G. Schipaanboord (3e keer) Apeldoorn
87 ??-07-1967 N.W. Schreuder kandidaat Amersfoort
88 ??-12-1967 P. Blok (3e keer) Dirksland
89 ??-02-1968 G. Schipaanboord (4e keer) Apeldoorn
90 ??-12-1968 A. Hoogerland (2e keer) Werkendam
91 ??-01-1969 L. Blok kandidaat
92 ??-03-1969 A.W. Verhoef (3e keer) Barneveld
93 ??-06-1969 J. Mol kandidaat Hardinxveld-Giessendam


Beroepen vacature 1974:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-12-1973 W.C. Lamain Grand Rapids
02 ??-02-1974 C. van der Poel Yerseke
03 ??-04-1974 J. van Haaren Amersfoort
04 ??-06-1974 B. Reinders kandidaat Rotterdam


Beroepen vacature 1986:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1986 G.J. van Aalst kandidaat Nieuw-Beijerland
02 ??-08-1986 L. Blok Nunspeet
03 ??-10-1986 M. Burggraaf kandidaat Rotterdam > eerst aan
04 ??-06-1988 C.A. van Dieren kandidaat Waddinxveen
05 ??-08-1988 B. van der Heiden Woerden


Beroepen vacature 1996:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1996 C.A. van Dieren Stolwijk
02 ??-03-1996 P. van Ruitenburg Dordrecht
03 ??-06-1996 W.J. Karels kandidaat Krimpen aan den IJssel


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

donderdag 07 juli 2022