Index >

Utrecht GK (2)


Classis: * Utrecht
Provincie: Utrecht
Digitale uitzending: nee
Voortgekomen uit: Utrecht-Noord GK, Utrecht-Oost GK, Utrecht-Zuid-gk
Opgegaan in: Utrecht GK (3)

Predikanten van de (2) Utrecht GK opgericht in 1-1-1980:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
ontstaan na samenvoeging Utrecht-Noord-gk, Utrecht-Oost-gk en Utrecht-Zuid-gk
-
- ds. R. Siertsema 01-01-1980 Utrecht-Zuid 02-09-1984 vervroegde uit treding 00
- ds. H.A.L. van der Linden (Hendrik Adolf Lodewijk) 01-01-1980 Utrecht-Oost 31-08-1980 emeritus Den Dolder 00
- ds. H.J. Huyser 01-01-1980 Utrecht-Oost 31-01-1993 bijz. werk: Kerk-Israël 01
- ds. D. Kronemeijer 01-01-1980 Utrecht-Zuid 30-06-1993 emeritus 00
- ds. L. van der Veer 01-01-1980 Utrecht-Noord 15-01-1984 Vleuten-De Meern 02
- ds. G.D. Hanemaayer 01-01-1980 Utrecht-Noord 13-01-1991 vervroegde uit treding 00
01 ds. H.W. Wierda (Centrum) 12-10-1980 Heiloo 31-12-1993 Utrecht -
-
7e predikantsplaats sedert 1983
01 ds. J. de Geus (Overvecht) 04-09-1983 Wormerveer 02-09-1990 Vlaardingen 01
01 ds. Y. Viersen (Zuid, p-t) 24-02-1985 kandidaat 31-08-1990 verlof verleend 00
01 ds. J.L. Drogendijk (Noord) 18-08-1985 Westervoort-Zevenaar-Lobith19-09-1993 Rotterdam-Alexanderstad 01
01 ds. C. van Steenis (Overvecht) 01-09-1991 studentenarbeid 31-12-1993 Utrecht -
01 ds. A.C. van Beek (Noord) 12-01-1992 Barneveld 31-12-1993 Utrecht -
-
predikant bijzondere werkzaamheden
- ds. P. Heinen (docent Bijbelkunde) 01-01-1980 Utrecht-Oost-bijz. werk ??-12-1980 Gravenhage-West 01
- ds. J.D. de Vries (g.v. Acad. Ziekenhuis) 01-01-1980 bijz.werk 31-12-1993 Utrecht -
- ds. G.M.W. Steen (g.v. Richard Hoogland Stichting) 01-01-1980 Utrecht-Oost 19-08-1984 Gorredijk 01
- ds. H. Schut (g.v. Bennebroek) 01-01-1980 g.v. Bennebroek ??-12-1981 g.v. Hilversum 01
- ds. C. van Steenis (voor studentenarbeid) 01-01-1980 Utrecht-0ost 18-08-1991 Utrecht 01
01 ds. mw. A.W. Rijpkema (voor studentenarbeid) 29-06-1980 kandidaat Utrecht 31-12-1993 Utrecht -
01 ds. G. van ’t Spijker (g.v. Warande, p-t) 08-09-1985 bijz.werk NBI 31-12-1993 Utrecht -
01 ds. T. Hamstra (g.v. Diak. Ziekenhuis, p-t) 20-11-1988 Oosterhout (N-B) 31-12-1993 Utrecht -
-

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
Joh. Booij (g.v. De Lichtkring, Utrecht) 01-01-1980 emeritus Utrecht-Oost 1982
J. Snel (g.v. De Lichtkring) 1982


Beroepen vacature 1980 (vac. Vd Linden):
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-05-1980 H.W. Wierda Heiloo


Beroepen vacature 1983 (vac. Overvecht):
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 16-05-1983 J. de Geus Wormerveer


Beroepen vacature 1984 (vac. Vd Veer):
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 14-01-1985 drs. J.L. Drogendijk Westervoort-Zevenaar-Lobith


Beroepen vacature 1984 (vac. Siertsema):
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 14-01-1985 drs. Y. Viersen kandidaat Zutphen


Beroepen vacature 1990 (vac. De Geus):
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 23-05-1991 C. van Steenis studentenpred. Utrecht


Beroepen vacature 1991 (vac. Hanemaayer):
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 12-09-1991 A.C. van Beek Barneveld


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

woensdag 21 november 2018