Index >

Wapenveld Nederlands Gereformeerde Kerk


Classis:
Provincie: Gelderland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Nederlands Gereformeerde Kerk Wapenveld opgericht in 1969:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
voortgekomen uit Wapenveld-gkv
-
ds. B. Geuchies ??-??-1969 Wapenveld-gkv 31-05-1975 emeritus
ds. S.A. van der Veer (Sietse Adrianus) 27-07-1975 Hardinxveld-Giessendam 15-12-1977 luchtmachtpred.
ds. W. van der Lingen 21-05-1978 Bunschoten - Spakenburg 27-10-1985 emeritus
ds. L.W.G. Blokhuis 01-11-1985 Schiedam 01-11-1993 emeritus
ds. D.W. Fijan 15-01-1994 Langerak 01-09-1999 Bunschoten - Spakenburg
ds. J.J. van Es 01-11-1999 Urk 31-12-2005
ds. D.W. Fijan 10-06-2007 Bunschoten - Spakenburg


Beroepen vacature 2005:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 02-02-2007 D.W. Fijan Bunschoten-Spakenburg


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

dinsdag 20 november 2018