Index >

Utrecht Gereformeerde Gemeente


Classis: * Utrecht
Provincie: Utrecht
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Utrecht opgericht in 25-5-1925:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
06 ds. M. Heikoop (Martinus) 21-08-1929 kandidaat Gravenhage 06-11-1944 overleden 110
03 ds. J. van den Berg (Johannes) 10-04-1946 Krabbendijke 29-10-1953 emeritus 06
09 ds. A. Elshout (Arie) 08-08-1955 kandidaat Rotterdam 30-11-1961 Scheveningen 09
04 ds. C. Harinck 26-09-1962 kandidaat Goes 16-03-1971 Franklin Lakes (VS) 45
32 ds. J.S. van der Net 22-09-1976 kandidaat Moerkapelle 29-08-1982 Hendrik-Ido-Ambacht 11
16 ds. M. Golverdingen 12-09-1984 Gravenzande 11-12-1988 Ridderkerk-Slikkerveer 07
24 ds. A.B. van der Heiden 30-06-1993 Doetinchem 01-01-2001 Oostkapelle 43
41 ds. A.J. de Waard 25-08-2010 voorheen Stolwijk 04-01-2015 Nieuwdorp 04
02 ds. L. Terlouw 08-07-2015 Barendrecht
-
predikant voor bijzondere werkzaamheden
ds. J. IJsselstein (zending Cambodja) 05-07-2017 Kampen


Beroepen vacature 1925:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-08-1927 M. Hofman Krabbendijke
02 ??-12-1927 J. Fraanje Barneveld
03 ??-04-1928 J.D. Barth voorheen Alphen aan den Rijn-cgk, wonend Bodegraven
04 ??-10-1928 A. Verhagen Middelburg
05 ??-05-1929 A. Verhagen (2e keer) Middelburg
06 ??-06-1929 M. Heikoop kandidaat Gravenhage


Beroepen vacature 1944:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1945 M. Blok kandidaat Rotterdam
02 ??-10-1945 D.L. Aangeenbrug Leerdam
03 ??-01-1946 J. van den Berg Krabbendijke


Beroepen vacature 1953:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1953 H. Ligtenberg Rotterdam-West
02 ??-01-1954 F.J. Dieleman Yerseke
03 ??-03-1954 M. Blok Rotterdam-Centrum
04 ??-06-1954 H. Ligtenberg (2e keer) Rotterdam-West
05 ??-09-1954 W.C. Lamain Grand Rapids (V.S.)
06 ??-11-1954 M. Blok (2e keer) Rotterdam-Centrum
07 ??-02-1955 H. Ligtenberg (3e keer) Rotterdam-West
08 ??-04-1955 H. van Gilst Dirksland
09 ??-06-1955 A. Elshout kandidaat Rotterdam


Beroepen vacature 1961:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1961 A. Vergunst Rotterdam-Centrum
02 ??-12-1961 W.C. Lamain Grand Rapids (V.S.)
03 ??-02-1962 C. van Dam Rotterdam-Zuid
04 ??-06-1962 C. Harinck kandidaat Goes


Beroepen vacature 1971:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1971 D. Hakkenberg Dordrecht
02 ??-03-1971 A. Hoogerland Werkendam
03 ??-04-1971 A. Vergunst Rotterdam-Centrum
04 ??-06-1971 J.M. Kleppe kandidaat Capelle aan den IJssel
05 ??-06-1971 J. Koster kandidaat Yerseke
06 ??-09-1971 J. van Haaren Amersfoort
07 ??-11-1971 A. Vergunst (2e keer) Rotterdam-Centrum
08 ??-01-1972 L. Blok Beekbergen
09 ??-03-1972 J.C. Weststrate Meliskerke
10 ??-04-1972 J. van Haaren (2e keer) Amersfoort
11 ??-06-1972 H. Hofman kandidaat Klaaswaal
12 ??-08-1972 A.M. den Boer Ridderkerk
13 ??-10-1972 D. Hakkenberg (2e keer) Dordrecht
14 ??-12-1972 P. Blok Dirksland
15 ??-01-1973 A. Elshout Kalamazoo (V.S.)
16 ??-04-1973 C. van der Poel Yerseke
17 ??-06-1973 M. Mondria kandidaat Apeldoorn
18 ??-08-1973 P. Honkoop Kampen
19 ??-10-1973 J. van Haaren (3e keer) Amersfoort
20 ??-01-1974 C. Harinck Franklin Lakes (V.S.)
21 ??-04-1974 K. de Gier Gravenhage
22 ??-06-1974 A. Moerkerken kandidaat Rotterdam
23 ??-09-1974 R. Boogaard Leiden
24 ??-11-1974 C. van der Poel (2e keer) Yerseke
25 ??-12-1974 J.M. Kleppe (2e keer) Woerden
26 ??-02-1975 J. van Haaren (4e keer) Amersfoort
27 ??-04-1975 A. Vergunst (3e keer) Veen
28 ??-06-1975 J. Karels kandidaat Rotterdam
29 ??-08-1975 P. Honkoop (2e keer) Kampen
30 ??-12-1975 J. Karens Opheusden
31 ??-02-1976 A. Vergunst (4e keer) Veen
32 ??-06-1976 J.S. van der Net kandidaat Moerkapelle


Beroepen vacature 1982:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1982 C.J. Meeuse kandidaat Ridderkerk
02 ??-07-1982 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
03 ??-09-1982 P. Honkoop Kampen
04 ??-11-1982 R. Kattenberg Lelystad
05 ??-12-1982 J. van Haaren Amersfoort
06 ??-02-1983 L. Blok Nunspeet
07 ??-03-1983 J.J. van Eckeveld Zeist
08 ??-06-1983 B. van der Heiden kandidaat Dordrecht
09 ??-07-1983 H. Hofman Gorinchem
10 ??-09-1983 P. Honkoop (2e keer) Kampen
11 ??-10-1983 M. Burggraaf kandidaat Rotterdam
12 ??-12-1983 D. Hakkenberg Lisse
13 ??-01-1984 N.W. Schreuder Goes
14 ??-03-1984 P. Honkoop (3e keer) Kampen
15 ??-05-1984 L. Blok (2e keer) Nunspeet
16 ??-06-1984 M. Golverdingen Gravenzande


Beroepen vacature 1988:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-12-1988 D. Hakkenberg Groningen
02 ??-02-1989 J. Karels Rijssen
03 ??-04-1989 A. Bac Bodegraven
04 ??-06-1989 P. Melis kandidaat Gravenzande
05 ??-07-1989 J.S. van der Net Dordrecht
06 ??-09-1989 G.J. van Aalst Benthuizen
07 ??-12-1989 P. van Ruitenburg Meliskerke
08 ??-01-1990 C.J. Meeuse Rotterdam-Zuid
09 ??-03-1990 C. Harinck Oostkapelle
10 ??-05-1990 C. Sonnevelt zendingspred. Nigeria, wonend Gravezande
11 ??-09-1990 G.J. van Aalst (2e keer) Benthuizen
12 ??-11-1990 A. Bac (2e keer) Bodegraven
13 ??-01-1991 J.J. van Eckeveld Zeist
14 ??-03-1991 C.G. Vreugdenhil Vlissingen
15 ??-06-1991 P. Mulder kandidaat Waddinxveen
16 ??-09-1991 A. Moerkerken Gouda
17 ??-12-1991 G.J. van Aalst (3e keer) Benthuizen
18 ??-02-1992 W. Harinck Kapelle-Biezelinge
19 ??-04-1992 A. Bac (3e keer) Bodegraven
20 ??-06-1992 W. Visscher kandidaat Moerkapelle
21 ??-09-1992 A. Moerkerken (2e keer) Gouda
22 ??-11-1992 A.B. van der Heiden Doetinchem
23 ??-12-1992 B. van der Heiden Hardinxveld-Giessendam
24 ??-02-1993 A.B. van der Heiden (2e keer) Doetinchem


Beroepen vacature 2001:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 15-12-2000 M. Karens Werkendam
02 26-03-2001 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam
03 23-06-2001 D.W. Tuinier kand. Hendrik-Ido-Ambacht
04 01-10-2001 L. Blok Ermelo
05 28-12-2001 G.J.N. Moens Goes
06 12-03-2002 W. Harinck Woerden
07 25-05-2002 W. Visscher Amersfoort
08 24-09-2002 J. Schipper s-Gravenpolder
09 23-12-2002 W. Visscher (2e keer) Amersfoort
10 25-03-2003 J. Schipper (2e keer) s-Gravenpolder
11 01-07-2003 G. Pater kandidaat Genemuiden
12 09-09-2003 C. Sonnevelt Veenendaal
13 22-12-2003 B. van der Heiden Alblasserdam
14 22-03-2004 J. Schipper (3e keer) s-Gravenpolder
15 23-06-2004 L. Terlouw kandidaat Barendrecht
16 02-10-2004 P. van Ruitenburg Chilliwack (Can.)
17 27-12-2004 B. van der Heiden (2e keer) Alblasserdam
18 24-03-2005 C. de Jongste Tholen
19 23-05-2005 A. Schreuder Rijssen-Zuid
20 01-07-2005 G. van Manen kandidaat Krabbendijke
21 22-09-2005 D.W. Tuinier (2e keer) Terwolde De Vecht
22 23-12-2005 A.A. Brugge Scherpenisse
23 16-03-2006 D.W. Tuinier (3e keer) Terwolde De Vecht
24 28-06-2006 J. van Belzen kandidaat Arnemuiden
25 02-10-2006 A. Schreuder (2e keer) Rijssen-Zuid
26 11-12-2006 B. van der Heiden (3e keer) Alblasserdam
27 19-03-2007 A. Schreuder (3e keer) Rijssen-Zuid
28 28-06-2007 M. Joosse kandidaat Vlaardingen
29 01-10-2007 M. Golverdingen Terneuzen
30 27-12-2007 J. Driessen s-Gravenhage
31 28-04-2008 B. van der Heiden (4e keer) Alblasserdam
32 30-06-2008 B. Labee kandidaat Hendrik-Ido-Ambacht
33 29-09-2008 A.B. van der Heiden Benthuizen
34 15-12-2008 C. Sonnevelt (2e keer) Lethbridge (Can.)
35 23-03-2009 G.J. van Aalst Klaaswaal
36 02-07-2009 J. van Rijswijk kandidaat Rhenen
37 12-10-2009 P. van Ruitenburg (2e keer) Chilliwack (Can.)
38 21-12-2009 A. Schreuder (4e keer) Rijssen-Zuid
39 17-03-2010 L. Terlouw (2e keer) Barendrecht 15
40 12-06-2010 S. Maljaars kandidaat Kapelle 16
41 29-06-2010 A.J. de Waard voorheen Stolwijk 06


Beroepen vacature 2015:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 10-12-2014 G.W.S. Mulder Zoetermeer 27
02 ??-03-2015 L. Terlouw Barendrecht 41


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

donderdag 19 oktober 2017