Index >

Spijkenisse Gereformeerde Gemeente


Classis: * Rotterdam
Provincie: Zuid-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Spijkenisse opgericht in 21-3-1963:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
i.s.m. Hoogvliet sedert 1995
-
geen dienstdoende predikant gestaan


Beroepen vacature 1963:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1971 M.J. van Gelder kandidaat
02 ??-06-1972 H. Hofman kandidaat Klaaswaal
03 ??-02-1973 F. Harinck Gravenhage-Zuid
04 ??-06-1973 M. Mondria kandidaat Apeldoorn
05 ??-06-1980 J.J. Tanis kandidaat Sommelsdijk
06 ??-01-1981 D. Rietdijk Vlaardingen
07 ??-06-1981 A. Bac Oostkapelle
08 ??-09-1981 R. Boogaard Leiderdorp
09 ??-02-1982 R. Kattenberg Lelystad
10 ??-07-1982 C.J. Meeuse kandidaat Ridderkerk
11 ??-11-1982 M. Mondria (2e keer) Waardenburg
12 15-02-1983 H. Hofman (2e keer) Gorinchem
13 15-06-1983 B. van der Heiden kandidaat Dordrecht
14 03-10-1983 B. Reinders Hardinxveld-Giessendam
15 30-01-1984 D. Rietdijk (2e keer) Middelburg-Zuid
16 05-07-1984 J. Beens kandidaat Genemuiden
17 ??-09-1984 R. Boogaard (2e keer) Leiderdorp
18 07-02-1985 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
19 20-06-1985 A.J. Gunst kandidaat Kapelle
20 20-09-1985 R. Boogaard (3e keer) Leiderdorp
21 30-01-1986 C. Harinck Oostkapelle
22 21-06-1986 G.J. van Aalst kandidaat Nieuw-Beijerland
23 02-10-1986 M. Burggraaf kandidaat Rotterdam
24 29-01-1987 C. Harinck (2e keer) Oostkapelle
25 15-05-1987 C.G. Vreugdenhil zendingspred., wonend Vlissingen
26 04-11-1987 D. Rietdijk (3e keer) Moerkapelle
27 02-02-1988 B. van der Heiden (2e keer) Woerden
28 22-06-1988 W. Harinck kandidaat Dordrecht
29 28-10-1988 N.W. Schreuder Goes
30 17-02-1989 L. Blok Nunspeet
31 22-06-1989 P. Melis kandidaat ís-Gravenzande
32 19-10-1989 G.J. van Aalst (2e keer) Benthuizen
33 23-02-1990 D. Rietdijk (4e keer) Moerkapelle
34 01-06-1990 C. Sonnevelt zendingspred., wonend ís-Gravenzande
35 10-10-1990 D. Rietdijk (5e keer) Moerkapelle
36 22-02-1991 A. Moerkerken (2e keer) Gouda
37 28-06-1991 C. Hogchem kandidaat Kootwijkerbroek
38 28-11-1991 G.J. van Aalst (3e keer) Benthuizen
39 12-02-1992 C.A. van Dieren Stolwijk
40 09-04-1992 J. Driessen zendingspred., wonend Woerden
41 26-06-1992 W. Visscher kandidaat Moerkapelle
42 08-10-1992 A.J. Gunst (2e keer) Tholen
43 18-02-1993 T. Stuijvenberg Middelburg-Centrum
44 01-07-1993 B. van der Heiden (3e keer) Hardinxveld-Giessendam
45 23-09-1993 A.J. Gunst (3e keer) Tholen
46 20-10-1993 A. Bac (2e keer) Bodegraven
47 16-02-1994 A.J. Gunst (4e keer) Tholen
48 23-06-1994 W. Silfhout kandidaat Benthuizen
49 14-10-1994 B. van der Heiden (4e keer) Hardinxveld-Giessendam
50 16-02-1995 A.J. Gunst (5e keer) Tholen
51 20-06-1995 G.J. Baan kandidaat Barneveld
52 27-09-1995 J. Driessen (2e keer) Woerden
53 14-12-1995 G.J. van Aalst (4e keer) Ridderkerk
54 21-03-1996 J.S. van der Net Apeldoorn
55 19-06-1996 W.J. Karels kandidaat Krimpen aan den IJssel
56 23-09-1996 M. Golverdingen Groningen
57 ??-12-1996 J. Driessen (3e keer) Woerden
58 11-04-1997 W. Visscher (2e keer) Amersfoort
59 29-08-1997 J.S. van der Net (2e keer) Apeldoorn
60 06-11-1997 A. Vermeij Zwijndrecht
61 09-04-1998 M. Karens Werkendam
62 23-06-1998 A. Schot kandidaat Nieuw-Beijerland
63 26-10-1998 C. Harinck (3e keer) Houten
64 28-04-1999 A.J. Gunst (6e keer) Benthuizen
65 26-06-1999 C. Neele kandidaat Krimpen aan den IJssel
66 06-04-2000 G. Clements zendingspred.
67 27-06-2000 D. de Wit kandidaat Bennekom
68 08-11-2000 H. Hofman (3e keer) Waarde
69 17-03-2001 L. Blok (2e keer) Ermelo
70 20-06-2001 D.W. Tuinier kand. Hendrik-Ido-Ambacht
71 28-11-2001 W. Harinck (2e keer) Woerden
72 03-04-2002 W. Visscher (3e keer) Amersfoort
73 02-07-2002 W. Harinck (3e keer) Woerden
74 07-11-2002 L. Blok (3e keer) Ermelo
75 11-04-2003 R. Kattenberg (2e keer) Arnhem
76 01-07-2003 G. Pater kandidaat Genemuiden
77 10-09-2003 W. Harinck (4e keer) Woerden
78 11-03-2004 M. Karens (2e keer) Werkendam
79 22-06-2004 L. Terlouw kandidaat Barendrecht
80 16-12-2004 M. Golverdingen (2e keer) Boskoop
81 22-09-2005 J.S. van der Net (3e keer) Houten
82 05-04-2006 J. Driessen (4e keer) s-Gravenhage
83 30-10-2008 G.J. van Aalst (5e keer) Klaaswaal
84 12-03-2009 P. Mulder Krimpen aan den IJssel
85 03-07-2009 G. Bredeweg kandidaat Rijssen
86 22-12-2009 G.J. Baan (2e keer) Kapelle-Biezelinge
87 07-06-2010 G.W.S. Mulder kandidaat Rijssen 16
88 28-06-2010 A.J. de Waard voorheen Stolwijk 02
89 06-10-2010 W. Visscher (4e keer) Amersfoort
90 16-06-2011 R.A.M. Visser kandidaat Hardinxveld-Giessendam19
91 ??-10-2011 M. Karens (3e keer) Werkendam 227
92 ??-03-2012 W. Silfhout (2e keer) Capelle aan den IJssel-Middelwatering10


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

donderdag 19 oktober 2017