Index >

Gravenmoer Gereformeerde Kerk


Classis: * Hertogenbosch
Provincie: Noord-Brabant
Digitale uitzending: nee
Voortgekomen uit: Gravenmoer GGoK

Predikanten van de Gereformeerde Kerk Gravenmoer opgericht in 1869:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
- ds. J. Passchier (Jan) ??-??-1869 Gravenmoer-ggok ??-11-1887 emeritus Numansdorp 03
01 ds. C.J. Eckhart (Cornelis Johannes) 08-04-1888 Puttershoek 05-03-1893 Ferwerd 02
03 ds. J.H. Laatsman (Johan Herman) 19-08-1894 Brielle 04-09-1898 Gent (Belgie) 02
04 ds. J. Jansen (Johannes) 10-02-1901 kandidaat Varsseveld 09-10-1904 Nieuw-Buinen 03
06 ds. J.C. Aalders (Johannes Christiaan) 10-02-1907 kandidaat Dussen 31-10-1909 Beetgum 01
03 ds. G. van der Zanden (Gerrit) 30-04-1911 kandidaat Putten 05-10-1913 Renkum 01
23 ds. J. Snoey (Jan) 07-04-1929 kandidaat Tinte 19-08-1934 Huizen 03
03 ds. G. Koenekoop (Gerrit) 03-03-1935 kandidaat Gravenhage 21-11-1943 Gouda 01
02 ds. T. Oostra (Theodorus) 20-08-1944 hulppred. Zutphen 18-01-1948 Hoogeveen 07
10 ds. G.L.R. Riphagen (Govert Louis Reinier) 15-10-1950 kandidaat Enschede 11-07-1954 Leerdam 02
03 ds. J.J. Lamme (Jan Jacobus) 10-07-1955 kandidaat Haarlem 13-09-1959 Avereest 02
06 ds. J. van Drie (Jan) 18-12-1960 kandidaat Leusden 12-04-1964 Leiderdorp 06
15 ds. H. Vollmuller (Hendrikus) 31-03-1968 kandidaat Vianen 30-07-1972 Andijk 03
02 ds. E.A. Rooze (Egbert Antoon) 09-06-1974 kandidaat Breda 24-09-1978 Mechelen 01
02 ds. C.A.D. van der Meulen (Christiaan Albert Daniel) 12-10-1980 kandidaat Nieuwveen??-05-1989 Ruinerwold – Koekange 01
01 ds. T.J.S. van Staalduine (Theodoor Johan Simon) 15-12-1991 kandidaat Gravenmoer 30-06-1996 universiteit Kampen 01
01 ds. mw. E. van Staalduine-Sulman (Eveline) 25-06-1995 kandidaat Gravenmoer 30-06-1996 universiteit Kampen 01
01 ds. J. Tiggelman (Jeroen) 09-09-2001 kandidaat Gravenhage 22-01-2006 Leerdam 01
01 ds. mw. A. Haasnoot (Arenda) 29-09-2002 kandidaat Gravenmoer 18-07-2004 Geldermalsen 01
01 ds. mw. S. van Meggelen (Saskia) (p-t) 08-02-2009 Almkerk (p-t) 29-12-2013 Breda 01

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
ds. H.G. de Jonge (Hindrik Geert) 01-10-1922 emeritus Dordrecht 27-09-1926


Beroepen vacature 1887:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1888 C.J. Eckhardt Puttershoek


Beroepen vacature 1893:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1893 C.J.I. Engelbrecht Andel-Giessen-Rijswijk
02 ??-02-1894 J.W. Gunst Rhoon
03 ??-05-1894 J.H. Laatsman Brielle


Beroepen vacature 1898:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1899 C. Lindeboom Sprang
02 ??-03-1900 J.C. van Mantgem Hijken
03 ??-06-1900 J. Bosch kandidaat Zwolle
04 ??-09-1900 J. Jansen kandidaat Varsseveld


Beroepen vacature 1904:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1904 J.L. Jaspers kandidaat Boskoop
02 ??-12-1904 J.H. van Hulsteijn kandidaat Tiel
03 ??-10-1905 G.J.D. Aalders Dussen
04 ??-12-1905 R.W. Huizing kandidaat Nieuwe-Pekela
05 ??-06-1906 H. Brinkman Oldemarkt
06 ??-10-1906 J.C. Aalders kandidaat Dussen


Beroepen vacature 1909:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1910 G.P. Oberman emeritus Arnhem
02 ??-08-1910 C.A. de Nood Blokzijl
03 ??-11-1910 G. van der Zanden kandidaat Putten


Beroepen vacature 1913:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-12-1913 M. van Alphen Voorst
02 ??-02-1914 H. Lanning Baarland
03 ??-05-1914 J.H. Telkamp kandidaat Hillegom
04 ??-12-1914 M. Post kandidaat Vlaardingen
05 ??-06-1915 P. van Hoven Krimpen aan de Lek
06 ??-08-1915 I. Tonkens Gravendeel
07 ??-10-1915 J.W. Esselink Wateringen
08 ??-04-1916 M. Gravendijk kandidaat Rotterdam
09 ??-06-1916 F. Tollenaar kandidaat Zaamslag
10 ??-11-1916 W.H. den Houting kandidaat Rotterdam
11 ??-01-1919 dr. J.J. van Baarsel voorheen Hei- en Boeicop-hg
12 ??-06-1919 E. Hopma kandidaat Nunspeet
13 ??-06-1920 R.W. Huizing kandidaat Bloemendaal
14 ??-04-1921 dr. D.K. Wielinga kandidaat Kampen
15 ??-07-1921 A. Ringnalda kandidaat Gravenhage
16 ??-01-1922 J. Gillebaard kandidaat Gravenhage
17 ??-04-1922 P.A. Zeilstra Nieuwveen-Nieuwkoop
18 ??-06-1927 S.J.P. Goossens kandidaat Amersfoort
19 ??-12-1927 F. de Vries kandidaat Oegstgeest
20 ??-02-1928 P.M. Veldhuizen kandidaat Rhoon
21 ??-06-1928 D.J. de Groot kandidaat Amsterdam
22 ??-07-1928 G. Bouwmeester kandidaat Schoonhoven
23 ??-10-1928 J. Snoey kandidaat Tinte


Beroepen vacature 1934:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1934 P. Kuyper kandidaat Hilversum
02 ??-10-1934 H. Brinkman kandidaat Harmelen
03 ??-11-1934 G. Koenekoop kandidaat Gravenhage


Beroepen vacature 1943:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1944 H. Dijkstra hulppred. Assen
02 ??-05-1944 T. Oostra hulppred. Zutphen


Beroepen vacature 1948:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1947 T.H. Struijs kandidaat Rotterdam
02 ??-02-1948 J. Firet kandidaat Dordrecht
03 ??-05-1948 A.J. Koffemans kandidaat Amsterdam
04 ??-11-1948 A.C. Scherpenisse kandidaat Klundert
05 ??-02-1949 C.C. Griffioen kandidaat Utrecht
06 ??-05-1949 G.N. Lammens kandidaat Gravenhage
07 ??-01-1950 T.J. Hagen kandidaat Voorburg
08 ??-02-1950 D.J. Roos kandidaat Aardenhout
09 ??-06-1950 P.D. Suurmond kandidaat Oosterbeek
10 ??-07-1950 G.L.R. Riphagen kandidaat Enschede


Beroepen vacature 1954:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-08-1954 G.W.M. Peddemors kandidaat Kampen
02 ??-10-1954 C. van der Giessen kandidaat Rotterdam-Hillegersberg
03 ??-02-1955 J.J. Lamme kandidaat Haarlem


Beroepen vacature 1959:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1959 A.C. Langedijk kandidaat Gravenhage
02 ??-11-1959 C.M. van der Loo Dordrecht
03 ??-12-1959 J.C. van Egmond kandidaat Rijnsburg
04 ??-05-1960 B. Koekoek kandidaat Zwijndrecht
05 ??-09-1960 I. Vergeer kandidaat Woerden
06 ??-10-1960 J. van Drie kandidaat Leusden


Beroepen vacature 1964:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-12-1963 R. van den Berg kandidaat Emmeloord
02 ??-05-1964 F. de Jonge kandidaat Amsterdam
03 ??-07-1964 J. Dethmers kandidaat Amsterdam-Zuid
04 ??-01-1965 B. Borreman kandidaat Amsterdam
05 ??-03-1965 J. Jellema kandidaat Achterveld
06 ??-06-1965 D.N. Verschoor kandidaat Naaldwijk
07 ??-08-1965 P. Torenbeek kandidaat Dordrecht
08 ??-10-1965 H.J. Hasper kandidaat La Chapelle (Frankrijk)
09 ??-11-1965 J. van de Ree kandidaat Terneuzen
10 ??-01-1966 H.J. Bruning kandidaat Amsterdam-Slotervaart
11 ??-04-1966 C. van Ginkel kandidaat Ede
12 ??-02-1967 J. Verseveld kandidaat Naarden
13 ??-05-1967 A.A. Zwaal kandidaat Winterswijk
14 ??-07-1967 P. Blokland kandidaat Goudriaan
15 ??-01-1968 H. Volmuller kandidaat Vianen


Beroepen vacature 1972:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-1973 L. Eringa Tholen-Poortvliet > eerst aangenomen
02 ??-04-1974 E.A. Rooze kandidaat Breda


Beroepen vacature 1978:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1978 A. van den Beld kandidaat Baambrugge
02 ??-04-1980 C.A.D. van der Meulen kandidaat Nieuwveen


Beroepen vacature 1989:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1991 drs. T.J.S. van Staalduine kandidaat Gravenmoer
01 ??-06-1995 mw. E. van Staalduine-Sulman kandidaat Gravenmoer