Index >

Schildwolde Gereformeerde Kerk


Classis: Noordoost-Groningen
Provincie: Groningen
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Kerk Schildwolde opgericht in 19-4-1836:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
i.s.m. Zuidbroek-gk sedert 1980 tot 1983
ds. R.P. Medema (Roelof Pieters) 31-01-1841 kandidaat 30-01-1842 Assen
ds. G.B. Mos (Geert Berends) 10-07-1842 kandidaat 25-10-1848 Herwijnen
ds. G.H. Deddens (Geert Hindrik) 26-05-1850 Borger 25-07-1852 Ten Boer
ds. F.A. van Gijssel (Frens Alberts) 07-11-1852 Broek op Langedijk 04-12-1856 overleden
ds. D.J. Aikema (Derk Jans) 22-05-1857 Ulrum 11-10-1861 Borger
ds. J. Alting (Jan) 12-10-1862 Sappemeer 07-05-1865 Maasland
ds. J. Kremer (Jan) 19-11-1865 kandidaat 25-07-1869 Wanswerd
ds. A. Koppe (Arie) 24-10-1869 kandidaat 20-06-1875 Gasselternijveen
ds. L. van Dijk (Luitje) 24-12-1876 Stads-Musselkanaal 20-12-1895 emeritus
ds. J. Fokkinga (Jogchem) 26-07-1896 Houwerzijl 18-09-1903 buiten bediening
ds. S. Idema (Simon) 04-09-1904 Opeinde-Nijega 24-01-1909 Workum
ds. J.H. Broek Roelofs (Jan Hendrik) 05-09-1909 Zegwaard-Zoetermeer 14-04-1918 Stedum
ds. P. Nomes (Pieter) 22-12-1918 Fijnaart 10-04-1922 Rotterdam-Delfshaven
ds. K. van der Veen (Klaas) 04-11-1923 Vreeswijk 18-08-1929 Maarssen
ds. J. van Dijk (Jan) 07-09-1930 Duurswoude 08-10-1944 uitgetreden > Schildwolde-gkv
ds. J. Koopmans 16-12-1945 kandidaat 22-05-1949 Gasselternijveen
ds. P.A. Kouwenhoven 15-10-1950 kandidaat ??-10-1954 Poortugaal
ds. P.M. Brouwer 21-08-1955 kandidaat ??-08-1959 Wommels
ds. P.N. Kruyswijk 17-07-1960 kandidaat ??-05-1961 buiten bediening
ds. S.G. Bloem 23-09-1962 Hoogezand-Sappemeer ??-10-1964 Goor
ds. J.P. Schouten 24-10-1965 Marrum 30-09-1972 emeritus
ds. T.J. Edelman 01-09-1974 hulppred. Schildwolde 31-01-1977 zendingspred. Indonesiƫ
ds. W. Horlings 13-01-1980 Gaastmeer-Heidenschap 02-05-1985 buiten bediening
ds. W.R. Barkema (tevens g.v. Coendershof) 03-11-1985 Veenwoudsterwal 22-09-1991 emeritus

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
T.J. Edelman 01-09-1973 31-08-1974 pred. Schildwolde
F. Postema ??-??-1999 ??-??-2006


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

vrijdag 16 november 2018