Index >

Scheveningen Gereformeerde Gemeente


Classis: * Gouda
Provincie: Zuid-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Scheveningen opgericht in 9-10-1933:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
52 ds. J.W. Kersten (Jan Wisse) 21-12-1956 Genemuiden 07-04-1960 overleden 02
09 ds. A. Elshout (Arie) 06-12-1961 Utrecht 16-05-1967 Artesia (V.S.) 06
11 ds. A. Hofman (Aart) 21-08-1968 Zeist 06-09-1980 Aalburg 89
18 ds. R. Kattenberg 15-06-1983 Lelystad 04-01-1987 Arnhem 03
01 ds. A. Elshout (Arie) 08-04-1987 Zoetermeer 10-08-1991 overleden 05
03 ds. J.B. Zippro 09-09-1992 kandidaat Zwijndrecht 09-06-1996 Moerkapelle 01
31 ds. J.B. Zippro 11-04-2002 Moerkapelle 16-04-2006 Grand Rapids (V.S.) 08
-
opgegaan in Gravenhage-Scheveningen-gg sedert 01-10-2017


Beroepen vacature 1933:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-1934 W.C. Lamain Rotterdam-Zuid
02 ??-05-1934 J. Fraanje Barneveld
03 ??-06-1934 H. Ligtenberg kandidaat Rotterdam
04 ??-07-1935 M. Heikoop Utrecht
05 ??-03-1938 W.C. Lamain (2e keer) Rotterdam-Zuid
06 ??-05-1938 G.H. Kersten Rotterdam
07 ??-06-1938 H. Ligtenberg (2e keer) Lisse
08 ??-11-1939 A. van Stuijvenberg Benthuizen
09 ??-03-1940 J. van den Berg Krabbendijke
10 ??-06-1940 C. van de Woestijne kandidaat Rotterdam
11 ??-01-1941 H. Ligtenberg (3e keer) Kampen
12 ??-10-1941 T. Dorresteijn Opheusden
13 ??-04-1942 W.C. Lamain (2e keer) Rotterdam-Zuid
14 ??-06-1942 J.B. Bel kandidaat Rotterdam
15 ??-11-1945 H. Ligtenberg (4e keer) Vlaardingen
16 ??-03-1946 C. van de Woestijne (2e keer) Ridderkerk
17 ??-05-1946 W.C. Lamain (3e keer) Rijssen
18 ??-02-1947 M. Blok Zeist
19 ??-06-1947 M. van de Ketterij kandidaat Rotterdam
20 ??-02-1948 L. Rijksen Leiden
21 ??-06-1948 F.J. Dieleman kandidaat Rotterdam
22 ??-11-1948 D.L. Aangeenbrug Dordrecht
23 ??-03-1949 M. van de Ketterij (2e keer) Vlaardingen
24 ??-12-1949 A. Vergunst kandidaat Leiden
25 ??-03-1950 C. van Dam Werkendam
26 ??-09-1950 H. Ligtenberg (5e keer) Rotterdam-West
27 ??-01-1951 L. Kieboom kandidaat Barneveld
28 ??-02-1951 M. Heerschap Wageningen
29 ??-07-1951 M. Blok (2e keer) Rotterdam-Centrum
30 ??-11-1951 F. Mallan Bruinisse
31 ??-02-1952 H. Ligtenberg (6e keer) Rotterdam-West
32 ??-07-1952 F. Mallan (2e keer) Bruinisse
33 ??-10-1952 D.L. Aangeenbrug (2e keer) Terneuzen
34 ??-02-1953 W. de Wit Moerkapelle
35 ??-07-1953 F.J. Dieleman (2e keer) Yerseke
36 ??-10-1953 C. van Dam (2e keer) Amsterdam-Centrum
37 ??-02-1954 T. Cabaret kandidaat Rotterdam
38 ??-06-1954 H. Rijksen kandidaat Middelburg
39 ??-09-1954 M. Blok (3e keer) Rotterdam-Centrum
40 ??-12-1954 J.B. Bel (2e keer) Krabbendijke
41 ??-02-1955 T. Cabaret (2e keer) Gravenpolder
42 ??-03-1955 J.B. Bel (3e keer) Krabbendijke
43 ??-06-1955 A. Elshout kandidaat Rotterdam
44 ??-07-1955 J.W. Kersten Genemuiden
45 ??-09-1955 H. Ligtenberg (7e keer) Rotterdam-West
46 ??-11-1955 J.B. Bel (4e keer) Krabbendijke
47 ??-01-1956 J.W. Kersten (2e keer) Genemuiden
48 ??-02-1956 M. Blok (4e keer) Rotterdam-Centrum
49 ??-05-1956 J.B. Bel (5e keer) Krabbendijke
50 ??-06-1956 C. Molenaar kandidaat Dordrecht
51 ??-09-1956 P. van der Bijl voorheen Leerdam-cgk
52 ??-10-1956 J.W. Kersten (3e keer) Genemuiden


Beroepen vacature 1960:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1960 W.C.J. Bosschaart kandidaat Wolphaartsdijk
02 ??-08-1960 A. Vergunst Rotterdam-Centrum
03 ??-10-1960 A. Elshout Utrecht
04 ??-12-1960 C. Hegeman Genemuiden
05 ??-01-1961 C. van Dam Rotterdam-Zuid
06 ??-03-1961 A.F. Honkoop Goes
07 ??-07-1961 L. Huisman kandidaat Zwijndrecht
08 ??-08-1961 A. Hofman Zeist
09 ??-09-1961 A. Elshout (2e keer) Utrecht


Beroepen vacature 1967:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1967 G. Schipaanboord Apeldoorn
02 ??-05-1967 H. Rijksen Gouda
03 ??-06-1967 C. de Ridder kandidaat Elspeet
04 ??-07-1967 N.W. Schreuder kandidaat Amersfoort
05 ??-08-1967 P. Blok Dirksland
06 ??-09-1967 L. Huisman Vlaardingen
07 ??-11-1967 H. Rijksen (2e keer) Gouda
08 ??-01-1968 G.A. Zijderveld Middelburg
09 ??-02-1968 A.W. Verhoef Barneveld
10 ??-04-1968 C. Harinck Utrecht
11 ??-05-1968 A. Hofman Zeist


Beroepen vacature 1980:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1980 D. Hakkenberg Lisse
02 ??-10-1980 D. Rietdijk Vlaardingen
03 ??-12-1980 J.S. van der Net Utrecht
04 ??-01-1981 R. Boogaard Leiden
05 ??-03-1981 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
06 ??-04-1981 D. Rietdijk (2e keer) Vlaardingen
07 ??-05-1981 A. Elshout Ridderkerk-Slikkerveer
08 ??-07-1981 J.C. van Ravenswaaij Terneuzen
09 ??-09-1981 J. van Haaren Amersfoort
10 ??-11-1981 P. Honkoop Kampen
11 ??-12-1981 R. Kattenberg Lelystad
12 ??-02-1982 J. van Haaren (2e keer) Amersfoort
13 ??-04-1982 R. Boogaard (2e keer) Leiden
14 ??-06-1982 C.J. Meeuse kandidaat Ridderkerk
15 ??-08-1982 J. van Haaren (3e keer) Amersfoort
16 ??-10-1982 R. Kattenberg (2e keer) Lelystad
17 ??-12-1982 A.B. van der Heiden Enkhuizen
18 ??-03-1983 R. Kattenberg (3e keer) Amersfoort


Beroepen vacature 1987:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 23-12-1986 A. Elshout Zoetermeer


Beroepen vacature 1991:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1992 J. Driessen zendingspred., wonend Woerden
02 12-05-1992 D. Rietdijk Moerkapelle
03 23-06-1992 J.B. Zippro kandidaat Zwijndrecht


Beroepen vacature 1996:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 06-05-1996 A. Bac Bodegraven
02 18-06-1996 G.J.N. Moens kandidaat Houten
03 23-09-1996 J.S. van der Net Apeldoorn
04 11-11-1996 M. Golverdingen Groningen
05 30-12-1996 J. Driessen Woerden
06 10-02-1997 J.S. van der Net (2e keer) Apeldoorn
07 22-04-1997 A.B. van der Heiden Utrecht
08 22-09-1997 H. Paul Oostkapelle
09 10-11-1997 A.B. van der Heiden (2e keer) Utrecht
10 22-12-1997 R. Boogaard Leiderdorp
11 23-02-1998 A. Vermeij Zwijndrecht
12 22-04-1998 A.B. van der Heiden (3e keer) Utrecht
13 25-06-1998 J. Schipper kandidaat Veenendaal
14 10-09-1998 C.G. Vreugdenhil Lelystad
15 13-11-1998 A.J. Gunst Benthuizen
16 19-12-1998 J.S. van der Net (3e keer) Apeldoorn
17 29-03-1999 P. Mulder Capelle aan den IJssel-Middelwatering
18 17-05-1999 A.B. van der Heiden (4e keer) Utrecht
19 22-06-1999 C. Neele kandidaat Krimpen aan den IJssel
20 21-09-1999 J.J. Tanis Middelburg-Centrum
21 11-11-1999 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam
22 27-12-1999 J.B. Zippro Moerkapelle
23 16-02-2000 W. Silfhout Hendrik-Ido-Ambacht
24 04-04-2000 G. Clements zendingspred.
25 26-06-2000 D. de Wit kandidaat Bennekom
26 14-09-2000 G.J. van Aalst Ridderkerk
27 21-12-2000 G.J.N. Moens (2e keer) Goes
28 29-03-2001 J. Driessen Doetinchem
29 20-06-2001 A.A. Brugge kandidaat Hardinxveld-Giessendam
30 26-09-2001 J. Driessen (2e keer) Doetinchem
31 10-12-2001 J.B. Zippro (2e keer) Moerkapelle


Beroepen vacature 2006:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 26-06-2006 J.S. van der Net Houten
02 28-09-2006 W. Silfhout Capelle aan den IJssel-Middelwatering 02
03 20-12-2006 D.W. Tuinier Terwolde - De Vecht
04 05-02-2007 G.J. van Aalst Klaaswaal
05 26-03-2007 W. Harinck Woerden
06 26-06-2007 M. Joosse kandidaat Vlaardingen
07 28-09-2007 C.G. Vreugdenhil Vlissingen
08 17-12-2007 A.B. van der Heiden Benthuizen
09 29-02-2008 H. Hofman zendingspred. Kalamazoo
10 21-04-2008 J.S. van der Net Houten
11 26-06-2008 B. Labee kandidaat Hendrik-Ido-Ambacht
12 29-09-2008 G.J. van Aalst Klaaswaal
13 16-12-2008 L. Terlouw Barendrecht
14 20-02-2009 W. Visscher Amersfoort
15 18-05-2009 P. Mulder Krimpen aan den IJssel
16 29-06-2009 J. van Rijswijk kandidaat Rhenen
17 17-11-2009 P. Mulder (2e keer) Krimpen aan den IJssel
18 18-12-2009 A.J. Gunst Nieuwerkerk
19 06-03-2010 W. Silfhout (2e keer) Capelle aan den IJssel-Middelwatering 06
20 26-04-2010 J.S. van der Net (3e keer) Houten 26
21 07-06-2010 G.W.S. Mulder kandidaat Rijssen 17
22 24-09-2010 B. van der Heiden Alblasserdam 65
23 10-12-2010 G. Clements Gouda 56
24 21-03-2011 M. Joosse (2e keer) Hendrik-Ido-Ambacht 06
25 14-06-2011 R.A.M. Visser kandidaat Hardinxveld-Giessendam 11
26 14-10-2011 D.W. Tuinier Aagtekerke 19
27 ??-02-2012 B. Labee (2e keer) Tricht-Geldermalsen 12
28 ??-03-2012 W. Silfhout (3e keer) Capelle aan den IJssel-Middelwatering 09
29 ??-06-2012 A.T. Huijser kandidaat Geldermalsen 24
30 13-11-2012 D.W. Tuinier Aagtekerke 32
31 ??-01-2013 J. IJsselstein zendingspred. 13
32 17-06-2013 S.W. Janse kandidaat Arnemuiden 13
33 ??-10-2013 W. Visscher Amersfoort 137
34 06-01-2014 P.G. Heijkamp kandidaat Elspeet 29
35 20-02-2014 G. Clements (2e keer) Gouda 67
36 10-06-2014 H.A. van Zetten kandidaat Veenendaal 15
37 16-10-2014 M. Joosse (3e keer) Hendrik-Ido-Ambacht 36
38 19-02-2015 R.A.M. Visser (2e keer) Terneuzen 10
39 13-04-2015 W. Harinck (2e keer) Moerkapelle 12
40 08-06-2015 W.A. Zondag kandidaat Nunspeet 12
41 ??-09-2015 S. Maljaars Middelharnis 15
42 ??-01-2016 H. Hofman Dordrecht 14
43 11-04-2016 J. IJsselstein (2e keer) Kampen 01
44 13-06-2016 M.T. Al-Chalabi kandidaat Genemuiden 06
45 03-10-2016 P. Mulder (3e keer) Geldermalsen 01
46 08-12-2016 J. van Rijswijk (2e keer) Aalburg 05
47 20-02-2017 D.W. Tuinier (2e keer) Waarde 02
48 13-04-2017 J. van Rijswijk (3e keer) Aalburg 12
49 19-06-2017 J.B. Huisman kandidaat Woudenberg 09


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

woensdag 20 september 2017