Index >

Rotterdam-Centrum Gereformeerde Gemeente


Classis: Rotterdam
Provincie: Zuid-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Rotterdam-Centrum opgericht in 15-1-1844:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
ds. C. van den Oever (Cornelis) 09-06-1844 ouderling Rotterdam 05-12-1877 overleden
ds. H. van den Oever (Hermanus) ??-04-1878 Nieuwpoort ??-??-1881 dienst neergelegd
ds. D.B. van Smalen (Daniel Boeser) 22-02-1883 Amsterdam 09-05-1899 emeritus
ds. C. Pieneman (Cornelis) 23-10-1898 s-Gravenhage 14-01-1906 Grand-Rapids
ds. G.H. Kersten (Gerrit Hendrik) 22-04-1906 Meliskerke 27-10-1912 Yerseke
ds. J. Fraanje (Jozias) 07-12-1913 Terneuzen ??-03-1916 Goes
ds. D.C. Overduin (Daniel Christiaan) ??-??-1918 Terneuzen ??-??-1923 Giessendam
ds. J. Overduin ??-??-1924 ??-??-1925
ds. G.H. Kersten (Gerrit Hendrik) 13-05-1926 Goes 06-09-1948 overleden
ds. C. Steenblok (Cornelis) ??-??-1945 Poortvliet ??-??-1946 Gouda
ds. M. Blok (Marinus) ??-??-1949 Zeist ??-??-1956 Rijssen
ds. A. Vergunst (Arie) ??-??-1957 Corsica (V.S.) 13-08-1972 Veen
ds. G. Kuijt (Gerrit)(als zendingspred.) 15-02-1962 kandidaat 01-02-1991 emeritus
ds. A.F. Honkoop (Adriaan Frans) 11-06-1975 Moerkapelle 29-05-1984 Zwijndrecht
-
te Rotterdam-West
ds. H. Ligtenberg 21-05-1947 Vlaardingen ??-01-1956 uitgetreden
ds. L. Rijksen (Lubertus) 12-09-1956 Middelburg 11-01-1969 overleden
ds. W. Hage (Willem) 04-12-1975 Oosterland (Zld.) 24-02-1980 Kruiningen


Beroepen vacature 1984:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 09-04-1984 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
02 02-07-1984 C. van der Poel Yerseke
03 20-09-1984 J.C. Weststrate s-Gravenpolder
04 19-12-1984 A. Hoogerland Dirksland
05 11-03-1985 J.W. Verweij Ridderkerk
06 24-06-1985 A.J. Gunst kandidaat Kapelle
07 12-09-1985 J. Mijnders Veenendaal
08 13-12-1985 L. Blok Nunspeet
09 26-03-1986 N.W. Schreuder Goes
10 18-06-1986 G.J. van Aalst kandidaat Nieuw-Beijerland
11 03-09-1986 J. Mijnders (2e keer) Veenendaal
12 12-11-1986 A. Moerkerken (2e keer) Nieuw-Beijerland
13 03-02-1987 L. Blok (2e keer) Nunspeet
14 23-03-1987 M. Mondria Waardenburg
15 05-06-1987 J.J. van Eckeveld Zeist
16 15-09-1987 L. Blok (3e keer) Nunspeet
17 22-12-1987 A. Bac Bodegraven
18 07-03-1988 A.F. Honkoop Zwijndrecht
19 23-06-1988 C.A. van Dieren kandidaat Waddinxveen
20 12-09-1988 A.F. Honkoop (2e keer) Zwijndrecht
21 17-12-1988 N.W. Schreuder (2e keer) Goes
22 07-03-1989 A. Bac (2e keer) Bodegraven
23 20-06-1989 P. Melis kandidaat s-Gravenzande
24 31-08-1989 G.J. van Aalst (2e keer) Benthuizen
25 14-12-1989 L. Blok (4e keer) Nunspeet
26 09-03-1990 R. Boogaard Leiderdorp
27 30-05-1990 C. Sonnevelt zendingspred., wonend s-Gravenzande
28 14-09-1990 G.J. van Aalst (3e keer) Benthuizen
29 27-12-1990 A. Bac (3e keer) Bodegraven
30 13-03-1991 A. Moerkerken (3e keer) Gouda
31 26-06-1991 C. Hogchem kandidaat Kootwijkerbroek
32 28-09-1991 G.J. van Aalst (4e keer) Benthuizen
33 27-12-1991 C.A. van Dieren (2e keer) Stolwijk
34 10-04-1992 A. Bac (4e keer) Bodegraven
35 ??-06-1992 W. Visscher kandidaat Moerkapelle
36 20-10-1992 P. Melis (2e keer) Nieuw-Beijerland
37 19-03-1993 A. Moerkerken (4e keer) Gouda
38 05-07-1993 C. van der Poel (2e keer) Yerseke
39 21-09-1993 C.A. van Dieren (3e keer) Stolwijk
40 22-12-1993 A.J. Gunst (2e keer) Tholen
41 13-04-1994 C.A. van Dieren (4e keer) Stolwijk
42 22-06-1994 M. Karens kandidaat Zoetermeer
43 22-09-1994 A.J. Gunst (3e keer) Tholen
44 19-12-1994 C.A. van Dieren (5e keer) Stolwijk
45 03-04-1995 P. Melis (3e keer) Nieuw-Beijerland
46 03-07-1995 B. van der Heiden Hardinxveld-Giessendam
47 06-11-1995 P. Melis (4e keer) Nieuw-Beijerland
48 02-04-1996 A. Bac (5e keer) Bodegraven
49 20-06-1996 W.J. Karels kandidaat Krimpen aan den IJssel
50 10-09-1996 W. Visscher (2e keer) Amersfoort
51 07-12-1996 J.W. Verweij (2e keer) Rijssen
52 05-03-1997 A. Bac (6e keer) Bodegraven
53 24-06-1997 C.A. van Dieren (6e keer) Stolwijk
54 18-09-1997 G. Mouw De Valk Wekerom
55 02-12-1997 M. Karens (2e keer) Werkendam
56 25-03-1998 W. Visscher (3e keer) Amersfoort
57 23-06-1998 A. Schot kandidaat Nieuw-Beijerland
58 24-09-1998 A.J. Gunst (4e keer) Benthuizen
59 09-12-1998 M. Karens (3e keer) Werkendam
60 16-03-1999 G.J. van Aalst (5e keer) Ridderkerk
61 22-06-1999 C. Neele kandidaat Krimpen aan den IJssel
62 22-09-1999 M. Karens (4e keer) Werkendam
63 02-12-1999 A.J. Gunst (5e keer) Benthuizen
64 03-04-2000 G. Clements zendingspred.
65 27-06-2000 D. de Wit kandidaat Bennekom
66 27-09-2000 M. Karens (5e keer) Werkendam
67 07-12-2000 A.J. Gunst (6e keer) Benthuizen
68 09-03-2001 M. Karens (6e keer) Werkendam
69 28-06-2001 W. Silfhout Hendrik-Ido-Ambacht
70 27-09-2001 G.J.N. Moens Goes
71 20-12-2001 F. Mulder Scherpenzeel (Gld.)
72 27-03-2002 M. Karens (7e keer) Werkendam
73 25-06-2002 A. Verschuure kandidaat Gouda
74 27-09-2002 J. Karels Middelharnis
75 18-12-2002 W. Visscher (4e keer) Amersfoort
76 02-04-2003 G.J.N. Moens (2e keer) Goes
77 02-07-2003 G. Pater kandidaat Genemuiden
78 05-09-2003 E. Hakvoort voorheen Alphen aan den Rijn-cgk
79 10-12-2003 M. Karens (8e keer) Werkendam
80 10-03-2004 D. de Wit (2e keer) Nieuw-Beijerland
81 22-06-2004 L. Terlouw kandidaat Barendrecht
82 22-09-2004 D. de Wit (3e keer) Nieuw-Beijerland
83 15-12-2004 W.J. Karels (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
84 23-03-2005 D. de Wit (4e keer) Nieuw-Beijerland
85 04-12-2008 A.J. Gunst (7e keer) Nieuwerkerk
86 26-03-2009 B. van der Heiden (2e keer) Alblasserdam
87 11-12-2009 M. Karens (9e keer) Werkendam
88 25-03-2010 J. Schipper Dirksland 04
89 09-12-2010 C. Vogelaar Zwolle 05


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

maandag 20 november 2017