Index >

Rilland-Bath Gereformeerde Gemeente


Classis: * Goes
Provincie: Zeeland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Rilland-Bath opgericht in 1883:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
10 ds. B. van Neerbos (Bart) 05-10-1937 Vlaardingen 13-09-1945 emeritus 02


Beroepen vacature 1883:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1921 H. Kieviet Veenendaal
02 ??-10-1921 J. Vreugdenhil voorheen Sliedrecht-cgk
03 ??-03-1923 H. Kieviet (2e keer) Veenendaal
04 ??-02-1924 B. van Neerbos Terneuzen
05 ??-06-1929 J. Vreugdenhil (2e keer) Bruinisse
06 ??-05-1930 A. de Blois Dirksland
07 ??-03-1935 G.H. Kersten Rotterdam
08 ??-08-1935 M. Heikoop Utrecht
09 ??-07-1936 A. van Stuijvenberg kandidaat Rotterdam
10 ??-07-1937 B. van Neerbos (2e keer) Vlaardingen


Beroepen vacature 1945:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1946 L. Rijksen Leiden
02 ??-02-1947 H. Ligtenberg Vlaardingen
03 ??-07-1947 M. van de Ketterij kandidaat Rotterdam
04 ??-06-1948 F.J. Dieleman kandidaat Vlaardingen
05 ??-07-1948 J.W. Kersten kandidaat Rotterdam
06 ??-02-1949 T. Dorresteijn Opheusden
07 ??-03-1950 M. Heerschap Wageningen
08 ??-12-1950 L. Kieboom kandidaat Barneveld
09 ??-03-1952 M. Heerschap (2e keer) Wageningen
10 ??-06-1952 W. Hage kandidaat Gravenhage
11 ??-12-1952 G. Zwerus Middelharnis
12 ??-04-1955 J.B. Bel Krabbendijke
13 ??-07-1958 A. Hofman kandidaat Aalst
14 ??-06-1959 P. Blok kandidaat Rotterdam
15 ??-07-1960 H. Ligtenberg kandidaat Rijssen
16 ??-06-1961 A. Kok kandidaat Rotterdam
17 ??-06-1962 C. Harinck kandidaat Goes
18 ??-09-1962 C. Wisse Hendrik-Ido-Ambacht
19 ??-01-1963 C. van Dam Rotterdam-Zuid
20 ??-06-1963 J. Karens kandidaat Zoetermeer
21 ??-09-1963 A. Kok (2e keer) Leerdam
22 ??-12-1963 L. Huisman Vlaardingen
23 ??-06-1964 G. Mouw kandidaat Rijssen
24 ??-07-1964 F. Harinck kandidaat Goes
25 ??-12-1964 L. Huisman (2e keer) Vlaardingen
26 ??-06-1965 A. Hoogerland kandidaat Werkendam
27 ??-12-1965 J. Karens (2e keer) Nieuwerkerk
28 ??-06-1966 G. Schipaanboord Apeldoorn
29 ??-11-1966 P. Blok (2e keer) Dirksland
30 ??-02-1967 L. Huisman (3e keer) Vlaardingen
31 ??-06-1967 N.W. Schreuder kandidaat Amersfoort
32 ??-01-1968 G.J. van den Noort Capelle aan den IJssel
33 ??-04-1968 J.C. Weststrate Meliskerke
34 ??-06-1968 A.M. den Boer kandidaat Ridderkerk
35 ??-12-1968 L. Huisman (4e keer) Vlaardingen
36 ??-01-1969 L. Blok kandidaat Zeist
37 ??-06-1969 T. van Stuijvenberg kandidaat Bodegraven
38 ??-01-1970 A. Hoogerland (2e keer) Werkendam
39 ??-06-1970 G.J. van den Noort Capelle aan den IJssel
40 ??-01-1971 L. Huisman (5e keer) Vlaardingen
41 ??-06-1971 J.W. Verweij kandidaat ’s-Gravenhage
42 ??-01-1972 A.M. den Boer (2e keer) Ridderkerk
43 ??-06-1972 H. Hofman kandidaat Klaaswaal
44 ??-01-1973 J. Karens (3e keer) Opheusden
45 ??-03-1973 J. Mijnders Rijssen
46 ??-01-1974 P. Blok (3e keer) Dirksland
47 ??-03-1974 J. Karens (4e keer) Opheusden
48 ??-01-1975 A. Hofman (2e keer) Scheveningen
49 ??-03-1975 H. Ligtenberg (2e keer) Terwolde – De Vecht
50 ??-06-1975 J. Karels kandidaat Rotterdam
51 ??-01-1976 E. Venema Drachten
52 ??-06-1976 J.J. van Eckeveld kandidaat Scherpenzeel (Gld.)
53 ??-06-1977 C. Vogelaar kandidaat Mijdrecht
54 ??-12-1977 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
55 ??-03-1978 A. Hofman (3e keer) Scheveningen
56 ??-12-1978 D. Rietdijk Vlaardingen
57 ??-01-1980 A. Hofman (4e keer) Scheveningen
58 ??-06-1980 J.J. Tanis kandidaat Sommelsdijk
59 ??-04-1981 E. Venema (2e keer) Drachten
60 ??-08-1981 R. Boogaard Leiderdorp
61 ??-01-1982 T. van Stuijvenberg (2e keer) Meliskerke
62 ??-03-1982 A. Moerkerken (2e keer) Nieuw-Beijerland
63 ??-07-1982 C.J. Meeuse kandidaat Ridderkerk
64 29-12-1982 J.J. van Eckeveld (2e keer) Zeist
65 ??-03-1983 R. Boogaard (2e keer) Leiderdorp
66 23-06-1983 M. Burggraaf kandidaat Rotterdam
67 14-05-1987 R. Boogaard (3e keer) Leiderdorp
68 22-12-1987 A. Hofman (5e keer) Aalburg
69 24-06-1988 C.A. van Dieren kandidaat Waddinxveen
70 23-06-1989 P. Melis kandidaat ’s-Gravenzande
71 21-03-1990 D. Rietdijk (2e keer) Moerkapelle
72 02-01-1991 J. Baaijens Enkhuizen
73 27-12-1991 D. Rietdijk (3e keer) Moerkapelle
74 23-06-1992 W. Visscher kandidaat Moerkapelle
75 17-12-1992 C.A. van Dieren (2e keer) Stolwijk
76 23-06-1993 G. Clements kandidaat Elst (Gld.)
77 27-12-1993 L. Blok (2e keer) Nunspeet
78 21-06-1994 M. Karens kandidaat Zoetermeer
79 02-01-1995 A.J. Gunst Tholen
80 16-03-1995 J. Baaijens (2e keer) Enkhuizen
81 20-06-1995 G.J. Baan kandidaat Barneveld
82 18-12-1995 A. Bac Bodegraven
83 14-03-1996 M. Golverdingen Groningen
84 19-06-1996 W.J. Karels kandidaat Krimpen aan den IJssel
85 20-12-1996 A. Bac (2e keer) Bodegraven
86 01-07-1997 R. Boogaard (4e keer) Leiderdorp
87 30-12-1997 A.B. van der Heiden Utrecht
88 25-06-1998 A. Schot kandidaat Nieuw-Beijerland
89 23-12-1998 A.J. Gunst (2e keer) Benthuizen
90 12-03-1999 A. Bac (3e keer) Bodegraven
91 22-06-1999 C. Neele kandidaat Krimpen aan den IJssel
92 23-12-1999 C. Harinck Houten
93 05-04-2000 G. Clements (2e keer) zendingspred.
94 28-06-2000 D. de Wit kandidaat Bennekom
95 16-12-2000 A.J. Gunst (3e keer) Benthuizen
96 08-03-2001 M. Golverdingen (2e keer) Gorinchem
97 20-06-2001 D.W. Tuinier kandidaat Hendrik-Ido-Ambacht
98 14-12-2001 J. Driessen Doetinchem
99 24-06-2002 B.J. van Boven kandidaat Benthuizen
100 09-12-2002 M. Karens (2e keer) Werkendam
101 14-03-2003 C. Sonnevelt Veenendaal
102 01-07-2003 G. Pater kandidaat Genemuiden
103 03-09-2003 E. Hakvoort voorheen Alphen aan den Rijn-cgk
104 04-12-2003 C. Sonnevelt (2e keer) Veenendaal
105 08-03-2004 M. Karens (3e keer) Werkendam
106 23-06-2004 L. Terlouw kandidaat Barendrecht
107 02-12-2004 M. Golverdingen (3e keer) Boskoop
108 29-06-2005 G. van Manen kandidaat Krabbendijke
109 03-12-2005 M. Golverdingen (4e keer) Boskoop
110 15-03-2006 A.J. Gunst (4e keer) Nieuwerkerk
111 29-06-2006 J. van Belzen kandidaat Arnemuiden
112 14-12-2006 M. Karens (4e keer) Werkendam
113 19-03-2007 B. van der Heiden Alblasserdam
114 25-06-2007 G. Heijkamp kandidaat Geldermalsen
115 14-12-2007 A.J. Gunst (5e keer) Nieuwerkerk
116 19-03-2008 J. Driessen (2e keer) ’s-Gravenhage
117 24-06-2008 B. Labee kandidaat Hendrik-Ido-Ambacht
118 04-12-2008 B. van der Heiden (2e keer) Alblasserdam
119 16-03-2009 D. de Wit (2e keer) Rijssen-West
120 27-06-2009 G. Bredeweg kandidaat Rijssen
121 04-12-2009 B. van der Heiden (3e keer) Alblasserdam
122 15-03-2010 M. Karens (5e keer) Werkendam 218
123 08-06-2010 S. Maljaars kandidaat Kapelle 06
124 10-12-2010 J.J. van Eckeveld (3e keer) Zeist 222
125 14-03-2011 P. Mulder Krimpen aan den IJssel 22
126 14-06-2011 R.A.M. Visser kandidaat Hardinxveld-Giessendam 10
127 ??-12-2011 B. van der Heiden (4e keer) Alblasserdam 78
128 ??-04-2012 J. Schipper Dirksland 13
129 ??-06-2012 A.T. Huijser kandidaat Geldermalsen 47
130 ??-12-2012 J. Schipper (2e keer) Dirksland 16
131 ??-03-2013 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam 132
132 17-06-2013 S.W. Janse kandidaat Arnemuiden 14
133 08-01-2014 P.G. Heijkamp kandidaat Elspeet 27
134 ??-03-2014 W.J. Karels (2e keer) Hardinxveld-Giessendam 136
135 13-06-2014 P.D. den Haan kandidaat Nieuwdorp 17
136 23-12-2014 S. Maljaars (2e keer) Middelharnis 09
137 ??-03-2015 F. Mulder Rhenen 06
138 ??-06-2015 W.A. Zondag kandidaat Nunspeet 11
139 ??-12-2015 M. Karens (6e keer) Werkendam 245
140 10-03-2016 L. Blok (3e keer) Gorinchem 06
141 15-06-2016 M.H. Schot kandidaat Amersfoort 11


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

zondag 24 juni 2018