Index >

Nijkerk Gereformeerde Kerk


Classis: Nijkerk
Provincie: Gelderland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Kerk Nijkerk opgericht in 5-12-1837:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
W. Kapteyn 30-01-1853 Staphorst 07-04-1856 Coevorden
J.P. van der Maas 12-05-1867 Zegwaard-Zoetermeer 29-08-1869 Beekbergen
A. Middelkoop 13-05-1888 Gerkesklooster 01-09-1918 emeritus
G. Vlug (Gerrit) 04-10-1896 Barendrecht 07-06-1903 Oldebroek
J.G. Kunst 15-11-1903 Schipluiden 12-02-1911 Barendrecht
A. Hoeneveld 07-05-1911 Rotterdam-Charlois 01-07-1943 emeritus
H.Ph. Ingwersen 22-09-1918 berlikum 01-01-1928 Katwijk aan Zee
S. van Dijken 22-07-1928 Nieuweroord 01-11-1951 emeritus
P.H. Pellicaan 31-10-1943 hulppred. Nijkerk 30-11-1946 Barendrecht
G. Brinkman 16-04-1944 Franeker 06-07-1946 Amsterdam-West
G. Morsink 26-10-1947 Andijk ??-08-1952 Leeuwarden-Huizum
C.H. Appelo 18-06-1950 Ruinerwold-Koekange ??-05-1955 ’s-Gravenhage-Escamp
A.I. Koffeman 04-02-1953 Nederhorst den Berg ??-10-1968 Pernis
W. Griffioen 06-05-1953 Kralingscheveer ??-08-1961 ‘s-Gravenhage-Escamp
H. Tien 17-01-1956 Bunde (Duitsland) ??-01-1961 Ede
J. Koppe 28-09-1961 Zeist ??-03-1967 Urk
J. Nierop 21-08-1963 Haulerwijk ??-05-1970 Schiedam
F. de Jonge 09-03-1969 Emmer-Compascuum ??-06-1974 Dokkum
M. Ros 28-09-1969 g.v. Harderwijk 31-07-1970 emeritus Nijkerk
W. Haverkamp (West) 20-09-1970 Aalsmeer 31-12-1993 emeritus
J. van Buuren (Oost) 12-03-1972 Wommels ??-04-1977 Delft
C.J. van der Meulen (Zuid) 03-11-1974 Drachten ??-10-1984 Bovensmilde
H. Eendebak (Oost) 04-09-1977 Dalfsen 07-10-1990 Harderwijk
P. van Dijk (Zuid) 11-08-1985 Berlikum 01-06-2002 emeritus
D. Riemens (Noord)(i.c.m. Nijkerkerveen –1990) 31-08-1986 Zoutkamp
B.H. Steenwijk (Oost) 23-06-1991 Musselkanaal 19-04-2009 emeritus
T.J. Edelman (West) 04-09-1994 Bedum 24-08-2003 Zevenhuizen (Gr.)
E.H. Egberts (Zuid) 31-08-2003 Giessenburg
J.W. Overvliet (West) 04-01-2004 Hardenberg
K.J. van der Sloot (Oost) 14-03-2009 Voorthuizen

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
P.H. Pellicaan ??-??-1942 kandidaat 1943 pred. Nijkerk
K. Kramer ??-??-1942 kandidaat
J.H. Slager ??-??-1942 kandidaat 1943
C. Kamper ??-??-1943 kandidaat 1944
M. Ros 01-08-1970 emeritus Nijkerk 1971
A. Brink 01-01-1979 emeritus Hazerswoude 1986


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

woensdag 14 november 2018