Index >

Meliskerke Gereformeerde Gemeente


Classis: * Middelburg
Provincie: Zeeland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Meliskerke opgericht in 14-09-1891:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
01 ds. G.H. Kersten (Gerrit Hendrik) 01-07-1905 lerend ouderling Meliskerke 06-04-1906 Rotterdam-Centrum 06
05 ds. A. Makkenze (Andries) 04-07-1909 Dirksland 27-08-1911 Tholen 03
06 ds. B. van Neerbos (Bart) 09-01-1916 Rijssen ??-07-1918 Bruinisse 03
88 ds. J.C. Weststrate (Jan Christiaan) 03-09-1964 kandidaat Borssele 03-06-1974 Sint Catharines (Can.) 114
14 ds. T. van Stuijvenberg (Theodorus) 23-03-1977 Middelharnis 20-04-1982 Emmeloord 31
22 ds. P. van Ruitenburg 03-09-1986 kandidaat Zevenhuizen 08-01-1992 Dordrecht 27
66 ds. G.J.N. Moens 15-06-2005 Goes 26-05-2015 Lisse 45
02 ds. S. Maljaars 03-02-2016 Middelharnis

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
J. Vader (Jan) (oefenaar) ??-??-1889 Aagtekerke ??-??-1901 overleden
G.H. Kersten (Gerrit Hendrik) (lerend ouderling) 23-03-1902 30-06-1905 pred. Meliskerke
A. Verhagen (Adrianus) (oefenaar) ??-??-1914 Westzaan ??-??-1915 pred. Leiden


Beroepen vacature 1906:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1906 H. Roelofsen Goes
02 ??-02-1907 A. Makkenze Dirksland
03 ??-09-1907 G. van Reenen Leiden
04 ??-12-1907 J. Overduin Lisse
05 ??-04-1909 A. Makkenze (2e keer) Dirksland


Beroepen vacature 1911:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1911 G.H. Kersten Rotterdam
02 ??-06-1912 H. Roelofsen Bruinisse
03 ??-12-1912 A. Verhagen Westzaan (lerend ouderling)
04 ??-12-1913 A. Verhagen (2e keer) Westzaan (lerend ouderling)
05 ??-07-1915 A. Verhagen oefenaar Meliskerke
06 ??-10-1915 B. van Neerbos Rijssen


Beroepen vacature 1918:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1918 J. Fraanje Goes
02 ??-07-1919 W. den Hengst Leiden
03 ??-10-1919 J. Fraanje (2e keer) Barneveld
04 ??-01-1920 M. Hofman Rijssen
05 ??-10-1920 A. Verhagen Dirksland
06 ??-01-1921 H. Roelofsen Zeist
07 ??-04-1921 J. Fraanje (3e keer) Barneveld
08 ??-06-1921 W. den Hengst (2e keer) Leiden
09 ??-01-1922 W. den Hengst (3e keer) Leiden
10 ??-07-1922 J. Fraanje (4e keer) Barneveld
11 ??-02-1923 B. van Neerbos Terneuzen
12 ??-06-1923 J. Vreugdenhil Borssele
13 ??-01-1924 A. de Blois Vlaardingen
14 ??-03-1924 A. van Dijke Nieuw-Beijerland
15 ??-02-1925 A. de Blois (2e keer) Vlaardingen
16 ??-09-1925 M. Hofman (2e keer) Krabbendijke
17 ??-01-1926 J.R. van Oordt Opheusden
18 ??-09-1926 A. de Blois (3e keer) Dirksland
19 ??-04-1927 A. de Blois (4e keer) Dirksland
20 ??-09-1927 J. Vreugdenhil Bruinisse
21 ??-12-1927 A. de Blois (5e keer) Dirksland
22 ??-02-1928 M. Hofman (3e keer) Krabbendijke
23 ??-06-1929 M. Heikoop kandidaat Gravenhage
24 ??-09-1929 J.D. Barth Vlaardingen
25 ??-04-1930 A. van Dijke Nieuw-Beijerland
26 ??-12-1930 M. Heikoop (2e keer) Utrecht
27 ??-07-1931 W.C. Lamain Leiden
28 ??-12-1931 M. Heikoop (3e keer) Utrecht
29 ??-06-1932 J.D. Barth (2e keer) Borssele
30 ??-01-1933 M. Heikoop (4e keer) Utrecht
31 ??-07-1933 P. Honkoop kandidaat Rotterdam
32 ??-01-1934 M. Heikoop (5e keer) Utrecht
33 ??-07-1934 H. Ligtenberg kandidaat Rotterdam
34 ??-09-1935 M. Heikoop (6e keer) Utrecht
35 ??-07-1936 A. van Stuijvenberg kandidaat Rotterdam
36 ??-02-1937 P. Honkoop Gravenhage
37 ??-06-1937 B. van Neerbos (2e keer) Vlaardingen
38 ??-07-1938 A. van Stuijvenberg (2e keer) Benthuizen
39 ??-03-1939 H. Ligtenberg (2e keer) Lisse
40 ??-07-1939 A. van Stuijvenberg (3e keer) Benthuizen
41 ??-07-1940 C. van de Woestijne kandidaat Rotterdam
42 ??-02-1941 B. van Neerbos (3e keer) Rilland-Bath
43 ??-01-1942 B. van Neerbos (4e keer) Rilland-Bath
44 ??-05-1942 J.B. Bel kandidaat Rotterdam
45 ??-01-1943 T. Dorresteijn Opheusden
46 ??-06-1944 L. Rijksen kandidaat Utrecht
47 ??-01-1946 C. van de Woestijne (2e keer) Ridderkerk
48 ??-06-1947 W. de Wit kandidaat Rotterdam
49 ??-01-1949 D.L. Aangeenbrug Dordrecht
50 ??-12-1949 A. Vergunst kandidaat Leiden
51 ??-02-1950 C. van Dam Werkendam
52 ??-12-1950 F.D. Dieleman Borssele
53 ??-01-1951 M. Heerschap Wageningen
54 ??-07-1951 J.W. Kersten Genemuiden
55 ??-12-1951 H. Ligtenberg (3e keer) Rotterdam-West
56 ??-07-1952 W. Hage kandidaat Gravenhage
57 ??-09-1952 H. Ligtenberg (4e keer) Rotterdam-West
58 ??-01-1953 J.W. Kersten (2e keer) Genemuiden
59 ??-07-1953 A.F. Honkoop kandidaat Gravenhage
60 ??-12-1953 H. Ligtenberg (5e keer) Rotterdam-West
61 ??-02-1954 T. Cabaret kandidaat Rotterdam
62 ??-05-1954 F.J. Dieleman (2e keer) Yerseke
63 ??-07-1954 H. Rijksen kandidaat Middelburg
64 ??-12-1954 J.W. Kersten (3e keer) Genemuiden
65 ??-01-1955 J.B. Bel (2e keer) Krabbendijke
66 ??-06-1955 A. Elshout kandidaat Rotterdam
67 ??-12-1955 T. Dorresteijn (2e keer) Opheusden
68 ??-07-1956 C. Molenaar kandidaat Dordrecht
69 ??-12-1956 W. Hage (2e keer) Nunspeet
70 ??-09-1957 J.B. Bel (3e keer) Krabbendijke
71 ??-03-1958 W. Hage (3e keer) Nunspeet
72 ??-07-1958 A. Hofman kandidaat Zeist
73 ??-03-1959 M. Heerschap (2e keer) Borssele
74 ??-06-1959 P. Blok kandidaat Rotterdam
75 ??-09-1959 J.W. Kersten (4e keer) Scheveningen
76 ??-12-1959 C. van Dam (2e keer) Rotterdam-Zuid
77 ??-02-1960 K. de Gier Gravenhage
78 ??-07-1960 H. Ligtenberg kandidaat Rijssen
79 ??-12-1960 C. van Dam (3e keer) Rotterdam-Zuid
80 ??-06-1961 A. Kok kandidaat Rotterdam
81 ??-12-1961 A. Hofman (2e keer) Zeist
82 ??-04-1962 C. van Dam (4e keer) Rotterdam-Zuid
83 ??-06-1962 W. Suyker kandidaat Bergambacht
84 ??-11-1962 A. Hofman (3e keer) Zeist
85 ??-04-1963 P. Blok (2e keer) Dirksland
86 ??-07-1963 A.W. Verhoef kandidaat Capelle aan den IJssel
87 ??-12-1963 H. Ligtenberg (2e keer) Oudemirdum
88 ??-06-1964 J.C. Weststrate kandidaat Borssele


Beroepen vacature 1974:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1974 A. Hofman Scheveningen
02 ??-06-1974 A. Moerkerken kandidaat Rotterdam
03 ??-08-1974 C. van der Poel Yerseke
04 ??-12-1974 P. Honkoop Kampen
05 ??-01-1975 A. Hoogerland Krabbendijke
06 ??-06-1975 J. Karels kandidaat Rotterdam
07 ??-07-1975 A. Bac Boskoop
08 ??-10-1975 A. Hofman (2e keer) Scheveningen
09 ??-12-1975 J. van Haaren Amersfoort
10 ??-02-1976 A. Bac (2e keer) Boskoop
11 ??-06-1976 J.S. van der Net kandidaat Moerkapelle
12 ??-08-1976 T. van Stuijvenberg Middelharnis
13 ??-10-1976 J.W. Verweij Hendrik-Ido-Ambacht
14 ??-12-1976 T. van Stuijvenberg Middelharnis


Beroepen vacature 1982:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1982 J.J. van Eckeveld Zeist
02 ??-06-1982 T.M. van Dijk kandidaat Dirksland
03 ??-07-1982 D. Hakkenberg Lisse
04 ??-10-1982 J.C. Weststrate Gravenpolder
05 ??-12-1982 C. van der Poel Yerseke
06 ??-03-1983 H. Hofman Gorinchem
07 ??-06-1983 B. van der Heiden kandidaat Dordrecht
08 ??-09-1983 A. Bregman Rijssen
09 ??-12-1983 J.W. Verweij Ridderkerk
10 ??-03-1984 M. Burggraaf kandidaat Rotterdam
11 ??-06-1984 J. Beens kandidaat Genemuiden
12 ??-09-1984 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
13 ??-12-1984 A. Hoogerland Dirksland
14 ??-02-1985 C.J. Meeuse Rotterdam-Zuid
15 ??-04-1985 J.W. Verweij (2e keer) Ridderkerk
16 ??-06-1985 A.J. Gunst kandidaat Kapelle
17 ??-08-1985 J. Mol Elspeet
18 ??-10-1985 A. Bac Bodegraven
19 ??-12-1985 C.J. Meeuse (2e keer) Rotterdam-Zuid
20 ??-02-1986 J.W. Verweij Ridderkerk
21 ??-04-1986 J.J. van Eckeveld (2e keer) Zeist
22 ??-06-1986 P. van Ruitenburg kandidaat Zevenhuizen


Beroepen vacature 1992:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1992 G.J. van Aalst Benthuizen
02 ??-04-1992 C.A. van Dieren Stolwijk
03 ??-06-1992 C. de Jongste kandidaat Gouda
04 ??-09-1992 M. Golverdingen Ridderkerk-Slikkerveer
05 ??-12-1992 A.J. Gunst Tholen
06 ??-02-1993 A.B. van der Heiden Doetinchem
07 ??-04-1993 W. Harinck Kapelle-Biezelinge
08 ??-06-1993 G. Clements kandidaat Elst (Gld.)
09 ??-09-1993 J.J. van Eckeveld Zeist
10 ??-10-1993 M. Mondria Waardenburg
11 ??-12-1993 C.A. van Dieren (2e keer) Stolwijk
12 ??-03-1994 C. Sonnevelt Krimpen aan den IJssel
13 ??-06-1994 M. Karens kandidaat Zoetermeer
14 ??-09-1994 P. Mulder Capelle aan den IJssel-Middelwatering
15 ??-12-1994 B. van der Heiden Hardinxveld-Giessendam
16 ??-03-1995 A.J. Gunst (2e keer) Tholen
17 ??-05-1995 P. Melis Nieuw-Beijerland
18 ??-06-1995 G.J. Baan kandidaat Barneveld
19 ??-10-1995 P. Mulder (2e keer) Capelle aan den IJssel-Middelwatering
20 ??-12-1995 J.W. Verweij Rijssen
21 ??-03-1996 C. de Jongste (2e keer) Alblasserdam
22 ??-04-1996 C.A. van Dieren (3e keer) Stolwijk
23 ??-06-1996 G.J.N. Moens kandidaat Houten
24 ??-09-1996 P. Mulder (3e keer) Capelle aan den IJssel-Middelwatering
25 ??-12-1996 J.W. Verweij (2e keer) Rijssen
26 ??-03-1997 G.J. van Aalst (2e keer) Ridderkerk
27 ??-06-1997 C. Hogchem Borssele
28 ??-09-1997 M. Karens (2e keer) Werkendam
29 ??-12-1997 W. Visscher Amersfoort
30 ??-03-1998 W. Silfhout Hendrik-Ido-Ambacht
31 ??-06-1998 A. Schot kandidaat Nieuw-Beijerland
32 ??-10-1998 A.J. Gunst (3e keer) Benthuizen
33 ??-12-1998 M. Karens (3e keer) Werkendam
34 ??-03-1999 A.B. van der Heiden (2e keer) Utrecht
35 ??-06-1999 C. Neele kandidaat Krimpen aan den IJssel
36 ??-08-1999 P. van Ruitenburg Chilliwack (Can.)
37 ??-10-1999 M. Karens (4e keer) Werkendam
38 ??-12-1999 A.J. Gunst (4e keer) Benthuizen
39 02-03-2000 C. Sonnevelt (2e keer) Veenendaal
40 06-04-2000 G. Clements (2e keer) zendingspred.
41 29-06-2000 D. de Wit kandidaat Bennekom
42 14-09-2000 A.J. Gunst (5e keer) Benthuizen
43 07-12-2000 G.J. van Aalst (3e keer) Ridderkerk
44 09-03-2001 M. Karens (5e keer) Werkendam
45 09-05-2001 G.J.N. Moens (2e keer) Goes
46 20-06-2001 D.W. Tuinier kand. Hendrik-Ido-Ambacht
47 01-10-2001 C.J. Meeuse Nunspeet
48 13-12-2001 M. Karens (6e keer) Werkendam
49 21-03-2002 C. Vogelaar Grand-Rapids (V.S.)
50 26-06-2002 B.J. van Boven kandidaat Benthuizen
51 22-08-2002 G.J.N. Moens (3e keer) Goes
52 ??-10-2002 C. Sonnevelt (3e keer) Veenendaal
53 12-12-2002 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam
54 28-02-2003 W. Visscher (2e keer) Amersfoort
55 25-04-2003 J. Schipper s-Gravenpolder
56 02-07-2003 G. Pater kandidaat Genemuiden
57 04-09-2003 E. Hakvoort voorheen Alphen aan den Rijn-cgk
58 16-10-2003 M. Karens (7e keer) Werkendam
59 13-12-2003 P. Mulder (4e keer) Dordrecht
60 04-03-2004 D. de Wit (2e keer) Nieuw-Beijerland
61 22-04-2004 G.J.N. Moens (4e keer) Goes
62 23-06-2004 E. Bakker kandidaat Opheusden
63 15-09-2004 P. van Ruitenburg (2e keer) Chilliwack (Can.)
64 22-10-2004 D. de Wit (3e keer) Nieuw-Beijerland
65 09-12-2004 C. de Jongste (3e keer) Tholen
66 14-03-2005 G.J.N. Moens (5e keer) Goes


Beroepen vacature 2015:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 23-06-2015 G. van Manen Elspeet 23
02 16-09-2015 S. Maljaars Middelharnis 14


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

donderdag 21 juni 2018