Index >

Leeuwarden Vrije Evangelische Gemeente


Classis: Leeuwarden
Provincie: Friesland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Vrije Evangelische Gemeente Leeuwarden opgericht in 05-12-1858:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
ds. K. Holleman ??-??-1858 ??-??-1874
ds. A. Coolsma ??-??-1874 ??-??-1884
ds. G.P. van der Hoek ??-??-1885 ??-??-1906
ds. I. Adolfs ??-??-1906 ??-??-1906
ds. I. Timmermans ??-05-1907 Winschoten 27-02-1921 Enschede
ds. A. Winckel 04-12-1921 Winschoten 08-01-1928 docent Apeldoorn
ds. D.W. Veldkamp (Dirk Wessel) 02-09-1928 Oude Pekela 22-04-1946 Hilversum
03 ds. G.H. de Jonge 29-09-1946 Oude Bildtzijl 31-01-1965 emeritus
-
2e predikantsplaats sedert 1963 tot 1970
01 ds. M. Nijkamp (Martinus) 26-05-1963 Gouda ??-01-1970 Dordrecht 01
03 ds. L. van der Molen 05-09-1965 Nieuwvliet 13-10-1974 emeritus Oude Pekela01
01 ds. J.H. Karelse 17-11-1974 Dronten 10-07-1994 ontheven 02
01 ds. H.G. Gols 08-01-1995 zendingspred. Bolivia 22-08-1999 Nijmegen-hg 01
01 ds. H.J. Delwig ??-09-2000 Beverwijk Wormerveer ??-??-2012 emeritus 00
01 ds. F.J. Daane 16-02-2014 Nijverdal


Beroepen vacature 1946:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-1946 J. Verboom Utrecht
02 ??-05-1946 P.J. Mietes Apeldoorn
03 ??-06-1946 G.H. de Jonge Oude Bildtzijl


Beroepen vacature 1965:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1964 A.J. Buurman Gravenhage
02 ??-12-1964 J. Moerland Zaandam
03 ??-03-1965 L. van der Molen Nieuwvliet


Beroepen vacature 2012:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 01-12-2013 F.J. Daane Nijverdal 01


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

woensdag 24 mei 2017