Index >

Kampen Gereformeerde Gemeente


Classis: * Kampen
Provincie: Overijssel
Digitale uitzending: ja

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Kampen opgericht in 04-06-1835:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
ds. E. Fransen (Elias) ??-11-1871 kandidaat ??-??-1886 Lisse
ds. D. Wijting (Diedericus) 06-05-1888 Goes ??-01-1889 Zeist
ds. A. Janse (Adriaan) 01-10-1893 Sloten (N-H.) 02-11-1898 Barneveld
ds. D.C. Overduin (Daniel Christiaan) 05-06-1905 oefenaar Kampen 30-09-1906 Amsterdam
52 ds. J. Vreugdenhil (Johannes) 01-10-1932 Bruinisse ??-12-1938 Rijssen 07
01 ds. H. Ligtenberg (Herman) 11-06-1939 Lisse 21-07-1942 Vlaardingen 08
05 ds. J. Vreugdenhil (Johannes) 09-06-1943 Rijssen 19-07-1944 overleden 00
07 ds. A. Verhagen (Adrianus) 25-06-1947 Lisse 17-07-1955 Gouda 04
14 ds. J. van Haaren (Jan) 02-09-1958 kandidaat Moerkapelle 18-07-1961 Rijssen 06
20 ds. P. Honkoop (Pieter) 22-09-1965 kandidaat Kloetinge 06-05-1994 overleden 62
05 ds. B. van der Heiden 17-01-1996 Hardinxveld-Giessendam 12-01-2000 Alblasserdam 07
31 ds. J.J. Tanis 19-01-2005 Kapelle-Biezelinge 03-01-2010 Middelburg-Zuid 22
18 ds. J. IJsselstein 10-04-2013 zendingspred. Houten 30-04-2017 zendingspred. Cambodja13
06 ds. D.W. Tuinier 05-09-2018 Waarde

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
D. Hoksbergen (Derk) ??-??-1835 16-01-1870
D.C. Overduin (Daniel Christiaan) 07-02-1904 wonend Lisse 04-06-1905 pred. Kampen


Beroepen vacature 1906:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1906 H. Roelofsen Goes
02 ??-11-1907 G.H. Kersten Rotterdam
03 ??-06-1908 H. Kieviet Aagtekerke (lerend oud.)
04 ??-10-1908 H. Kieviet (2e keer) Aagtekerke (lerend oud.)
05 ??-11-1908 G. van Reenen Leiden
06 ??-02-1909 J. Fraanje Biezelinge
07 ??-03-1910 G.H. Kersten (2e keer) Rotterdam
08 ??-06-1910 H. Kieviet (3e keer) Aagtekerke
09 ??-07-1911 A. Verhagen Westzaan (lerend oud.)
10 ??-09-1911 G.H. Kersten (3e keer) Rotterdam
11 ??-05-1912 G. van Reenen (2e keer) Leiden
12 ??-01-1914 G. van Reenen (3e keer) Opheusden
13 ??-03-1914 H. Roelofsen (2e keer) Zeist
14 ??-10-1914 W. den Hengst Veenendaal
15 ??-03-1915 G. van Reenen (4e keer) Opheusden
16 ??-04-1915 J. Fraanje Rotterdam-Centrum
17 ??-06-1915 G. van Reenen (5e keer) Opheusden
18 ??-07-1915 R. Kok kandidaat Yerseke
19 ??-03-1916 G.H. Kersten (4e keer) Yerseke
20 ??-09-1916 W. den Hengst (2e keer) Amsterdam
21 ??-10-1917 M. Hofman kandidaat Beekbergen
22 ??-01-1918 G. van Reenen (6e keer) Gouda
23 ??-11-1919 G.H. Kersten (5e keer) Yerseke
24 ??-05-1920 A. Verhagen (2e keer) Dirksland
25 ??-06-1920 B. van Neerbos Bruinisse
26 ??-09-1920 H. Kieviet (4e keer) Veenendaal
27 ??-10-1920 W. den Hengst (3e keer) Leiden
28 ??-05-1921 H. Kieviet (5e keer) Veenendaal
29 ??-08-1921 G.H. Kersten (6e keer) Yerseke
30 ??-10-1921 J. Vreugdenhil voorheen Sliedrecht-cgk
31 ??-03-1922 W. den Hengst (4e keer) Leiden
32 ??-07-1922 H. Kieviet (6e keer) Veenendaal
33 ??-02-1923 G.H. Kersten (7e keer) Yerseke
34 ??-05-1923 J. Vreugdenhil (2e keer) Borssele
35 ??-01-1924 A. de Blois Vlaardingen
36 ??-04-1924 J. Vreugdenhil (3e keer) Borssele
37 ??-09-1924 A. Verhagen (3e keer) Middelburg
38 ??-02-1925 G.H. Kersten (8e keer) Yerseke
39 ??-05-1925 H. Kieviet (7e keer) Veenendaal
40 ??-01-1926 A. Verhagen (4e keer) Middelburg
41 ??-10-1926 J. Vreugdenhil (4e keer) Bruinisse
42 ??-07-1927 A. de Blois (2e keer) Dirksland
43 ??-10-1927 R. Kok (2e keer) Gouda
44 ??-06-1928 J. Vreugdenhil (5e keer) Bruinisse
45 ??-03-1929 R. Kok (3e keer) Gouda
46 ??-06-1929 W.C. Lamain kandidaat Voorschoten
47 ??-09-1929 J.D. Barth Vlaardingen
48 ??-08-1930 J. Vreugdenhil (6e keer) Bruinisse
49 ??-12-1930 A. Verhagen (5e keer) Middelburg
50 ??-06-1931 A. de Blois (3e keer) Dirksland
51 ??-04-1932 J.D. Barth (2e keer) Borssele
52 ??-09-1932 J. Vreugdenhil (7e keer) Bruinisse


Beroepen vacature 1938:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-1939 H. Ligtenberg Lisse


Beroepen vacature 1942:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1942 W.C. Lamain Rotterdam-Zuid
02 ??-11-1942 J. van den Berg Krabbendijke
03 ??-12-1942 P. Honkoop Gravenhage
04 ??-02-1943 C. van de Woestijne Ridderkerk
05 ??-03-1943 J. Vreugdenhil Rijssen


Beroepen vacature 1944:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1945 W.C. Lamain Rijssen
02 ??-09-1945 J. van den Berg Krabbendijke
03 ??-12-1945 J. Fraanje Barneveld
04 ??-04-1946 C. van de Woestijne Ridderkerk
05 ??-06-1946 T. Dorresteijn Opheusden
06 ??-10-1946 R. Kok Veenendaal
07 ??-12-1946 A. Verhagen Lisse


Beroepen vacature 1955:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-05-1955 M. Blok Rotterdam-Centrum
02 ??-06-1955 A. Elshout kandidaat Rotterdam
03 ??-08-1955 W.C. Lamain Grand-Rapids
04 ??-11-1955 J.B. Bel Krabbendijke
05 ??-04-1956 C. van Dam Barneveld
06 ??-07-1956 J.W. Kersten Genemuiden
07 ??-10-1956 H. van Gilst Dirksland
08 ??-12-1956 H. Rijksen Vlaardingen
09 ??-02-1957 H. van Gilst (2e keer) Dirksland
10 ??-05-1957 H. Rijksen (2e keer) Vlaardingen
11 ??-09-1957 L. Kieboom Lisse
12 ??-12-1957 H. van Gilst (3e keer) Dirksland
13 ??-02-1958 H. Rijksen (3e keer) Vlaardingen
14 ??-06-1958 J. van Haaren kandidaat Moerkapelle


Beroepen vacature 1961:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-08-1961 A. Hofman Zeist
02 ??-09-1961 A. Vergunst Rotterdam-Centrum
03 ??-11-1961 A. Hofman (2e keer) Zeist
04 ??-02-1962 A. Vergunst (2e keer) Rotterdam-Centrum
05 ??-07-1962 C. Harinck kandidaat Goes
06 ??-08-1962 P. Blok Dirksland
07 ??-11-1962 G.A. Zijderveld Capelle aan den IJssel
08 ??-02-1963 P. Blok (2e keer) Dirksland
09 ??-06-1963 A.W. Verhoef kandidaat Capelle aan den IJssel
10 ??-08-1963 P. Blok (3e keer) Dirksland
11 ??-11-1963 A. Hofman (3e keer) Zeist
12 ??-02-1964 L. Rijksen Rotterdam-West
13 ??-04-1964 A. Vergunst (3e keer) Rotterdam-Centrum
14 ??-07-1964 D. Hakkenberg kandidaat Veenendaal
15 ??-07-1964 A. Bregman kandidaat Benthuizen
16 ??-10-1964 A. Hofman (4e keer) Zeist
17 ??-01-1965 G. Schipaanboord Apeldoorn
18 ??-02-1965 A. Hofman (5e keer) Zeist
19 ??-07-1965 Chr. van der Poel kandidaat Rotterdam
20 ??-07-1965 P. Honkoop kandidaat Kloetinge


Beroepen vacature 1994:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 24-11-1994 B. van der Heiden Hardinxveld-Giessendam
02 02-03-1995 P. van Ruitenburg Dordrecht
03 27-04-1995 J.J. van Eckeveld Zeist
04 28-06-1995 P. Mulder Capelle aan den IJssel-Middelwatering
05 08-09-1995 B. van der Heiden Hardinxveld-Giessendam


Beroepen vacature 2000:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 28-01-2000 P. van Ruitenburg Chilliwack (Can.)
02 01-03-2000 C. Sonnevelt Veenendaal
03 05-04-2000 G. Clements zendingspred.
04 03-05-2000 M. Karens Werkendam
05 29-06-2000 D. de Wit kandidaat Bennekom
06 14-09-2000 C. Sonnevelt (2e keer) Veenendaal
07 27-10-2000 J.J. Tanis Middelburg-Centrum
08 08-12-2000 C.J. Meeuse Nunspeet
09 ??-02-2001 J.J. Tanis (2e keer) Middelburg-Centrum
10 06-04-2001 M. Karens (2e keer) Werkendam
11 22-06-2001 D.W. Tuinier kand. Hendrik-Ido-Ambacht
12 13-07-2001 P. van Ruitenburg (2e keer) Chilliwack (Can.)
13 ??-10-2001 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam
14 16-11-2001 G.J.N. Moens Goes
15 18-01-2002 G.J. van Aalst Ridderkerk
16 21-03-2002 J. Schipper s-Gravenpolder
17 26-04-2002 P. van Ruitenburg (3e keer) Chilliwack (Can.)
18 25-06-2002 A. Verschuure kandidaat Gouda
19 03-07-2002 G. Hoogerland kandidaat Nunspeet
20 30-08-2002 F. Mulder Scherpenzeel (Gld.)
21 25-10-2002 P. Mulder Dordrecht
22 10-01-2003 C. Sonnevelt (3e keer) Veenendaal
23 28-03-2003 C. Neele Aagtekerke
24 23-05-2003 P. Mulder (2e keer) Dordrecht
25 04-07-2003 M. Karens (3e keer) Werkendam
26 29-08-2003 J. Schipper (2e keer) s-Gravenpolder
27 31-10-2003 D. de Wit (2e keer) Nieuw-Beijerland
28 09-01-2004 P. Mulder (3e keer) Dordrecht
29 26-03-2004 G.J.N. Moens (2e keer) Goes
30 22-06-2004 L. Terlouw kandidaat Barendrecht
31 10-09-2004 J.J. Tanis (3e keer) Kapelle-Biezelinge


Beroepen vacature 2009:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 04-12-2009 A. Schreuder Rijssen-Zuid
02 29-01-2010 P. Mulder Krimpen aan den IJssel
03 19-03-2010 W. Visscher Amersfoort
04 08-06-2010 G.W.S. Mulder kandidaat Rijssen 28
05 22-09-2010 P. Mulder (2e keer) Krimpen aan den IJssel 18
06 03-11-2010 P. van Ruitenburg Chilliwack (Can.)
07 16-12-2010 M. Joosse Hendrik-Ido-Ambacht 05
08 02-03-2011 A. Schreuder (2e keer) Rijssen-Zuid 54
09 28-04-2011 L. Terlouw Barendrecht 24
10 16-06-2011 A.P. Baaijens kandidaat Vaassen 18
11 22-09-2011 D.W. Tuinier Aagtekerke 17
12 15-12-2011 P. Mulder (3e keer) Krimpen aan den IJssel 31
13 16-02-2012 A.T. Vergunst Carterton (Nieuw-Zeeland)
14 26-04-2012 A. Schot Nunspeet 55
15 14-06-2012 A.T. Huijser kandidaat Geldermalsen 52
16 20-09-2012 W. Visscher (2e keer) Amersfoort 131
17 07-11-2012 P. van Ruitenburg (2e keer) Chilliwack (Can.)
18 10-01-2013 J. IJsselstein zendingspred. Houten 17


Beroepen vacature 2017:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 30-03-2017 G.W.S. Mulder Zoetermeer 61
02 20-06-2017 J.B. Huisman kandidaat Woudenberg 10
03 27-09-2017 G. van Manen Elspeet 40
04 13-12-2017 B. Labee Veenendaal 19
05 07-03-2018 G.W.S. Mulder (2e keer) Zoetermeer 71
06 23-04-2018 D.W. Tuinier Waarde 14


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

maandag 19 november 2018