Index >

Dronten Gereformeerde Kerk


Classis: Flevoland
Provincie: Flevoland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Kerk Dronten opgericht in 18-10-1961:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
i.s.m. Dronten-hg sedert 1974
-
B.J. Aalbers 1962 1967
R. Molemaker (voor Biddinghuizen) 1964 1969
C. van Noort 1965 1970 vormingsleider Laag Zuthem
C. Houtman (voor Swifterbant-Lelystad) 1967 1969 -
D.W. Dondorp 1971 1978
R. Kiers 1971 1977
J.D.A. de Zwart (voor missionaire dienst) 1972 1977
G.J. van den Pol 26-08-1979 Naaldwijk 01-09-1994 emeritus
H.J. Veltkamp 29-06-1980 missionaire dienst ??-08-1984 Waalre
H.I.G. Jaspers Focks 26-01-1986 Oude en Nieuwe Wetering ??-09-1991 Enschede
J.D.F. Langhenkel 28-03-1993 Elburg (legerpred.) 01-06-2000 emeritus
J. Massier 04-10-1992 Fijnaart ??-??-1999
A. de Vries 05-10-1997 Hattem 09-05-2004 Hellendoorn
mw.G. de Haan (p-t) 01-09-2002 Ottoland
K. de Lange 14-11-2004 kandidaat

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
A.S. Rienstra 1970


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

dinsdag 27 juni 2017