Index >

Berkenwoude Gereformeerde Gemeente


Classis: * Gouda
Provincie: Zuid-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Berkenwoude opgericht in 05-12-1912:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
geen dienstdoende predikant gestaan

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
W. Suyker kandidaat 1962 pred. Krabbendijke


Beroepen vacature 1912:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1942 A. van Stuijvenberg Yerseke
02 ??-07-1944 L. Rijksen kandidaat Utrecht
03 ??-07-1945 M. Blok kandidaat Rotterdam
04 ??-06-1947 W. de Wit kandidaat Rotterdam
05 ??-12-1948 J.W. Kersten kandidaat Rotterdam
06 ??-01-1953 G. Zwerus Middelharnis
07 ??-06-1968 A.M. den Boer kandidaat Ridderkerk
08 ??-10-1968 A.W. Verhoef Barneveld
09 ??-01-1969 L. Blok kandidaat Zeist
10 ??-06-1969 R. Boogaard kandidaat Nisse
11 ??-02-1970 A. Hoogerland Werkendam
12 ??-06-1970 J. Mijnders kandidaat De Meern
13 ??-02-1971 A. Hoogerland (2e keer) Werkendam
14 ??-06-1971 J. Koster kandidaat Yerseke
15 ??-06-1972 A. Bac kandidaat Moerkapelle
16 ??-10-1972 J. van Vliet Aagtekerke
17 ??-01-1973 J.C. Weststrate Meliskerke
18 ??-06-1973 J. Driessen kandidaat Utrecht
19 ??-09-1973 J.C. Weststrate (2e keer) Meliskerke
20 ??-01-1974 J. van Vliet (2e keer) Aagtekerke
21 ??-06-1974 A. Moerkerken kandidaat Rotterdam
22 ??-01-1975 A. Hofman Scheveningen
23 ??-06-1975 J. Karels kandidaat Rotterdam
24 ??-01-1976 H. Ligtenberg Terwolde-De Vecht
25 ??-06-1976 J.J. van Eckeveld kandidaat Scherpenzeel (Gld.)
26 ??-01-1977 R. Boogaard (2e keer) Leiden
27 ??-06-1977 R. Kattenberg kandidaat Krimpen aan den IJssel
28 ??-01-1978 R. Boogaard (3e keer) Leiden
29 ??-01-1979 W. Hage Rotterdam-West
30 ??-06-1979 A.B. van der Heiden kandidaat Veen
31 ??-02-1981 R. Boogaard (4e keer) (i.s.m. doven) Leiden
32 ??-09-1981 R. Boogaard (5e keer) (i.s.m. Stolwijk) Leiden
33 ??-02-1982 T. van Stuijvenberg Meliskerke
34 ??-06-1982 C.J. Meeuse kandidaat Ridderkerk
35 ??-12-1982 A.F. Honkoop Rotterdam-Centrum
36 ??-06-1983 R. Boogaard (6e keer) Leiden
37 ??-09-1983 D. Hakkenberg Lisse
38 06-04-1984 R. Boogaard (7e keer) (i.s.m. dovenzorg) Leiderdorp
39 26-06-1984 J. Beens kandidaat Genemuiden
40 10-12-1984 A. Bac (2e keer) (i.s.m. Stolwijk) Bodegraven
41 09-04-1985 T. van Stuijvenberg (2e keer)(i.s.m. dovenzorg) Emmeloord
42 19-06-1985 A.J. Gunst kandidaat Kapelle
43 12-12-1985 A. Bac (3e keer) Bodegraven
44 13-03-1986 C.J. Meeuse (2e keer) (i.s.m. dovenzorg) Rotterdam-Zuid
45 30-09-1986 A. Bac (4e keer) (i.s.m. dovenzorg) Bodegraven
46 19-12-1986 J.C. Weststrate (3e keer) s-Gravenpolder
47 ??-05-1987 C.G. Vreugdenhil zendingspred. wonend Vlissingen
48 02-09-1987 A. Bac (5e keer) Bodegraven
49 08-04-1988 A. Hofman (2e keer) Aalburg
50 23-06-1988 C.A. van Dieren kandidaat Waddinxveen
51 22-09-1988 J. Karels (2e keer) Rijssen
52 21-12-1988 T. van Stuijvenberg (3e keer) Terwolde De Vecht
53 17-04-1989 A.F. Honkoop (2e keer) Zwijndrecht
54 22-06-1989 G.M. de Leeuw kandidaat Rotterdam
55 27-09-1989 A. Bac (6e keer) Bodegraven
56 18-12-1989 T. van Stuijvenberg (4e keer) Terwolde De Vecht
57 29-05-1990 C. Sonnevelt zendingspred. wonend s-Gravenzande
58 12-09-1990 R. Kattenberg (2e keer) Arnhem
59 04-01-1991 G.J. van Aalst Benthuizen
60 07-05-1991 A. Bac (7e keer) Bodegraven
61 30-09-1991 J.J. van Eckeveld (2e keer) Zeist
62 19-12-1991 D. Rietdijk Moerkapelle
63 07-04-1992 A. Bac (8e keer) Bodegraven
64 26-06-1992 C. de Jongste kandidaat Gouda
65 22-10-1992 J. Beens (2e keer) Scherpenisse
66 17-12-1992 A.J. Gunst (2e keer) Tholen
67 23-04-1993 A. Bac (9e keer) Bodegraven
68 23-06-1993 G. Clements kandidaat Elst (Gld.)
69 28-10-1993 B. van der Heiden Hardinxveld-Giessendam
70 20-12-1993 A. Bac (10e keer) Bodegraven
71 02-03-1994 R. Kattenberg (3e keer) Arnhem
72 21-06-1994 M. Karens kandidaat Zoetermeer
73 15-10-1994 A.J. Gunst (3e keer) Tholen
74 12-12-1994 B. van der Heiden (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
75 29-03-1995 P. Melis Nieuw-Beijerland
76 21-06-1995 F. Mulder kandidaat Elspeet
77 21-09-1995 A. Bac (11e keer) Bodegraven
78 13-12-1995 P. van Ruitenburg Dordrecht
79 21-06-1996 W.J. Karels kandidaat Krimpen aan den Ijssel
80 05-09-1996 C. Hogchem Borssele
81 20-12-1996 J. Karels (3e keer) Oudemirdum
82 23-04-1997 A. Bac (12e keer) Bodegraven
83 19-06-1997 J.S. van der Net Apeldoorn
84 18-09-1997 A.B. van der Heiden (2e keer) Utrecht
85 17-12-1997 G.J. van Aalst (2e keer) Ridderkerk
86 26-03-1998 C. Harinck Houten
87 25-06-1998 J. Schipper kandidaat Veenendaal
88 02-09-1998 A. Bac (13e keer) Bodegraven
89 21-12-1998 G.J. van Aalst (3e keer) Ridderkerk
90 06-04-1999 A.J. Gunst (4e keer) Benthuizen
91 22-06-1999 C. Neele kandidaat Krimpen aan den IJssel
92 09-09-1999 M. Karens (2e keer) Werkendam
93 23-12-1999 A. Bac (14e keer) Bodegraven
94 07-04-2000 G. Clements (2e keer) zendingspred.
95 06-09-2000 W.J. Karels (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
96 19-12-2000 W. Visscher Amersfoort
97 03-04-2001 G.J. van Aalst (4e keer) Ridderkerk
98 23-06-2001 D.W. Tuinier kand. Hendrik-Ido-Ambacht
99 17-09-2001 W.J. Karels (3e keer) Hardinxveld-Giessendam
100 10-12-2001 A.J. Gunst (5e keer) Benthuizen
101 09-04-2002 M. Karens (3e keer) Werkendam
102 28-06-2002 A. Verschuure kandidaat Gouda
103 ??-09-2002 W. Visscher (2e keer) Amersfoort
104 18-12-2002 C. Sonnevelt Veenendaal
105 19-03-2003 W.J. Karels (4e keer) Hardinxveld-Giessendam
106 03-07-2003 J. Schipper (2e keer) s-Gravenpolder
107 16-09-2003 B. van der Heiden Alblasserdam
108 12-12-2003 W. Visscher (3e keer) Amersfoort
109 25-03-2004 B. van der Heiden Alblasserdam
110 23-06-2004 L. Terlouw kandidaat Barendrecht
111 01-09-2004 B. van der Heiden Alblasserdam
112 16-12-2004 P. Mulder Dordrecht
113 18-03-2005 W.J. Karels (5e keer) Hardinxveld-Giessendam
114 31-08-2005 B. van der Heiden Alblasserdam
115 21-12-2005 W.J. Karels (6e keer) Hardinxveld-Giessendam
116 28-03-2006 D.W. Tuinier (2e keer) Terwolde De Vecht
117 28-06-2006 A.J. Gunst (6e keer) Nieuwerkerk
118 13-09-2006 B. van der Heiden Alblasserdam
119 13-12-2006 M. Golverdingen Boskoop
120 22-03-2007 B. van der Heiden Alblasserdam
121 29-06-2007 A.J. de Waard kand. Hendrik-Ido-Ambacht
122 27-09-2007 G.J. van Aalst (5e keer) Klaaswaal
123 19-12-2007 B. van der Heiden Alblasserdam
124 17-04-2008 M. Karens (4e keer) Werkendam
125 03-09-2008 J.S. van der Net Houten
126 17-12-2008 A.J. Gunst (7e keer) Nieuwerkerk
127 ??-03-2009 C. Neele (2e keer) Lisse
128 ??-07-2009 J. van Rijswijk kandidaat Rhenen
129 ??-09-2009 P. Mulder (2e keer) Krimpen aan den IJssel
130 ??-12-2009 B. van der Heiden (2e keer) Alblasserdam
131 18-03-2010 W. Visscher (4e keer) Amersfoort 107
132 11-06-2010 S. Maljaars kandidaat Kapelle 11
133 01-09-2010 J.J. van Eckeveld Zeist 221
134 14-12-2010 D.W. Tuinier (3e keer) Aagtekerke 07
135 23-03-2011 A. Schot Nunspeet 40
136 14-06-2011 R.A.M. Visser kandidaat Hardinxveld-Giessendam05
137 07-09-2011 D.W. Tuinier (4e keer) Aagtekerke 13
138 14-12-2011 M. Joosse Hendrik-Ido-Ambacht 13
139 22-03-2012 D.W. Tuinier (5e keer) Aagtekerke 25
140 13-06-2012 A.T. Huijser kandidaat Geldermalsen 42
141 ??-09-2012 G.J. van Aalst (6e keer) Klaaswaal 30
142 11-12-2012 P. Mulder (3e keer) Krimpen aan den IJssel 41
143 ??-03-2013 J.J. Tanis Middelburg-Zuid 02
144 18-06-2013 S.W. Janse kandidaat Arnemuiden 22
145 18-09-2013 G.W.S. Mulder Zoetermeer 04
146 06-01-2014 P.G. Heijkamp kandidaat Elspeet 03
147 25-03-2014 W. Visscher (5e keer) Amersfoort 141
148 10-06-2014 H.A. van Zetten kandidaat Veenendaal 02
149 22-09-2014 G.W.S. Mulder (2e keer) Zoetermeer 23
150 10-12-2014 W.J. Karels (7e keer) Hardinxveld-Giessendam 138
151 31-03-2015 S. Maljaars (2e keer) Middelharnis 13
152 ??-06-2015 W.A. Zondag kandidaat Nunspeet 20
153 15-09-2015 G. van Manen Elspeet 24
154 16-12-2015 W. Visscher (6e keer) Amersfoort 146
155 30-03-2016 A.T. Huijser (2e keer) Sliedrecht 12
156 13-06-2016 M.H. Schot kandidaat Amersfoort 01
157 07-09-2016 G.W.S. Mulder (3e keer) Zoetermeer 49
158 14-12-2016 G. Clements (3e keer) Gouda 72
159 15-03-2017 J. van Rijswijk (2e keer) Aalburg 10
160 21-06-2017 J.B. Huisman kandidaat Woudenberg 15


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

maandag 11 december 2017