Index >

Apeldoorn Gereformeerde Gemeente


Classis: * Rijssen
Provincie: Gelderland
Digitale uitzending: ja

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Apeldoorn opgericht in 09-11-1937:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
16 ds. G. Schipaanboord (Gerrit) 07-09-1961 kandidaat Leiden 09-01-1969 Rotterdam-Zuid 64
54 ds. J.M. Kleppe 09-07-1981 Woerden 17-04-1985 Rijssen-Noorderkerk 08
35 ds. J.S. van der Net 11-09-1991 Dordrecht 23-09-2001 Houten 41
04 ds. C.J. Meeuse 02-10-2002 Nunspeet 23-08-2006 Goes 06
47 ds. R.A.M. Visser 25-05-2016 Terneuzen


Beroepen vacature 1937:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1945 M. Blok kandidaat Rotterdam
02 ??-11-1945 W.C. Lamain Rijssen
03 ??-01-1946 L. Rijksen Leiden
04 ??-08-1946 T. Dorresteijn Opheusden
05 ??-01-1947 P. Honkoop Gravenhage
06 ??-06-1947 C. van Dam kandidaat Gouda
07 ??-01-1948 M. Blok (2e keer) Zeist
08 ??-07-1948 F. Mallan kandidaat Rotterdam
09 ??-08-1948 J.W. Kersten kandidaat Rotterdam
10 ??-01-1949 A. de Blois Rotterdam
11 ??-01-1950 L. Rijksen (2e keer) Leiden
12 ??-01-1951 C. van Dam (2e keer) Werkendam
13 ??-06-1952 W. Hage kandidaat Gravenhage
14 ??-01-1960 M. Blok (3e keer) Rijssen
15 ??-07-1960 W.C.J. Bosschaart kandidaat Wolphaartsdijk
16 ??-06-1961 G. Schipaanboord kandidaat Leiden


Beroepen vacature 1969:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1969 L. Blok kandidaat Zeist
02 ??-04-1969 P. Blok Dirksland
03 ??-06-1969 R. Boogaard kandidaat Nisse
04 ??-09-1969 D. Hakkenberg Dordrecht
05 ??-11-1969 J. van Haaren Amersfoort
06 ??-02-1970 P. Blok (2e keer) Dirksland
07 ??-06-1970 J. van Haaren (2e keer) Amersfoort
08 ??-09-1970 W. Suyker Lisse
09 ??-03-1971 J. van Haaren (3e keer) Amersfoort
10 ??-06-1971 D. Rietdijk kandidaat Rotterdam
11 ??-06-1971 J. Koster kandidaat Yerseke
12 ??-09-1971 E. Venema Zwijndrecht
13 ??-12-1971 A. Vergunst Rotterdam-Centrum
14 ??-03-1972 E. Venema (2e keer) Zwijndrecht
15 ??-06-1972 H. Hofman kandidaat Klaaswaal
16 ??-08-1972 P. Blok (3e keer) Dirksland
17 ??-11-1972 E. Venema (3e keer) Zwijndrecht
18 ??-01-1973 J.C. Weststrate Meliskerke
19 ??-02-1973 C. van der Poel Yerseke
20 ??-05-1973 N.W. Schreuder Goes
21 ??-06-1973 H. Paul kandidaat Zoetermeer
22 ??-08-1973 P. Blok (4e keer) Dirksland
23 ??-09-1973 N.W. Schreuder (2e keer) Goes
24 ??-11-1973 J.W. Verheij Hendrik-Ido-Ambacht
25 ??-02-1974 A. Bregman Rijssen
26 ??-06-1974 B. Reinders kandidaat Rotterdam
27 ??-09-1974 P. Blok (5e keer) Dirksland
28 ??-12-1974 A. Hofman Scheveningen
29 ??-02-1975 C. van der Poel (2e keer) Yerseke
30 ??-04-1975 J.W. Verweij (2e keer) Hendrik-Ido-Ambacht
31 ??-06-1975 J. Karels kandidaat Rotterdam
32 ??-01-1976 A. Bac Boskoop
33 ??-04-1976 C. van der Poel (3e keer) Yerseke
34 ??-06-1976 J.J. van Eckeveld kandidaat Scherpenzeel
35 ??-09-1976 J.M. Kleppe Woerden
36 ??-12-1976 A. Hoogerland Krabbendijke
37 ??-02-1977 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
38 ??-06-1977 R. Kattenberg kandidaat Krimpen aan den IJssel
39 ??-08-1977 A. Hoogerland (2e keer) Krabbendijke
40 ??-12-1977 A.W. Verhoef Chilliwack
41 ??-02-1978 A. Moerkerken (2e keer) Nieuw-Beijerland
42 ??-06-1978 N.W. Schreuder (3e keer) Goes
43 ??-09-1978 J.W. Verweij (3e keer) Hendrik-Ido-Ambacht
44 ??-12-1978 E. Venema (4e keer) Drachten
45 ??-04-1979 D. Hakkenberg (2e keer) Lisse
46 ??-06-1979 M. Golverdingen kandidaat Benthuizen
47 ??-07-1979 J. de Pater kandidaat Boskoop
48 ??-10-1979 C. van der Poel (4e keer) Yerseke
49 ??-12-1979 C. Harinck Dordrecht
50 ??-02-1980 P. Honkoop Kampen
51 ??-04-1980 A. Moerkerken (3e keer) Nieuw-Beijerland
52 ??-06-1980 J.J. Tanis kandidaat Sommelsdijk
53 ??-09-1980 A. Hoogerland (3e keer) Krabbendijke
54 ??-12-1980 J.M. Kleppe (2e keer) Woerden


Beroepen vacature 1985:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 27-02-1985 L. Blok Nunspeet
02 29-04-1985 M. Burggraaf kandidaat Rotterdam
03 20-06-1985 A.J. Gunst kandidaat Kapelle
04 25-09-1985 J.J. van Eckeveld Zeist
05 16-12-1985 P. Honkoop Kampen
06 05-03-1986 J.W. Verweij Ridderkerk
07 29-04-1986 L. Blok (2e keer) Nunspeet
08 18-06-1986 G.J. van Aalst kandidaat Nieuw-Beijerland
09 17-09-1986 B. van der Heiden Woerden
10 18-11-1986 R. Boogaard Leiderdorp
11 27-01-1987 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
12 14-04-1987 C. van der Poel Yerseke
13 20-05-1987 C.G. Vreugdenhil zendingspred., wonend Vlissingen
14 02-07-1987 C. Harinck Oostkapelle
15 02-10-1987 J.J. van Eckeveld (2e keer) Zeist
16 22-12-1987 L. Blok (3e keer) Nunspeet
17 ??-02-1988 M. Golverdingen Utrecht
18 30-04-1988 A. Bac Bodegraven
19 24-06-1988 W. Harinck kandidaat Dordrecht
20 27-09-1988 J.J. van Eckeveld (3e keer) Zeist
21 30-11-1988 C. Harinck (2e keer) Oostkapelle
22 02-03-1989 C.J. Meeuse Rotterdam-Zuid
23 28-04-1989 G.J. van Aalst (2e keer) Benthuizen
24 21-06-1989 P. Melis kandidaat ís-Gravenzande
25 23-09-1989 C.J. Meeuse (2e keer) Rotterdam-Zuid
26 21-11-1989 J.S. van der Net Dordrecht
27 27-01-1990 C.J. Meeuse (3e keer) Rotterdam-Zuid
28 21-03-1990 P. van Ruitenburg Meliskerke
29 31-05-1990 C. Sonnevelt zendingspred., wonend ís-Gravenzande
30 06-07-1990 C.J. Meeuse (4e keer) Rotterdam-Zuid
31 19-09-1990 A. Moerkerken (2e keer) Gouda
32 21-11-1990 G.J. van Aalst (3e keer) Benthuizen
33 01-02-1991 J.J. van Eckeveld (4e keer) Zeist
34 13-03-1991 C.G. Vreugdenhil (2e keer) Vlissingen
35 25-04-1991 J.S. van der Net (2e keer) Dordrecht


Beroepen vacature 2002:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 24-01-2002 P. van Ruitenburg Chilliwack (Can.)
02 21-03-2002 C.J. Meeuse Nunspeet
03 16-05-2002 M. Karens Werkendam
04 28-06-2002 C.J. Meeuse (2e keer) Nunspeet


Beroepen vacature 2006:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 28-06-2006 W. Harinck Woerden
02 28-09-2006 M. Golverdingen Boskoop
03 14-12-2006 A. Schreuder Rijssen-Zuid
04 30-03-2007 P. van Ruitenburg Chilliwack (Can.)
05 29-06-2007 M. Joosse kandidaat Vlaardingen
06 13-07-2007 W. Visscher Amersfoort
07 27-09-2007 A.B. van der Heiden Benthuizen
08 13-12-2007 W. Harinck Woerden
09 26-03-2008 J.J. Tanis Kampen
10 25-06-2008 B. Labee kandidaat Hendrik-Ido-Ambacht
11 09-09-2008 P. van Ruitenburg (2e keer) Chilliwack (Can.)
12 24-10-2008 W. Visscher (2e keer) Amersfoort
13 11-12-2008 J.J. Tanis (2e keer) Kampen
14 12-02-2009 M. Karens Werkendam
15 21-04-2009 P. Mulder Krimpen aan den IJssel
16 02-07-2009 J. van Rijswijk kandidaat Rhenen
17 22-09-2009 J.J. Tanis (3e keer) Kampen
18 17-12-2009 W. Visscher (3e keer) Amersfoort
19 12-04-2010 G. Clements Gouda 55
20 08-06-2010 G.W.S. Mulder kandidaat Rijssen 18
21 20-09-2010 W. Visscher (4e keer) Amersfoort 110
22 20-12-2010 P. van Ruitenburg (3e keer) Chilliwack (Can.)
23 11-02-2011 A. Schot Nunspeet 37
24 20-04-2011 P. Mulder (2e keer) Krimpen aan den IJssel 27
25 15-06-2011 A.P. Baaijens kandidaat Vaassen 13
26 15-09-2011 A.T. Vergunst Carterton (Nieuw-Zeeland)
27 14-12-2011 B. Labee (2e keer) Tricht-Geldermalsen) 06
28 15-02-2012 M. Joosse (2e keer) Hendrik-Ido-Ambacht 17
29 16-04-2012 P. Mulder (3e keer) Krimpen aan den IJssel 36
30 18-06-2012 W. Visscher (5e keer) Amersfoort 129
31 17-09-2012 D.W. Tuinier Aagtekerke 29
32 07-12-2012 A. Schreuder Rijssen-Zuid 57
33 13-02-2013 P. van Ruitenburg (4e keer) Chilliwack (Can.)
34 15-04-2013 G. van Manen Elspeet 07
35 17-06-2013 S.W. Janse kandidaat Arnemuiden 05
36 16-09-2013 G.W.S. Mulder (2e keer) Zoetermeer 03
37 06-01-2014 P.G. Heijkamp kandidaat Elspeet 18
38 13-02-2014 W. Visscher (6e keer) Amersfoort 139
39 14-04-2014 P. van Ruitenburg (5e keer) Chilliwack (Can.)
40 10-06-2014 H.A. van Zetten kandidaat Veenendaal 10
41 15-09-2014 G.W.S. Mulder (3e keer) Zoetermeer 21
42 18-12-2014 S. Maljaars Middelharnis 08
43 12-02-2015 J.J. Tanis (4e keer) Middelburg-Zuid 11
44 21-04-2015 G.W.S. Mulder (4e keer) Zoetermeer 37
45 08-06-2015 W.A. Zondag kandidaat Nunspeet 03
46 14-09-2015 W. Harinck (3e keer) Moerkapelle 15
47 09-12-2015 R.A.M. Visser Terneuzen 18


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

maandag 29 mei 2017