Vacatures

Hier kunt u alle openstaande vacatures vinden. Klik op één van de onderstaande kerken en u ziet een lijst met de vacatures.


pkn (gereformeerden) - pkn (hervormde gemeenten) - pkn (protestantse gemeenten) - hersteld hervormde gemeenten - christelijke gereformeerde kerken - gereformeerde kerken vrijgemaakt - Nederlandse gereformeerde kerken - gereformeerde gemeenten - voortgezette gereformeerde kerken in Nederland - overigen

gemeenteingangsdatumlaatste predikantber*percentage en oproep
Aalten-pg 26-01-2020 R. Faber 00 80% WW 04-2020
Aardenburg-pg 25-09-2022 E.J.A. van der Kaaij 00
Abcoude-pg 13-12-2020 H.J. van der Wilt 00 75% eigen site
Aduard-Den Ham-Fransum-pg 30-10-2022 mw. H.A.H. Maat 00
Alblasserdam-pg (De Brug) 06-02-2022 J. van Walsum 00 eigen site
Alkmaar-pg (wijk Noord) 15-05-2022 S. Verhagen 00 eigen site
Alkmaar-pg (wijk Zuid) 16-07-2023 D.P. Jans 00
Almelo-pg (Grote Kerk/Noach) 14-11-2021 D.J. van Bart 00 75% eigen site
Almere-pg (De Schone Poort) 26-03-2023 mw. L.H. Woord
Alphen aan den Rijn-Oudshoorn-Ridderveld-pg 23-05-2021 mw. M.M. Kwant 00 67% site PKN
Ameide-Tienhoven-pg 24-04-2022 mw. J. Dekker 00 50% eigen site
Amersfoort-pg (Emmauskerk) 19-06-2022 B. Borger 00
Amersfoort-pg (Fonteinkerk) 03-09-2023 W. Verschoor 00
Amersfoort-pg (Joriskerk) 03-09-2023 W.J. Dekker 00
Amstelveen-Buitenveldert-pg (kerk. Studentenwerker) 10 uur eigen site
Amstelveen-Buitenveldert-pg (Pelgrimskerk (kerk. Werker)
Amsterdam-pg (W. de Zwijgerkerk) 21-01-2018 N.G. Scholten 00
Amsterdam-pg (St. Dienst Belangstellenden)/Zunderdorp-pg 08-04-2018 R.J. van Amstel 00
Amsterdam-pg (drugspastoraat) 31-12-2018 mw. S.C. Crouwel 00
Amsterdam-pg (begeleiding pioniersplekken) 13-06-2021 B.J. van der Graaf 00
Amsterdam-pg (missionaire gem. Taize) (jongerenwerker) 50% eigen site
Amsterdam-pg (Nassaukerk) (pastor) 60% eigen site
Amsterdam-pg (Oranjekerk) 17-04-2022 mw. J. Heuvelink 00
Amsterdam-pg (Osdorp-Sloten) 16-04-2023 S.M. van Leerdam
Amsterdam-pg (Oude Kerk) 21-11-2021 mw. J.J. van der Vaart 00 40% eigen site
Amsterdam-pg (kerken in Noord) (kerkelijk werker) 80% eigen site
Amsterdam-pg (Heilig Vuur Oud West) ??-??-2023 mw. W.M. van Berkum 00
Amsterdam-Buitenveldert-pg (studentenwerker) 00 10 uur site PKN
Anna Pauwlona-pg i.s.m. Julianadorp 14-08-2022 mw. L.I. Nagelkerke-van Wieringen00 eigen site
Apeldoorn-pg (Open Hof) 27-08-2023 mw. C.L. Kraan 00
Apeldoorn-pg (Grote Kerk/Goede Herderkerk) (past. Werker) 24 uur eigen site
Arnhem-pg (hwba De Rank) (bijstand) 12-16 uur eigen site
Assen-pg 13-06-2021 R. Koopmans 01
Assen-pg (g.v.) ??-??-2023 mw. N.E. Veldman 00
Assen-pg (vrijzinnigen) 16 uur site PKN
Austerlitz-pg 22-01-2023 M. Boon
Bant-pg 02-09-2018 mw. D.W. Lensink 00
Barendrecht-pg (Carnissehaven) 24-04-2022 W.G. de Wit 00 80% eigen site
Barendrecht-pg (Bethelkerk) 03-07-2022 H.J. Ketelaar 00 eigen site
Barneveld-pg (kerkelijk werker) 80% eigen site
Bedum-Zuidwolde-pg (ouderenwerker) 8 uur site PKN
Beilen-Hijken-Hooghalen-pg 06-02-2022 mw. J.P. Greving 00
Beilen-Hijken-Hooghalen-pg 19-02-2023 mw. M.M. Hazeleger 00
Beilen-Hijken-Hooghalen-pg 18-06-2023 P. de Vries 00
Benschop-pg 25-09-2022 mw. M.A.H. Six-Wienen
Benthuizen-pg (kerkelijk werker) 30-05-2021 N. de Lange 00 9 uur eigen site
Bergentheim-pg 05-02-2023 G. Rohaan en G.G. Rohaan-van der Kamp 00
Biddinghuizen-pg 30-07-2023 mw. M.L. van de Bunt 00
Bilthoven-pg (Centrumkerk) (jeugdwerker) 16 uur eigen site
Blokzijl-pg 25-09-2022 J. Vonk
Bodegraven-pg (Emmaus) 20-03-2022 A.D. Tack 00 eigen site
Borne-pg (kerkelijk werker) 02-01-2022 G.J.A. Veening 60% eigen site
Boskoop-pg 29-10-2023 E. Westrik 00
Breda-pg (Lucaskerk) 20-03-2023 mw. J.A. van Kempen 00
Breda-pg (Johanneskerk) 28-05-2023 mw. S. van Meggelen 00
Britsum-Cornjum-Jelsum-pg 15-01-2023 mw. M. Hulzebos 00 70% eigen site
Capelle aan den IJssel-pg (Westerkerk) 04-10-2020 J.C. Schuurman 00
Capelle aan den IJssel-pg (Oosterkerk/Schenkelkerk, kerkelijk werker) 25 uur site PKN
Capelle aan den IJssel-pg (De Hoeksteen) 03-10-2021 mw. D. Hoekstra-Olthof
Capelle aan den IJssel-pg (De Hoeksteen) (past. Werker) 6 uur eigen site
Capelle aan den IJssel-pg (Oosterkerk) 08-01-2022 T.R. Schep 00
Chaam-pg 27-08-2023 mw. J.S. Dondorp 00
Coevorden-pg 31-05-2020 H. Nagelhout 00eigen site
Daarlerveen-pg 30-05-2021 M.A. Bos 00 50% eigen site
Dalfsen-pg (jeugdwerker) 12-20 uur eigen site
De Bilt-pg (Oosterlicht) 20-02-2022 E.W.J. van Leersum
Dedemsvaart-pg (jongerenwerker i.s.m. Elim-pg) 70% eigen site
Denekamp-pg 04-06-2023 mw. D.W. Lensink 00 80% eigen site
Deurne-pg 03-09-2023 mw. A.P. Rebel 00
Deventer-pg (jeugdwerker) 12 uur WW 10-2019
De Wilp-Siegerswoude-Zevenhuizen-pg 18-09-2022 J.J. van der Sleen 00
Dinxperlo-pg (jeugdwerker) 12 uur eigen site
Does en Wetering-pg (Woubrugge) ??-??-2023 S.C. Honing 00
Doezum-pg 09-06-2019 mw. C.S.A. Minnaard-Muller 00
Dokkum-pg (kerkelijk werker) 70% eigen site
Dokkum-pg 29-01-2023 H.F. de Vries
Dongen-Rijen-pg 11-06-2023 mw. G.H. ten Thije 00
Donkerbroek-Haule-pg 18-10-2020 W. Baas 00
Dordrecht-Dubbeldam-pg (wijk Sterrenburg) 13-02-2022 C.A. Streefkerk 00 80-100% eigen site
Dordrecht-Dubbeldam-pg (wijk De Wijnstok) 27-08-2023 P. Barmentlo 00
Drachten-pg (Noord) (kerkelijk werker) 40% eigen site
Drachten-pg (kerkelijk werker tehuizen) 70%eigen site
Drachten-pg (jeugdwerker) 50% eigen site
Driebergen-Rijsenburg-pg (Traject 24) 10-06-2018 mw. H.A. Tarpeh-van Ittersum 00 33% WW 09-2021
Driebergen-Rijsenburg-pg (kerkelijk werker) 50-60% eigen site
Dronten-pg 28-08-2022 W.L. Terlouw 70% eigen site
Dronten-pg (jeugdwerker) 16 uur eigen site
Ede-pg (wijk Noord) 04-07-2021 mw. C. Oosterveen
Ede-pg (Beatrixkerk) 11-09-2022 T.P. de Jong
Ede-pg (Taborkerk) 27-11-2022 G.H. Westra
Ee-Oostrum-Jouswier-pg (jeugdwerker) 9 uur eigen site
Eernewoude-pg (pastoraal werker) 15 uur PKN
Egmond-pg 28-05-2023 mw. S.H. Ossewaarde-van Nie00
Eibergen-Rekken-pg (kerkelijk werker) 18 uur eigen site
Eindhoven-pg (wijk Zuid) (kerkelijk werker) 50% eigen site
Elst-pg (jongerenwerker) 50% eigen site
Emmeloord-pg ??-??-2023 H.A. Cappon 00
Emmen-pg (wijk Zuid) 13-02-2021 J.F. Fischer 00 eigen site
Emmen-pg (wijk Kapel) 27-03-2022 R.N. Wijnsma 70% eigen site
Emmer-Compascuum-pg 06-01-2019 R.B.W. Wentink 00
Engwierum-pg (i.s.m. Ee-Oostrum-Jouswier) 23-08-2020 W. Veltman 00 20% WW 06-2021
Enschede-pg 29-01-2023 A. Reitsma 00
Enschede-pg 03-09-2023 mw. H.J. Siebert 00
Epe-pg (Regenboogkerk) (kerk.werker) 8-12 uur eigen site
Erica-pg ??-09-2023 K.H.W. Klaassens 00
Exloermond-pg 31-08-2018 F.A. Slothouber 00
Fijnaart-pg 05-06-2022 F.C. de Ronde 00
Gapinge-Veere-pg 16-01-2022 J. Droogsma 00 80% eigen site
Garmerwolde-Thesinge-Stedum-Ten Post-pg (kerkelijk werker) 60% eigen site
Gemert-Boekel-pg 03-09-2023 mw. A.P. Rebel 00
Gendringen-Bontebrug-pg 16-04-2023 T.H.G. Menting
Goes-pg (kerkelijk werker) 50% WW 09-2019
Goor-pg 11-09-2022 W. de Jong
Gorinchem-pg (Open Pastoraat) 19-04-2020 mw. M. Wassenaar 40% eigen site
Gorredijk-Lippenhuizen-Hemrik-pg i.w. (kerkelijk werker) 12 uur site PKN
Gorssel-Epse-pg i.s.m. Eefde-pg (kerkelijk werker) 18 uur eigen site
Gouda-pg (diaconaal consulent) 16 uur site PKN
Gouda-pg 24-04-2022 mw. L.G. Bos 00 eigen site
Goutum-pg 01-08-2020 G.R. Rinsma 00 60-80% eigen site
Gramsbergen-pg 28-08-2022 mw. H. Boersma 00
Graveland-pg 26-05-2013 mw. C.A. Davidse 00
Gravenhage-pg (Stek Jong) 28-05-2018 mw. M.S. van der Wilt-Karreman
Gravenhage-pg (Stek Jong) (jeugdwerker) 28 uur site PKN
Gravenhage-pg (Stek Jong) (diaconaal opbouwwerker) 18 uur eigen site
Gravenhage-pg (diaconaal werker) 17-11-2019 mw. J.S. van Poppel 00
Gravenhage-pg (Zuidwest pioniersplek Licht Delen) 12 uur eigen site
Gravenhage-pg (Zuidwest Shalomkerk) 24-11-2019 mw. N. Pronk 50% eigen site
Gravenhage-pg (Bergkerk) 25-09-2022 mw. M.E. Nijveld 00 80% eigen site
Gravenhage-pg (Noorderkerk) 25-09-2022 mw. G. Zomer 00 33% eigen site
Gravenpolder-Baarland-pg 17-07-2022 D. Westerneng 00
Gravenzande-pg (2 jeugdwerkers) 14 uur WW 03-2019
Grijpskerke-pg 03-07-2022 F. van Slooten 00
Grijpskerke-pg (i.s.m. Oostkapelle-pg) (kerkelijk werker) 16 uur eigen site
Groningen-pg (De Ark) 07-07-2019 P.B. Buikema 00
Groningen-pg (Immanuelkerk) 22-09-2019 mw. J.M.T. van der Spek 00 70% WW 09-2020
Groningen-pg (studentenpastor) 80% site PKN
Groningen-pg (wijk Zuid) 26-03-2023 mw. A.C. Akkerman 00
Haarlem-pg (Centrum) (diakonaal werker) 26 uur WW 07/08-2020
Haarlem-pg (Oost) (diakonaal werker) 24 uur site PKN
Haarlem-pg (Stem in de Stad) 31-08-2020 R.Q. Kouwijzer 00 21 uur eigen site
Haarlem-Noord-Spaarndam-pg 01-09-2019 W. Westerveld 00
Haarlem-Noord-Spaarndam-pg 18-04-2021 R.H. van der Rijst 00
Halsteren-pg (jongerenwerker) 40% WW 11-2021
T Harde-pg 27-08-2023 mw. M. van Doorne-Wolfs 00
Hardegarijp-pg 20-02-2022 mw. G. Westra 80-100% eigen site
Hardenberg-pg (Radewijk) (kerkelijk werker) 18-06-2023 A. de Lange 40% eigen site
Harderwijk-pg (Plantagekerk) 24-09-2023 D. de Jong 00
Harderwijk-pg (Plantagekerk) 14-01-2024 mw. B.M. van Meijl-Buitink 00
Harderwijk-pg (Fonteinwerk) 16 uur eigen site
Harderwijk-pg (kerkelijk werker seniorenpastoraat) 75% site PKN
Haskeroord-pg 01-05-2022 A.J. Finnema 00 80% eigen site
Hattem-hg 04-07-2021 B.J.D. van Vreeswijk 01
Hattem-pg 15-08-2022 W.P. Sarolea
Hattem-pg 09-10-2022 D.M. van der Linde
Haulerwijk-Waskemeer-pg 27-06-2021 mw. C.J. van den Beukel 00
Haulerwijk-Waskemeer-pg (i.s.m. gkv) (jongerenwerker) 80% eigen site
Heemstede-pg (kerkelijk werker) 70% eigen site
Heerenveen-pg (wijk Oost) (pastoraal werker) 16 uur site PKN
Heerenveen-pg 02-05-2021 mw. A.M. Kobes-Gerritsen 00
Heerenveen-pg 24-05-2021 J. van der Veen 00
Heerhugowaard-pg 26-02-2023 N.A. Gillebaard 00 16 uur eigen site
Heiloo-Limmen-pg 11-12-2022 E.J. Kooiman/mw. H. Ruitenbeek 00 80% eigen site
Hekelingen-Maaswijk-pg (kerkelijk werker) 01-04-2021 K.H. Waterlander 70% site PKN
Hellendoorn-pg (Kruidenwijk) 06-09-2020 R.J. Perk 70% eigen site
Hellevoetsluis-pg 22-09-2019 mw. C. Flim 80% eigen site
Hengelo-Ov-pg (jeugdwerker) site PKN
Hengelo-Ov-pg 03-11-2019 H. Koetsveld 00 80% eigen site
Herveld-Slijk-Ewijk-pg 16-04-2023 T. Doornebal
Hilversum-pg (o.a. De Morgenster) 50% site PKN
Hindeloopen-pg 08-01-2023 A.J. Nicolai
Hoofddorp-pg (jongerenwerker) 40% site PKN
Hoogeveen-pg 27-08-2023 J. Snaterse 00
Hoogeveen-pg (De Weide) ??-??-2024 mw. J.W.C. Batenburg-Rotteveel00
Hoogeveen-pg (De Weide) (jongerenwerker) 16 uur eigen site
Hoogland-Amersfoort-Noord-pg (Brandpunt) 20-06-2021 K.G.W. Roffel
Hoorn-Zwaag-Blokker-pg ??-??-2023 R.J. Kooiman 00
Hoorn-Zwaag-Blokker-pg ??-??-2024 mw. T.W. van Lente-Griffioen00
Houten-pg (kerkelijk werker senioren) 50% eigen site
Hulst-pg (Oosthoek) 31-03-2019 P.J.H.J. Overduin 00 40-50% eigen site
IJmuiden-pg 10-07-2022 mw. J. van Doorn 00
IJsbrechtum-pg 08-11-2020 E.J. Hefting 00
IJsselstein-pg (kerkelijk werker) 60% eigen site
Joure-Terkaple-pg (pastoraal werker) 75% WW 02-2021
Julianadorp-pg i.s.m. Anna-Paulowna-pg 24-04-2022 W.A. Nijkamp eigen site
Julianadorp-pg (ouderenwerker) 25% eigen site
Kampen-pg (Westerkerk) (kerkelijk werker) 11-09-2022 F. Verboom 00 40% eigen site
Kamperland-pg 15-08-2021 mw. J.J. de Lange 00
Kerkdriel-pg 14-02-2021 mw. M.J.G. Baan 00
Kerken met Vaart-pg: Klazienaveen e.o. 00 80-100%
Klarenbeek-Voorst-Wilp-pg 11-09-2022 mw. L.E. Bassa 00 50% eigen site
Klazienaveen-pg (Eben Haezer) 31-08-2018 F.A. Slothouber 00
Koekange-pg 28-08-2022 mw. H.E.J. de Graaf 00
Kollumerzwaag-pg 26-06-2022 J.P. Strietman 00 eigen site
Koudekerk aan den Rijn-Hazerswoude-Rijndijk-pg (kerkelijk werker) mw. L.J. Hoogerwerf 16-30 uur WW 10-2019
Krabbendijke-pg 21-10-2018 W. Lolkema 00
Krommenie-pg 18-04-2021 mw. A.C. Reijnders
Kuinre-Blankenham-pg 28-04-2019 mw. R. van der Hucht 00
Laren-Eemnes-pg 15-05-2022 J.G. de Bruijn 00 80-100% eigen site
Leek-Oldebert-pg 26-02-2023 E.A. van Gulik 00 80-100% eigen site
Leek-Oldebert-pg (jeugdwerker) 25-50% eigen site
Leens-Mensingeweer-Zoutkamp-pg 19-04-2020 M. Pronk 00 eigen site
Leeuwarden-Huizum-pg (wijk Oost) 23-08-2020 mw. M.E. Vroonland 00 80% WW 03-2021
Leiden-pg (Binnenstadsgemeente) (jeugdwerker) 19 uur site PKN
Leiderdorp-pg (kerkelijk werker) 07-06-2020 mw. E. de Paauw 00 50% site PKN
Leiderdorp-pg 04-09-2022 mw. H.A. Smits
Leidschendam-pg 25-06-2023 F.J.M. de Vries-Bouwstra 00
Lemmer-pg (kerkelijk werker) 12 uur site PKN
Lexmond-pg (ouderenwerkerk) 20% eigen site
Loenen-pg ??-??-2023 M. Oostenbrink 00
Lollum-Waaxens-pg 25-12-2021 mw. J.B. Voogd 00 33% eigen site
Lutjegast-pg (kerkelijk werker) 8 uur eigen site
Lutten-Slagharen-pg ??-??-2023 J.C.J. Post 00
Maarssen-pg (Ontmoetingskerk) 11-12-2022 mw. C.R. Groenendijk 00
Maasbracht-Roermond-Weert-pg (begeleidingspred.)
Maasdijk-pg (kerkelijk werker) 50% eigen site
Maas- en Beekdal-pg 25-09-2022 P. Prins 80-100% eigen site
Maassluis-pg (Koningshof) 18-12-2022 D.W. Brouwer 00
Marknesse-pg (kerkelijk werker) 80% eigen site
Marum-pg (kerkelijk werker) 60% eigen site
Medemblik-pg (i.s.m. Opperdoes-pg) 12-09-2021 mw. H.C.L. Boot 00 80% eigen site
Meppel-pgba 00 40% eigen site
Middelburg-pg (Koorkerkgemeente) 27-12-2015 W.P. Jansen 00 50% eigen site
Middelburg-pg (hwba De Ontmoeting) kerk. Jongerenwerker 50-100% eigen site
Montfoort-pg 31-01-2023 mw. M.A. Verstoep 00 16 uur eigen site
Moordrecht-Gouderak-pg 12-07-2020 J.W. Leurgans 00
Moordrecht-Gouderak-pg (jeugd/gezinswerker) 12 uur eigen site
Muiden-pg (i.s.m. Muiderberg) 22-08-2021 G.J. Hoogterp 00 Trouw 2-5
Muiderberg-pg (i.s.m. Muiden) 16-08-2020 mw. M.W.M. Jonkers-Strijbos 00 Trouw 2-5
Naaldwijk-pg 27-02-2022 C.W. van der Meij 00
Naaldwijk-pg 01-10-2023 mw. M.M. de Vries 00
Nederhorst den Berg-pg ??-??-2023 E.J. van Katlijk 00
Nes-Wierum-pg 17-09-2017 B.G. Keizer 00
Niekerk-Oldekerk-Faan-pg 03-01-2021 W. Feenstra 00 80% WW 11-2021
Nieuw-Buinen-pg 02-10-2023 mw. A.J. Wouda 00 80% eigen site
Nieuwdorp-Oudelande-pg 15-03-2015 A.J. Houwaart 00
Nieuwegein-Zuid-pg 30-05-2021 mw. J.M.B. van der Plaat 00 80% eigen site
Nieuwerkerk aan den IJssel-pg (kerkelijk werker)
Nieuwlande-pg (evangelisatie, kerk. Werker) 09-07-2023 mw. J.C.M. Teding van Berkhout-Fabius 40% eigen site
Nieuw-Vennep-pg (Witte Kerk) 06-06-2021 A.P. Berensen 00
Nijbroek-pg 23-04-2023 T.J.S. van Staalduine 00
Nijmegen-pg (diakonaal werker) 18 uur site PKN
Nijmegen-pg (studentenpastor) 25 uur site PKN
Nijverdal-pg 25-09-2022 W. Kaljouw
Nunspeet-pg (kerkelijk werker) 12-16 uur eigen site
Oisterwijk-pg (kerkelijk werker) 16 uur eigen site
Oldeboorn-pg 25-10-2020 P. Rozeboom 00 site PKN
Oldelamer-Oldetrijne-pg (pred./kerkelijk werker) 12 uur WW 11/12-2020
Olst-pg (i.s.m. Wesepe-pg) 08-01-2023 H.J. Damstra
Oostburg (JOTA: huis voor ontmoeting en inspiratie) (kerkelijk werker) 16-18 uur WW 03-2019
Oosterbierum-Wijnaldum-pg 12-06-2022 U. Tjallingii 00
Oostermeer-pg 22-05-2022 mw. M. Stougie-de Wit 00 70% eigen site
Oost-Groningen-pg (jeugdwerker) 23-10-2022 A.W. Baan eigen site
Oosthem-Abbega-Folsgare-pg 04-10-2020 R. Tuitman 00 site PKN
Oppenhuizen-Uitwellingerga-pg (ouderenpastor)
Opperdoes-pg (i.s.m. Medemblik-pg) 04-09-2022 mw. M. Kraak-Verdonk 00 80% eigen site
Oudega-Sm-pg 17-07-2022 mw. A.E. Veerman-van Dijk 00 80-100% eigen site
Oudemirdum-Nijemirdum-Sondel-pg 08-01-2023 S. de Jong eigen site
Oudemirdum-Nijemirdum-Sondel-pg (kerkelijk werker) 20 uur site PKN
Oudewater-pg ??-??-2023 R. de Hoop 00 80% eigen site
Parrega-Hieslum-Exmorra-Dedgum-Tjerkwerd-pg ??-??-2023 W.L. Andel 00 65% eigen site
Pijnacker-Delfgauw-pg 27-08-2023 G.C. Stigter 00
Poortugaal-pg 11-10-2020 mw. M.H. van de Graaf 00 site PKN
Prinsenbeek-pg 12-09-2021 mw. E.F. Quaak-Kloet 00
Purmerend-pg (kerkelijk werker) 40% WW 11-2021
Raard-Foudgum-pg 10-09-2023 A. Elverdink 00
Ravenstein-pg (kerkelijk werker) 8 uur eigen site
Reitsum-pg 10-09-2023 A. Elverdink 00
Ridderkerk-pg (Irenekerk) 06-01-2013 mw. M.M. Kwant 00
Ridderkerk-pg (De Levensbron) 06-09-2020 M. de Geus 00 75% site PKN
Rijnwaarden-pg 30-04-2023 mw. J.E. Roth-Wijnands 00
Rijswijk-ZH-pg (kerkelijk werker) 06-10-2019 M. de Leeuw 00 80% eigen site
Rilland-Bath-pg 21-10-2018 W. Lolkema 00
Rivierenland-Oost-pg 27-08-2023 J.W. Drost 00
Rivierenland-Oost-pg (ouderenpastor) 20 uur eigen site
Roden-Roderwolde-pg (kerkelijk werker) 18 uur eigen site
Roermond-pg 19-06-2022 mw. J. van den Berg-Meelis 00
Rolde-pg 16-04-2023 J. Bos 00
Roosendaal-pg (ambulant pred.) 22-07-2021 mw. M.J. den Bakker 00 20-36 uur site PKN
Rotterdam-Alexanderkerk-pg 21-08-2022 R.J. van Amstel 00 50% eigen site
Rotterdam-Feijenoord-pg (Koningskerk, kerkelijk werker) 60% WW 01-2018
Rotterdam-Noordrand-pg 23-04-2017 G. van den Dool
Rotterdam-Noordrand-pg (bijstand Hillegondakerk) WW 09-2019
Rotterdam-Noordrand-pg (Oranjekerk) 12-09-2021 D. Pranger
Rotterdam-Noordrand-pg (Fonteinkerk) 00 50% eigen site
Rotterdam-Zuid-pg (Vredeskerk-Breepleinkerk) 19-10-2014 J.H. Maat 00
Rotterdam-Zuid-pg (Credokerk) 00 18 uur site PKN
Rotterdam-Zuid-pg (missionair werker Licht op Zuid)80-100% eigen site
Rotterdam-Zuid-pg (pionier-voorganger Noorderlicht Charlois) 50-70% eigen site
Rotterdam-Zuid-pg (Charlois, kerkelijk werker) 50% eigen site
Rottevalle-pg (kerkelijk werker) 40%
Rutten-pg (kerkelijk werker) 16 uur eigen site
Ruurlo-Barchem-pg (Jeugd/gezinswerker) 8 uur site PKN
Sassenheim-pg 25-09-2022 H.R. Betting
Scherpenzeel-Gld-pg 21-08-2022 G.A. Wolfert 00
Schettens-Schraard-Longerhouw-pg 19-09-2021 mw. E.K. Zwerver 00 80% eigen site
Scheveningen-pg (wijk Centrum) 16-10-2016 J. Quist 00 70%
Scheveningen-pg (Bethelkerk) (kerkelijk werker) 50% WW 09-2021
Schipluiden-pg 13-08-2023 mw. E. Dibbets-van de Roest00
Schoondijke-Groede-Waterlandkerkje-pg 16-12-2018 D.F. Blom 00
Schoonhoven-Willige Langerak-pg 04-06-2023 mw. A.E.M. Gooijer-Snel 00
Sellingen-pg 30-10-2022 A.L. Verduijn
Serooskerke-pg 25-04-2021 mw. P. van Oosten 00 70% eigen site
Sleen-pg 20-08-2023 J.F. Scheffer 00
Sloten-Wijckel-pg 01-02-2019 W.M. Schinkelshoek 00
Smilde-pg (kerkelijk werker) 40-50% eigen site
Sneek-IJsbrechtum-pg 15-11-2020 E.J. Hefting 00 site PKN
Sneek-pg 07-03-2021 J.F.W. Nieboer 00 site PKN
Soest-pg (kerkelijk werker) 31-01-2021 W.L. Kievit 00 40% eigen site
Soesterberg-pg 15-01-2023 mw. R. de Roest-Zandstra
Spijk-Losdorp-pg 12-03-2023 J.C. Schimmel
Stadskanaal-pg (jongerenwerker) 70% eigen site
Stavoren-pg 08-01-2023 mw. A.J. Nicolai
Steenwijk-pg 07-11-2021 B. Haanstra 00 75% WW 11-2021
Steenwijkerwold-pg 29-01-2023 E. van Veen 00
Suameer-pg 28-11-2021 mw. S.A.F. Hofstra 00 50% eigen site
Surhuisterveen-pg (ouderenwerker) 31-05-2021 mw. Y.H. Attema-Tolsma 00 50% site PKN
Ter Aar-pg (De Aarkerk) ??-??-2023 mw. M. van der Zwaag-de Haan00
Terneuzen-pg 30-01-2022 J.H. Smeets
Terwolde-De Vecht-pg 03-01-2021 mw. B.K. Nobel-Ridderikhof 00 18 uur eigen site
Tiel-pg 17-02-2019 L. de Ronde 00
Tiel-pg 07-04-2019 mw. U.C. Spelt 00
Tjalleberd-De Knijpe-pg 24-09-2023 R. Praamsma 00
Trynwalden-pg 04-12-2022 mw. W. Heeren 00
Trynwalden-pg 03-09-2023 H. Vlasman 00
Trynwalden-pg (kerkelijk werker) 80% eigen site
Tubbergen-pg 03-09-2023 mw. E.R. Scheer-Weijenberg 00
Tweestromenland-pg 18-09-2022 mw. A. Ravensberg 00
Uden-Veghel-pg (kerkelijk werker) 24-03-2019 D. van der Vaart 00 50% eigen site
Uitgeest-Akersloot-pg 13-11-2022 mw. J.H.E. Plaisier 00
Uithuizen-pg (kerkelijk werker) 50% WW 11-2021
Utrecht-pg (Wilhelminakerk) 12-09-2021 mw. M.C. van Giezen 00 40% eigen site
Utrecht-pg (jeugdwerker IKJU) 12 uur site PKN
Utrecht-pg (missionair pred. Nieuwe Kerk) 10-09-2023 mw. L.H. Kansen-Brasz00
Varsseveld-pg 08-01-2023 G. de Pender
Veendam-pg 18-11-2018 J.S. Kortleve 00
Veldhoven-pg 24-09-2023 W. Dekker 00
Velp-pg 00 80% eigen site
elserbroek-pg (pioniersplek i.s.m cgk en ngk missionair werker) 80% WW 07-08-2018
Venlo-pg 19-03-2023 R. Silvis 00
Vijfhuizen-pg (jeugd/gezinswerker) 8 uur eigen site
Vinkeveen-Waverveen-pg 10-07-2022 A.W. Aarnoutse 00
Vlaardingen-pg (Centrum-West) 26-04-2015 mw. M.A.D. Noordzij
Vlaardingen-pg (jeugdwerker) 20 uur site PKN
Vlaardingen-pg (missionair werker) 28 uur site PKN
Vlaardingen-pg (g.v. Zonnehuis) 25-07-2021 A.J.P.W. van der Wal 18 uur site PKN
Vledder-Nijensleek-pg 29-10-2023 mw. M. Gaastra 00
Vlissingen-pg 22-10-2023 W. Alserda 00
Voorschoten-pg (jongerenwerker) 12 uur eigen site
Voorschoten-pg (seniorenpastor) 12 uur eigen site
Vries-pg ??-??-2024 A. Altena 00
Vrouwenpolder-pg (kerkelijk werker) 60% eigen site
Vught-pg 16-12-2022 U.G.M. Doedens
Waalwijk-pg 29-05-2022 G. van der Linden
Waddinxveen-pg (Spectrum) 14-08-2022 T. Gaastra 00 eigen site
Waddinxveen-pg (Spectrum) (kerkelijk werker) 60% eigen site
Wageningen-pg (Lukas/Bevrijdingskerk) 12-03-2023 mw. E.J. Hoebe-de Waard 00 28-36 uur eigen site
Wanneperveen-Belt-Schutsloot-pg 30-05-2021 W.J. Menkveld 00 80% eigen site
Wassenaar-pg 28-05-2023 J.M. de Klerk 00
Wassenaar-pg (seniorenpastor) 12 uur eigen site
Weert-Budel-pg 13-02-2022 mw. J.G. Leeffers-van der Ploeg
Wemeldinge-pg 17-07-2022 D.H.J. Steenks 00 80-100% eigen site
Wesepe-pg 29-05-2016 R. Gosker 00
Westereen-pg (jongerenwerker) 33% eigen site
Wichmond-pg 30-07-2023 T.P. Wiersum 12 uur eigen site
Wijhe-pg (kerkelijk werker) 12 uur WW 09-2021
Winterswijk-pg (jongerenwerker) 50% WW 03-2019
Wirdum-pg 28-05-2023 mw. W. de Boer-Romkema 00
Wolvega-pg 03-10-2021 K.J. Faber/mw. M.J. Visschers00
Wormer-Jisp-pg (kerkelijk werker) 4 uur eigen site
T Woudt-Den Hoorn-pg 23-04-2023 mw. B.E. Lamain 00
Zaandam-pg (ouderenwerker) 40% site PKN
Zaandam-pg 12-03-2023 J. Visser
Zevenaar-pg (kerkelijk werker) 8 uur site PKN
Zevenhoven-pg ??-??-2023 J.W. van Dijk 00
Zuiderwoude-Uitdam-Broek in Waterland-pg 29-01-2023 mw. C.J.C. Kremer 00
Zuidland-pg 27-11-2022 A. Hamstra eige site
Zunderdorp-pg 15-04-2018 R.J. van Amstel 00
Zutphen-pg 05-02-2023 R.W. Heins
Zwammerdam-pg ??-??-2024 J.M. Post 00
Zwartemeer-Barger-Compascuum-pg 06-01-2019 R.B.W. Wentink 00
Zwolle-pg (Open Kring) 00 20% eigen site
Rotterdam-elg 25-06-2023 M.L. van Wijngaarden 00

*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
vrijdag 12 april 2024