Vacatures

Hier kunt u alle openstaande vacatures vinden. Klik op één van de onderstaande kerken en u ziet een lijst met de vacatures.


pkn (gereformeerden) - pkn (hervormde gemeenten) - pkn (protestantse gemeenten) - hersteld hervormde gemeenten - christelijke gereformeerde kerken - gereformeerde kerken vrijgemaakt - Nederlandse gereformeerde kerken - gereformeerde gemeenten - voortgezette gereformeerde kerken in Nederland - overigen

gemeenteingangsdatumlaatste predikantber*percentage en oproep
KI = Kerkinformatie
WV = Waarheidsvriend
WW = Woord en Weg
-
Aalburg-hg (kerkelijk werker) 20% eigen site
Aalsmeer-hg 21-08-2022 G.H. de Ruiter
Aarlanderveen-hg 30-04-2023 F. Verkade 14 uur eigen site
Ameide-Tienhoven-hg 12-12-2021 J.C. van Trigt 00
Baarn-hg (kerkelijk werker) 11-10-2020 mw. M.A. Los 00 50% eigen site
Barneveld-hg (wijk 1) 19-02-2023 S.J. Verheij
Bedum-Onderdendam-hg 10-04-2022 C. Hoek 01
Beekbergen-hg 11-09-2022 A.W.J. Theunisse
Benthuizen-hg 17-05-2020 P.J. Krijgsman 04
Bergschenhoek-hg 04-06-2021 A.D.L. Terlouw 00
Besoyen-hg 03-07-2022 A. de Wit
Blija-Hogebeintum-hg 10-09-2017 B.G. Keizer 00
Bolsward-hg 29-08-2021 J. Ariesen 00 eigen site
Bolsward-hg 29-08-2021 mw. N.M. Ariesen-Holwerda 00 eigen site
Boven-Hardinxveld-hg 05-03-2023 J.C. Breugem 00
Buren-hg 27-09-2020 L.C. de Borst 00
Burgh-hg 06-09-2020 mw. J. Herweijer 00
Diever-Dwingeloo-hg (kerkelijk werker) 8 uur site PKN1
Dirksland-hg 18-07-2021 K. Timmerman 01 site PKN
Dirksland-hg (pastoraal werker) 60% eigen site
Dordrecht-hg (Andreaskerk) 13-02-2022 W.J. van Schaik 00
Driesum-hg 02-10-2022 J.A. Mol
Dwingeloo/Diever-hg (kerkelijk werker) 8 uur site PKN
Ederveen-hg 18-04-2021 A. Bloemendal 04
Eethen-Drongelen 06-06-2021 M.H. Vastenhout 00
Elim-hg 28-06-2015 A.P. Heiner 00
Ermelo-hg (Nieuwe Kerk) 14-06-2020 W. van den Born 00
Ermelo-hg (Oude Kerk) 20-09-2020 P.A. Verbaan 00
Ermelo-hg (Zendingskerk) 28-03-2021 R.M. Wahl 00 50% site PKN
Ermelo-hg (Kerkelijk Centrum) 21-08-2022 R.F. de Wit 00
Everdingen-hg 27-03-2022 G. van Wolfswinkel 00
Garderen-hg 18-12-2022 P. Nobel 00
Geldermalsen-hg 14-02-2021 G.J. Krol 00
Giessendam-Neder-Hardinxveld-hg 11-09-2022 W.J. Westland
Giessendam-Neder-Hardinxveld-hg (jeugdwerker) 8 uur site PKN
Giessen-Oudekerk-hg 07-10-2018 L. Lammers 02
Goudriaan-Ottoland-hg 22-01-2023 A.F. de Fijter
Graveland-hg 27-11-2022 G.J. van Meijeren
Gravendeel-hg (kerkelijk werker) 12 uur eigen site
Groot-Ammers-hg 19-06-2022 J.W. Verboom
Haamstede-hg 23-01-2022 J. Wouters
Hagestein-hg 14-08-2022 H.P. Brendeke
Harderwijk-hg (Bethel (jeugdwerker) 16 uur site PKN
Haren-Onnen-hg 14-03-2021 R.P. Oosterdijk 00
Harmelen-hg 16-10-2022 F.A.J. Heikoop
Hasselt-hg 18-09-2022 H. Westerhout
Hasselt-De Baak-hg 04-12-2022 H.W. van Veldhuizen
Hasselt-De Baak-hg (i.s.m. gk) (jeugdwerker) 50% eigen site
Hazerswoude-hg (jongerenwerker) 16 uur eigen site
Heerde-hg 03-07-2022 C.A. van der Graaf
Hellouw-hg 24-04-2022 A.J. Hagedoorn 00
Hemmen-hg 03-10-2021 mw. A.E.I. Zaal 00 50% eigen site
Hendrik-Ido-Ambacht-hg (Elim) 09-10-2022 E.E. Bouter 00
Hoevelaken-hg (kerkelijk werker) 05-04-2020 G.M. van Meijeren 00 60% site PKN
Hollandscheveld-hg 12-06-2022 J.M. Peschar
Hollandscheveld-hwba (Rehoboth) ??-??-2023 M.G.M. Mudde
Hoogblokland-hg 09-10-2022 M. Zeeman
Houten-hg (Sionkerk) 14-03-2021 P. Baas 02
Huizen-hg (Oude Kerk) 09-05-2021 P.M. van t Hof 03
IJmuiden-West-hg 01-10-2018 R.A. Veen 00
IJsselmuiden-Grafhorst-De Hoeksteen-hg 22-05-2022 A.H. van Veluw
IJsselstein-hg 27-08-2023 J.J. van Holten
Katwijk aan Zee-hg (Bethel) 11-04-2021 F. van den Bosch 00
Katwijk aan Zee-hg 06-06-2021 G. Lugthart 00
Klaaswaal-hg 17-07-2022 C.H. Buitink
Klazienaveen-hg 01-06-2018 K. de Graaf 00
Klundert-hg 30-10-2022 A. Slingerland
Kortenhoef-hg 19-08-2018 mw. J.C.M. Teding-van Berkhout00
Lexmond-hg 26-06-2022 P. Vroegindeweij
Lisse-hg (Pauluskerk) 08-04-2018 H.J. Reinders 00 80% WW 01-2020
Lutten-Slagharen-Schuinesloot-hg 02-09-2018 G.W. Piksen 00
Mastenbroek-hg 09-01-2022 G.H. Nijland
Meerkerk-hg (jongerenwerker) 16 uur WW 01-2021
Meteren-Est-hg 26-06-2022 J. Hogenhout
Middelharnis-hg 02-06-2021 M.J. Middelkoop 00
Moordrecht-Bethel-hg 16-05-2021 P.D. Teeuw 01
Nederlangbroek-hg 12-03-2023 C.J. Barth
Nieuwer ter Aa-hg 11-07-2021 G.H. Vlijm 01
Nieuwleusen-hg 27-11-2022 L. Hoekstra
Nieuwpoort-hg 18-09-2022 C.M. Baan
Nijkerk-hg (Vredeskerk) 04-02-2018 J.J. Esveldt 00
Noordhorn-Saaksum-hg ??-??-2023 N. Krooneman 00
Nunspeet-hg (Sionskerk) ??-??-2023 D. Rodenburg
Oldebroek-hg (wijk 2, kerkelijk werker) 66% eigen site
Ommen-hg 09-01-2022 K.A. Hazeleger 00
Ommen-hg (i.s.m. gk) (jeugdwerker) 16 uur eigen site
Ooltgensplaat-hg 08-01-2023 G.J. Anker
Opende-hg/Kolhorn-gk 04-09-2016 J. Tiggelaar 00 50% WW 04-2019
Oosterwijk-Nieuwland-hg 09-01-2022 A. van der Stoep 00
Oosterwolde-Noordeinde-hg 11-09-2022 J.N. Zuijderduijn
Putten-hg (wijk 3) ??-??-2023 W.C. Polinder 00
Rijsoord-hg 04-06-2023 A.H. Groen
Roordahuizum-Idaard-hg 08-01-2023 mw. E. Geylvoet 00 eigen site
Rotterdam-hg (De Samaritaan) (miss. Kinderwerker Crooswijk 40% eigen site
Rotterdam-Centrum-hg (wijk Maaskant Open Grenzen) 01-05-2022 B.F. van Verschuer 00 50% eigen site
Rotterdam-Delfshaven-hg (diak. Miss.werker) 10 uur eigen site
Rouveen-hg 02-04-2023 H. Born
Rouveen-hg (jongerenwerker) J. Admiraal 80-100% eigen site
Schoonrewoerd-hg 04-07-2021 E. van der Poel 00
Sint Annaland-hg 31-12-2020 E. Versluis 00
Sirjansland-hg 12-12-2021 J.T. Pronk 00
Sprang-hg 26-03-2023 E. van Wijk
Stad aan Haringvliet-hg 15-04-2018 H.J. Catsburg 00
Staphorst-De Rank-hg 11-07-2021 J.G. Zomer 00
Stavenisse-hg 19-12-2021 M.A. Post 00
Steenbergen-hg 03-10-2021 mw. C. Biemond-Spek
Stellendam-Melissant-hg 04-07-2021 D. Hoolwerf 00 site PKN
Strijen-hg (wijk 1) ??-??-2023 C. Doorneweerd
Tholen-hg 03-07-2022 W. Meijer
Twijzelerheide-hg 18-10-2020 G. Timmer 00
Urk-De Bron-hg 19-03-2023 W.P. Emaus 00
Veenendaal-hg (Vredeskerk) 22-05-2022 J.B. ten Hove 02
Veenendaal-hg (Oude Kerk) (ouderenwerker)
Vollenhove-hg 30-05-2021 D. Wolters 01
Vollenhove-hg 22-05-2022 H.J.H. Pap
Voorthuizen-hg 25-12-2022 K.M. Teeuw
Voorthuizen-hg (kerkelijk werker) 12 uur eigen site
Voorthuizen-Ichthus-hg 03-07-2022 J.P.E. Breure 00
Vriezenveen-hg 28-08-2022 G. Doorn
Vriezenveen-hg 18-09-2022 R.J. Kranen
Vuren-hg 02-07-2017 P.R. van Ankeren 00
Vuursche-hg 03-07-2022 G.H. Kruijmer
Waarde-hg 01-11-2020 S. Dierx 00
Waddinxveen-hg (Brugkerk) 30-08-2020 C.H. Bijl 04
Wapserveen-hg (kerkelijk werker)
Wekerom-hg 11-04-2021 H.M. Burggraaf 03
Welsrijp-Baijum-hg 15-01-2023 J.G. van den Boogaard
Werkendam-hg 09-10-2022 H.J. Lam
West-Terschelling-hg 16-08-2020 mw. C.N. Bark-Bekker 00 13 uur eigen site
Wezep-hg (Vredeskerk) (jeugdwerker) 15 uur site PKN
Wierden-De Kapel-hg (kerkelijk werker) 40% eigen site
Wijngaarden-hg 19-02-2023 M.C. Stehouwer
Willige Langerak-hg ??-??-2022 J.J. Hagendijk
Windesheim-hg 12-06-2022 J.H. van Wijk
Woerden-hg (wijk Noordwest) ??-??-2021 J.A. Berkheij 00
Woubrugge-hg (i.s.m. Hoogmade-Rijpwetering-pg) (kerkelijk werker) 20% eigen site
Yerseke-hg 29-01-2023 W.J. van de Griend 00
Zalk-Veecaten-hg 19-06-2022 J.A.A. Geerts
Zeist-hg (Bethel) 07-07-2019 C.M.A. van Ekris 01
Zetten-hg (Vluchtheuvelkerk) 24-09-2017 mw. M.R.H. van Beusichem 00
Zetten-Andelst-hg 13-02-2022 M. Noorderijk
Zevenhuizen-ZH-hg (Nesselande) 17-04-2022 M.C.E. Kollenstaart
Zijderveld-hg 31-01-2021 D. Verkuil 00
Zweeloo-hg ??-??-2023 mw. B.M.W. de Groot 00

*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
zondag 02 april 2023