Markham Gereformeerde Gemeente


Classis:
Provincie: aCanada
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Markham opgericht in 01-09-1957:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
bekend als Unionville tot 1996
-
05 ds. C. Hegeman 29-10-1966 Sioux Center 19-05-1970 Tholen 04
09 ds. W. Suyker 29-07-1972 Lisse 28-09-1975 Rock Valley


Beroepen vacature 1957:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1957 A. Vergunst
02 ??-03-1959 A. Vergunst (2e keer)
03 ??-06-1965 W. Suijker
04 ??-10-1965 C. Harinck Utrecht
05 ??-06-1966 C. Hegeman Sioux Center


Beroepen vacature 1970:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1970 D. Hakkenberg Dordrecht
02 ??-05-1970 G.A. Zijderveld Middelburg
03 ??-08-1970 W.C. Lamain Grand Rapids
04 ??-10-1970 W. Suyker
05 ??-01-1971 A.M. den Boer Ridderkerk
06 ??-06-1971 A. Snoep Vlissingen
07 ??-10-1971 J. van Haaren Amersfoort
08 ??-01-1972 L. Blok Beekbergen
09 ??-04-1972 W. Suyker Lisse


Beroepen vacature 1975:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1975 L. Blok Capelle aan den IJssel
02 ??-11-1975 J. van Haaren Amersfoort
03 ??-02-1976 D. Hakkenberg Lisse
04 ??-06-1976 M. Mondria Waardenburg
05 ??-10-1976 L. Blok (2e keer) Capelle aan den IJssel
06 ??-03-1977 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
07 ??-06-1977 H. Paul Rotterdam-Zuidwijk
08 ??-11-1977 J.R. Beeke kandidaat
09 ??-03-1978 M.J. van Gelder Gouda
10 ??-11-1978 A. Moerkerken (2e keer) Nieuw-Beijerland
11 ??-04-1979 H. Paul (2e keer) Rotterdam-Zuidwijk
12 ??-08-1979 J. van Haaren (2e keer) Amersfoort
13 ??-12-1979 J.M. Kleppe Woerden
14 ??-02-1980 P. Honkoop Kampen
15 ??-06-1980 J.J. Tanis kandidaat Sommelsdijk
16 ??-11-1980 C. Harinck Dordrecht
17 ??-04-1981 A. Elshout Ridderkerk-Slikkerveer
18 ??-08-1981 M. Mondria Waardenburg
19 ??-12-1981 J.J. van Eckeveld Zeist
20 ??-03-1982 J.C. Weststrate Gravenpolder
21 ??-07-1982 A.W. Verhoef Chilliwack
22 ??-12-1982 L. Blok (3e keer) Nunspeet
23 ??-03-1983 M. Burggraaf kandidaat Rotterdam
24 ??-06-1983 B. van der Heiden kandidaat Dordrecht
25 ??-09-1983 J.C. Weststrate (2e keer) Gravenpolder
26 ??-12-1983 J.J. van Eckeveld (2e keer) Zeist
27 ??-03-1984 M. Golverdingen Gravenzande
28 ??-06-1984 J. Spaans kandidaat
29 ??-12-1984 J.C. Weststrate (3e keer) Gravenpolder
30 ??-03-1985 J.R. Beeke (2e keer) Franklin Lakes
31 ??-06-1985 J. den Hoed kandidaat
32 ??-11-1985 J.R. Beeke (3e keer) Franklin Lakes
33 ??-04-1986 C. Harinck (2e keer) Oostkapelle
34 ??-07-1986 J.R. Beeke (4e keer) Franklin Lakes
35 ??-12-1986 J.C. Weststrate (4e keer) Gravenpolder
36 ??-04-1987 H. Hofman Kalamazoo
37 ??-09-1987 C. Harinck (3e keer) Oostkapelle
38 ??-12-1987 J.J. van Eckeveld (3e keer) Zeist
39 ??-06-1988 W. Harinck kandidaat Dordrecht
40 ??-12-1988 J. den Hoed (2e keer) Rock Valley
41 ??-06-1989 C. Harinck (4e keer) Oostkapelle
42 ??-10-1989 P. van Ruitenburg Meliskerke
43 ??-11-1989 J.R. Beeke (5e keer) Grand Rapids
44 ??-03-1990 G.J. van Aalst Benthuizen
45 ??-05-1990 C. Sonnevelt zendingspred. Nigeria, wonend Gravenzande
46 ??-10-1990 J. den Hoed (3e keer) Rock Valley
47 ??-04-1991 C. Harinck (5e keer) Oostkapelle
48 ??-07-1991 P. van Ruitenburg (2e keer) Meliskerke
49 ??-12-1991 W. Harinck (2e keer) Kapelle-Biezelinge
50 ??-02-1993 W. Harinck (3e keer) Kapelle-Biezelinge
51 ??-12-1993 W. Harinck (4e keer) Kapelle-Biezelinge
52 ??-06-1994 A.T. Vergunst kandidaat
53 ??-12-1994 W. Harinck (5e keer) Kapelle-Biezelinge
54 ??-12-1995 C.A. van Dieren Stolwijk
55 ??-05-1996 C.G. Vreugdenhil Lelystad
56 ??-06-1996 C.A. van Dieren (2e keer) Stolwijk
57 ??-12-1996 J. den Hoed (4e keer) Rock Valley
58 ??-07-1997 J. den Hoed (5e keer) Rock Valley
59 ??-06-1998 H.D. den Hollander kandidaat
60 ??-12-1998 A.T. Vergunst (2e keer) Kalamazoo
61 ??-08-1999 G.J. Baan Lisse
62 ??-12-2000 P. van Ruitenburg (3e keer) Chilliwack
63 ??-12-2002 C. Vogelaar Grand Rapids
64 ??-07-2003 P.L. Bazen Picture Butte
64 ??-12-2003 C. Sonnevelt (2e keer) Veenendaal
65 ??-05-2004 P.L. Bazen (2e keer) Picture Butte
66 ??-09-2004 P. van Ruitenburg (4e keer) Chilliwack
67 ??-12-2004 C.A. van Dieren (3e keer) Rijssen-Noord
68 ??-06-2005 E.C. Adams kandidaat
69 ??-11-2005 H.D. den Hollander (2e keer) Clifton
70 ??-04-2006 P.L. Bazen (3e keer) Picture Butte
71 ??-06-2006 C. Vogelaar (2e keer) Kalamazoo
72 ??-12-2006 C.A. van Dieren (4e keer) Rijssen-Noord
73 ??-04-2007 C. van Krimpen Oud-Beijerland
74 ??-09-2007 F. Mulder Wageningen
75 ??-12-2007 A. Schot Nunspeet
76 ??-02-2008 H. Hofman zendingspred. Kalamazoo
77 ??-06-2008 G. Clements Gouda
78 ??-12-2008 J.M.D. de Heer Middelburg-Centrum
79 ??-12-2009 W. Harinck (6e keer) Woerden
80 ??-06-2010 F. Mulder (2e keer) Wageningen
81 ??-10-2010 J.B. Zippro Grand Rapids
82 ??-12-2010 E. Hakvoort Gravenpolder
83 ??-03-2011 J.B. Zippro (2e keer) Grand Rapids
84 ??-05-2012 J.B. Zippro (3e keer) Grand Rapids
85 ??-12-2012 L. Terlouw Barendrecht
86 ??-04-2013 P. van Ruitenburg (5e keer) Chilliwack
87 ??-09-2013 J. den Hoed (6e keer) Franklin Lakes
88 16-12-2013 C.J. Meeuse Goes 04
89 ??-08-2014 W. Harinck (7e keer) Moerkapelle 06
90 ??-12-2014 C. Vogelaar Grand Rapids
91 14-05-2015 E.C. Adams (2e keer) Corsica
92 12-10-2015 H. Hofman (2e keer) Dordrecht 07
93 05-12-2015 W. Harinck (8e keer) Moerkapelle 17
94 25-03-2016 P. van Ruitenburg (6e keer) Chilliwack 83
95 10-10-2016 E.C. Adams (3e keer) Corsica
96 03-12-2016 J.B. Zippro (4e keer) Groningen 02
97 14-04-2017 A.T. Vergunst (3e keer) Waupun 06
98 09-10-2017 A.T. Huijser Sliedrecht 35
99 02-12-2017 C. Sonnevelt (3e keer) Krabbendijke 24
100 29-03-2018 H.A. van Zetten Benthuizen 05
101 04-06-2018 J.J. Witvoet kandidaat Dorr 01
102 01-12-2018 A.T. Vergunst (4e keer) Waupun 20
103 19-04-2019 C. van Ruitenburg Krimpen aan den IJssel 15
104 10-06-2019 H. de Leeuw kandidaat Grand Rapids 04
105 14-12-2019 M.T. Al-Chalabi Brakel 04
106 12-10-2020 A. Schot (2e keer) Nunspeet 123


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

maandag 18 oktober 2021