Lethbridge Gereformeerde Gemeente


Classis:
Provincie: aCanada
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Lethbridge opgericht in 25/27-05-1951:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
02 ds. M. Heerschap (Matthijs) 13-05-1954 Wageningen 11-03-1956 Borssele 04
21 ds. A.W. Verhoef (Arie Willem) 09-07-1969 Barneveld 22-08-1972 Chilliwack 02
05 ds. M. Heerschap (Matthijs) 06-06-1973 Sint Catharines (Can.) 29-03-1989 emeritus 03
33 ds. G.M. de Leeuw 29-01-1997 Barneveld 20-02-2001 Rock Valley 08
11 ds. C. Sonnevelt 08-06-2004 Veenendaal 10-06-2012 Krabbendijke 27
10 ds. A.A. Brugge 22-04-2015 Ede 10-04-2019 Doetinchem 05


Beroepen vacature 1951:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1952 J. van Zweden Rock Valley
02 ??-12-1953 M. Heerschap Wageningen


Beroepen vacature 1956:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1956 W.C. Lamain
02 ??-07-1956 G. Zwerus Sunnyside
03 ??-06-1957 W. Hage Nunspeet
04 ??-12-1957 M. Blok
05 ??-07-1958 A. Hofman kandidaat Aalst
06 ??-05-1959 C. Molenaar Leiden
07 ??-12-1959 C. Hegeman Genemuiden
08 ??-12-1960 G. Zwerus (2e keer) Norwich
09 ??-07-1962 W. Suijker kandidaat Bergambacht
10 ??-12-1962 P. Blok Dirksland
11 ??-06-1963 C. Hegeman (2e keer) Genemuiden
12 ??-11-1963 M. Heerschap Paterson
13 ??-11-1964 L. Kieboom Norwich
14 ??-02-1965 W. Suijker (2e keer) Krabbendijke
15 ??-06-1965 G.J. van den Noort kandidaat Capelle aan den IJssel
16 ??-02-1966 G. Schipaanboord Apeldoorn
17 ??-12-1966 C. Harinck Utrecht
18 ??-06-1967 W.C. Lamain Grand Rapids
19 ??-07-1968 A.M. den Boer kandidaat Ridderkerk
20 ??-12-1968 G.J. van den Noort (2e keer) Capelle aan den IJssel
21 ??-03-1969 A.W. Verhoef Barneveld


Beroepen vacature 1972:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1972 J. van Haaren Amersfoort
02 ??-08-1972 L. Blok Beekbergen
03 ??-10-1972 A.M. den Boer Ridderkerk
04 ??-01-1973 C. van der Poel Yerseke
05 ??-03-1973 M. Heerschap Sint Catharines


Beroepen vacature 1989:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1989 G.M. de Leeuw kandidaat Rotterdam
02 ??-07-1989 J. den Hoed Rock Valley
03 ??-11-1989 L. Blok Nunspeet
04 ??-01-1990 G.J. van Aalst Benthuizen
05 ??-03-1990 A. Moerkerken Gouda
06 ??-06-1990 J.J. van Eckeveld Zeist
07 ??-09-1990 C.A. van Dieren Stolwijk
08 ??-12-1990 M. Mondria Waardenburg
09 ??-03-1991 C. Vogelaar New Jersey
10 ??-06-1991 C. Hogchem kandidaat Kootwijkerbroek
11 ??-09-1991 C.A. van Dieren (2e keer) Stolwijk
12 ??-12-1991 B. van der Heiden Hardinxveld-Giessendam
13 ??-03-1992 G.M. de Leeuw (2e keer) Barneveld
14 ??-04-1992 A.M. den Boer Sunnyside
15 ??-07-1992 C.A. van Dieren (3e keer) Stolwijk
16 ??-12-1992 C. Vogelaar (2e keer) New Jersey
17 ??-03-1993 B. van der Heiden (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
18 ??-06-1993 C. Vogelaar (3e keer) New Jersey
19 ??-09-1993 G.M. de Leeuw (3e keer) Barneveld
20 ??-12-1993 L. Blok (2e keer) Nunspeet
21 ??-02-1994 A.M. den Boer (2e keer) Sunnyside
22 ??-04-1994 C. Hogchem (2e keer) Borssele
23 ??-06-1994 M. Karens kandidaat Zoetermeer
24 ??-08-1994 B. van der Heiden (3e keer) Hardinxveld-Giessendam
25 ??-12-1994 C.A. van Dieren (4e keer) Stolwijk
26 ??-03-1995 J. Spaans Norwich
27 ??-06-1995 G.J. Baan kandidaat Barneveld
28 ??-09-1995 C.A. van Dieren (5e keer) Stolwijk
29 ??-12-1995 J. Spaans (2e keer) Norwich
30 ??-03-1996 C. Hogchem (3e keer) Borssele
31 ??-04-1996 C.A. van Dieren (6e keer) Stolwijk
32 ??-06-1996 G.J.N. Moens kandidaat Houten
33 ??-08-1996 G.M. de Leeuw (4e keer) Barneveld


Beroepen vacature 2001:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-2001 C. Hogchem Barneveld
02 ??-06-2001 A.A. Brugge kandidaat Hardinxveld-Giessendam
03 ??-09-2001 C. Vogelaar Grand Rapids-Beckwith
04 ??-12-2001 A. Schot Krimpen aan den IJssel
05 ??-04-2002 C. Vogelaar (2e keer) Grand Rapids-Beckwith
06 ??-06-2002 B.J. van Boven kandidaat Benthuizen
07 ??-10-2002 C. Vogelaar (3e keer) Grand Rapids-Beckwith
08 ??-07-2003 C. Sonnevelt Veenendaal
09 ??-08-2003 H.D. den Hollander New Jersey
10 ??-09-2003 A.H. Verhoef Sint Catharines
11 ??-12-2003 C. Sonnevelt (2e keer) Veenendaal


Beroepen vacature 2012:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 09-06-2012 A. Schot Nunspeet
02 18-09-2012 J.M.D. de Heer Middelburg-Centrum
03 20-12-2012 B.J. van Boven De Valk-Wekerom
04 27-03-2013 A. Schot (2e keer) Nunspeet
05 17-06-2013 J.M.D. de Heer (2e keer) Middelburg-Centrum
06 25-09-2013 G. Bredeweg Barneveld-Zuid
07 18-12-2013 G. van Manen Elspeet
08 26-03-2014 E.C. Adams Corsica
09 11-06-2014 A. Schot (3e keer) Nunspeet
10 15-09-2014 A.A. Brugge Ede


Beroepen vacature 2019:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 10-06-2019 H. de Leeuw kandidaat Walker
02 03-09-2019 H. Hofman Kalamazoo
03 11-12-2019 M.T. Al-Chalabi Brakel
04 14-07-2020 A.T. Huijser Sliedrecht
05 29-09-2020 M.T. Al-Chalabi (2e keer) Brakel
06 16-12-2020 H. Hofman (2e keer) Kalamazoo
07 25-03-2021 A.T. Huijser (2e keer) Sliedrecht


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

zondag 25 juli 2021