Scherpenzeel Gereformeerde Gemeente


Classis: * Barneveld
Provincie: Gelderland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Scherpenzeel opgericht in 29-09-1921:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
29 ds. J. Koster (Jacob) 12-12-1985 Klaaswaal 07-04-1988 Dirksland 01
30 ds. F. Mulder 07-09-1995 kandidaat Elspeet 04-12-2002 Wageningen 23
22 ds. A. Verschuure 09-01-2008 Krabbendijke 17-10-2017 Capelle aan den IJssel-Middelwatering 28
18 ds. J. Beens 03-09-2021 kandidaat t Harde

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
B. Roest (Bart) 10-12-1920 1974


Beroepen vacature 1921:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-12-1976 A. Hoogerland Krabbendijke
02 ??-06-1977 C. Vogelaar kandidaat Mijdrecht
03 ??-11-1977 R. Boogaard Leiderdorp
04 ??-02-1978 A. Hofman Scheveningen
05 ??-05-1978 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
06 ??-10-1978 P. Blok Dirksland
07 ??-03-1979 C. Wisse Kootwijkerbroek
08 ??-06-1979 J. de Pater kandidaat Boskoop
09 ??-11-1979 M. Mondria Waardenburg
10 ??-03-1980 J. Mol Rijssen
11 ??-06-1980 J.J. Tanis kandidaat Sommelsdijk
12 ??-09-1980 L. Vogelaar Elspeet
13 ??-12-1980 A. Hoogerland (2e keer) Krabbendijke
14 ??-04-1981 A. Bregman Rijssen
15 ??-07-1981 M. Mondria (2e keer) Waardenburg
16 ??-10-1981 J. Karens Opheusden
17 ??-02-1982 A. Moerkerken (2e keer) Nieuw-Beijerland
18 ??-06-1982 G. Mouw kandidaat Elspeet
19 ??-09-1982 J. Mijnders Veenendaal
20 ??-01-1983 J. van Haaren Amersfoort
21 ??-04-1983 A. Moerkerken (3e keer) Nieuw-Beijerland
22 ??-07-1983 R. Boogaard (2e keer) Leiderdorp
23 ??-11-1983 A. Bregman (2e keer) Rijssen
24 ??-03-1984 M. Burggraaf kandidaat Rotterdam
25 ??-06-1984 A. Hoogerland (3e keer) Dirksland
26 ??-10-1984 G. Mouw (2e keer) Genemuiden
27 ??-02-1985 A. Hoogerland (4e keer) Dirksland
28 ??-06-1985 A.J. Gunst kandidaat Kapelle
29 ??-09-1985 J. Koster Klaaswaal


Beroepen vacature 1988:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-1988 G. Mouw Genemuiden
02 ??-06-1988 C.A. van Dieren kandidaat Waddinxveen
03 ??-09-1988 M. Mondria Waardenburg
04 ??-12-1988 J. Mol Werkendam
05 ??-04-1989 M. Mondria (2e keer) Waardenburg
06 ??-06-1989 P. Melis kandidaat Gravenzande
07 ??-09-1989 G. Mouw (2e keer) Genemuiden
08 ??-12-1989 G.J. van Aalst Benthuizen
09 ??-03-1990 C.J. Meeuse Rotterdam-Zuid
10 ??-07-1990 J. Koster Dirksland
11 ??-10-1990 G.J. van Aalst (2e keer) Benthuizen
12 ??-01-1991 C.A. van Dieren (2e keer) Stolwijk
13 ??-04-1991 P. Blok Kootwijkerbroek
14 ??-06-1991 C. Hogchem kandidaat Kootwijkerbroek
15 ??-10-1991 J. Mol (2e keer) Werkendam
16 ??-12-1991 P. Blok (2e keer) Kootwijkerbroek
17 ??-03-1992 G.J. van Aalst (3e keer) Benthuizen
18 ??-06-1992 W. Visscher kandidaat Moerkapelle
19 ??-10-1992 C.A. van Dieren (3e keer) Stolwijk
20 ??-12-1992 A. Moerkerken Gouda
21 ??-03-1993 G. Mouw (3e keer) Genemuiden
22 ??-06-1993 P. Melis (2e keer) Nieuw-Beijerland
23 ??-09-1993 C.A. van Dieren (4e keer) Stolwijk
24 ??-12-1993 A.J. Gunst Tholen
25 ??-03-1994 C.A. van Dieren (5e keer) Stolwijk
26 ??-06-1994 W. Silfhout kandidaat Benthuizen
27 ??-09-1994 C. Hogchem (2e keer) Borssele
28 ??-12-1994 A. Moerkerken (2e keer) Gouda
29 ??-03-1995 P. Melis (3e keer) Nieuw-Beijerland
30 ??-06-1995 F. Mulder kandidaat Elspeet


Beroepen vacature 2002:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 19-12-2002 G.J.N. Moens Goes
02 20-03-2003 C. Vogelaar Grand Rapids (V.S.)
03 01-07-2003 G. Pater kandidaat Genemuiden
04 09-09-2003 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam
05 20-11-2003 G.J.N. Moens (2e keer) Goes
06 18-03-2004 D. de Wit Nieuw-Beijerland
07 24-06-2004 J.M.D. de Heer kandidaat Ugchelen
08 30-09-2004 M. Karens Werkendam
09 09-12-2004 C. Hogchem Barneveld
10 18-03-2005 W.J. Karels (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
11 03-06-2005 E.C. Adams kandidaat Burgessville (Can.)
12 05-07-2005 C.A. van Dieren Rijssen-Noord
13 01-11-2005 B.J. van Boven De Valk-Wekerom
14 27-01-2006 C. Hogchem (2e keer) Barneveld
15 07-03-2006 P. Melis Veen
16 27-06-2006 J. van Belzen kandidaat Arnemuiden
17 31-08-2006 W.J. Karels (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
18 16-11-2006 C.A. van Dieren (2e keer) Rijssen-Noord
19 09-02-2007 C. van Krimpen Oud-Beijerland
20 19-04-2007 A. Schot Nunspeet
21 27-06-2007 G. Heijkamp kandidaat Geldermalsen
22 19-09-2007 A. Verschuure Krabbendijke


Beroepen vacature 2017:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 11-10-2017 A. Schot Nunspeet 97
02 10-01-2018 C.A. van Dieren Rijssen-Noord 93
03 28-03-2018 J.M.D. de Heer Middelburg-Centrum 66
04 20-06-2018 H.J. Agteresch kandidaat Capelle aan den IJssel32
05 05-09-2018 A.T. Huijser Sliedrecht 50
06 28-11-2018 P.D. den Haan Tholen 04
07 13-02-2019 G.J.N. Moens Lisse 09
08 03-04-2019 S. Maljaars Meliskerke 02
09 19-06-2019 G.P. van Nieuw Amerongen kandidaat Stolwijk 26
10 11-09-2019 G. van Manen Elspeet 51
11 20-11-2019 J.M.D. de Heer (2e keer) Middelburg-Centrum 73
12 29-01-2020 A.T. Huijser (2e keer) Sliedrecht 70
13 02-07-2020 P.C. Vlot kandidaat Dordrecht 20
14 30-09-2020 G. van Manen (2e keer) Elspeet 56
15 30-01-2021 B. Labee Veenendaal 40
16 03-04-2021 M. Joosse Ede 24
17 22-06-2021 P.J. de Raaf kandidaat Rotterdam 26
18 05-07-2021 J. Beens kandidaat t Harde 14


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

maandag 18 oktober 2021