Haarlem Gereformeerde Gemeente


Classis: Amsterdam
Provincie: Noord-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Haarlem opgericht in 13-12-1946:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
geen dienstdoende predikant gestaan
-
opgeheven sedert 2008 laatste dienst 01-04-2008


Beroepen vacature 1946:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1955 A. Elshout kandidaat Rotterdam
02 ??-07-1960 H. Ligtenberg kandidaat Rijssen
03 ??-11-1960 A. Vergunst Rotterdam-Centrum
04 ??-06-1961 L. Huisman kandidaat Zwijndrecht
05 ??-11-1962 P. Blok Dirksland
06 ??-06-1963 J. Karens kandidaat Zoetermeer
07 ??-06-1967 N.W. Schreuder kandidaat Amersfoort
08 ??-10-1967 G.A. Zijderveld Middelburg
09 ??-02-1968 C. Harinck Utrecht
10 ??-06-1968 A. Snoep kandidaat Utrecht
11 ??-10-1968 G.A. Zijderveld (2e keer) Middelburg
12 ??-01-1969 L. Blok kandidaat Zeist
13 ??-07-1969 R. Boogaard kandidaat Nisse
14 ??-09-1969 W. Suyker Lisse
15 ??-02-1970 D. Hakkenberg Dordrecht
16 ??-06-1970 J. Mijnders kandidaat De Meern
17 ??-09-1970 W. Suyker (2e keer) Lisse
18 ??-11-1970 P. Honkoop Kampen
19 ??-02-1971 A. Hoogerland Werkendam
20 ??-04-1971 C. van der Poel Yerseke
21 ??-06-1971 J.M. Kleppe kandidaat Capelle aan den IJssel
22 ??-06-1971 M.J. van Gelder kandidaat
23 ??-09-1971 N.W. Schreuder (2e keer) Goes
24 ??-12-1971 D. Hakkenberg (2e keer) Dordrecht
25 ??-03-1972 J.C. Weststrate Meliskerke
26 ??-05-1972 F. Harinck Gravenhage-Zuid
27 ??-06-1972 A. Bac kandidaat Moerkapelle
28 ??-08-1972 A. Bregman Rijssen
29 ??-10-1972 L. Blok (2e keer) Beekbergen
30 ??-02-1973 A. Hofman Scheveningen
31 ??-04-1973 A. Elshout (2e keer) Kalamazoo
32 ??-06-1973 H. Paul kandidaat Zoetermeer
33 ??-09-1973 G. Schipaanboord Rotterdam-Zuid
34 ??-12-1973 R. Boogaard (2e keer) Leiden
35 ??-03-1974 K. de Gier Gravenhage-Centrum
36 ??-06-1974 A. Moerkerken kandidaat Rotterdam
37 ??-09-1974 G.A. Zijderveld (3e keer) Middelburg
38 ??-02-1975 R. Boogaard (3e keer) Leiden
39 ??-04-1975 J. van Haaren Amersfoort
40 ??-06-1975 J. Karels kandidaat Rotterdam
41 ??-09-1975 J.M. Kleppe (2e keer) Woerden
42 ??-02-1976 J.W. Verweij Hendrik-Ido-Ambacht
43 ??-06-1976 J.S. van der Net kandidaat Moerkapelle
44 ??-09-1976 A. Hoogerland (2e keer) Krabbendijke
45 ??-01-1977 J. van Haaren (2e keer) Amersfoort
46 ??-04-1977 M. Mondria Waardenburg
47 ??-06-1977 R. Kattenberg kandidaat Krimpen aan den IJssel
48 ??-03-1978 D. Rietdijk Vlaardingen
49 ??-10-1978 G.A. Zijderveld (4e keer) Middelburg
50 ??-03-1979 A. Vergunst (2e keer) Veen
51 ??-06-1979 J. de Pater kandidaat Boskoop
52 ??-11-1979 R. Boogaard (4e keer) Leiden
53 ??-04-1980 C. Harinck (2e keer) Dordrecht
54 ??-07-1980 J.J. Tanis kandidaat Sommelsdijk
55 ??-09-1980 J.S. van der Net (2e keer) Utrecht
56 ??-03-1981 A. Elshout (3e keer) Ridderkerk-Slikkerveer
57 ??-05-1981 D. Hakkenberg (3e keer) Lisse
58 ??-09-1981 A. Moerkerken (2e keer) Nieuw-Beijerland
59 ??-03-1982 C. Harinck (3e keer) Dordrecht
60 ??-10-1982 J.J. van Eckeveld Zeist
61 ??-03-1983 M. Burggraaf kandidaat Rotterdam
62 ??-06-1983 B. van der Heiden kandidaat Dordrecht
63 ??-03-1984 J.J. van Eckeveld (2e keer) Zeist
64 ??-06-1984 J. Beens kandidaat Genemuiden
65 ??-06-1985 A.J. Gunst kandidaat Kapelle
66 ??-10-1985 N.W. Schreuder (3e keer) Goes
67 ??-03-1986 A. Elshout (4e keer) Zoetermeer
68 ??-06-1986 G.J. van Aalst kandidaat Nieuw-Beijerland
69 ??-10-1986 A. Hofman (2e keer) Aalburg
70 ??-02-1987 A. Bac (2e keer) Bodegraven
71 ??-05-1987 C.G. Vreugdenhil zendingspred., wonend Vlissingen
72 ??-11-1987 J. Baaijens Aagtekerke
73 ??-03-1988 J.C. Weststrate (2e keer) Gravenpolder
74 ??-06-1988 C.A. van Dieren kandidaat Waddinxveen
75 ??-11-1988 J. Mijnders (2e keer) Veenendaal
76 ??-02-1989 T. van Stuyvenberg Terwolde-De Vecht
77 ??-06-1989 P. Melis kandidaat Gravenzande
78 ??-10-1989 L. Huisman zendingspred. Bophuthatswana, wonend Vlissingen
79 ??-03-1990 J. Mijnders (3e keer) Veenendaal
80 ??-05-1990 C. Sonnevelt zendingspred. Nigeria, wonend Gravenzande
81 ??-11-1990 E. Venema Elspeet
82 ??-02-1991 A. Elshout (5e keer) Scheveningen
83 ??-04-1992 J. Driessen zendingspred. Zuid-Afrika, wonend Woerden
84 ??-06-1992 W. Visscher kandidaat Moerkapelle
85 ??-11-1992 J.J. van Eckeveld (3e keer) Zeist
86 ??-03-1993 C.A. van Dieren (2e keer) Stolwijk
87 ??-06-1993 G. Clements kandidaat Elst (Gld.)
88 ??-11-1993 H. Paul Hendrik-Ido-Ambacht
89 ??-02-1994 J.J. Tanis (2e keer) Lisse
90 ??-06-1994 A. Vermeij kandidaat Ridderkerk
91 ??-04-1995 A. Bac (3e keer) Bodegraven
92 ??-06-1995 J.S. van der Net (3e keer) Apeldoorn
93 ??-11-1995 J. Karels (2e keer) Oudemirdum
94 ??-03-1996 J.M. Kleppe (3e keer) Rijssen
95 ??-06-1996 W.J. Karels kandidaat Krimpen aan den IJssel
96 ??-03-1997 J. Driessen (2e keer) Woerden
97 ??-07-1997 G.J. van Aalst (2e keer) Ridderkerk
98 ??-11-1997 A.B. van der Heiden Utrecht
99 ??-04-1998 P. Mulder Capelle aan den IJssel-Middelwatering
100 ??-06-1998 A. Schot kandidaat Nieuw-Beijerland
101 ??-11-1998 J.J. Tanis (3e keer) Lisse
102 ??-03-1999 G.J. van Aalst (3e keer) Ridderkerk
103 04-04-2000 G. Clements (2e keer) zendingspred.
104 27-06-2000 D. de Wit kandidaat Bennekom
105 10-11-2000 M. Karens Werkendam
106 19-03-2001 W. Visscher (2e keer) Amersfoort
107 21-06-2001 D.W. Tuinier kandidaat Hendrik-Ido-Ambacht
108 10-11-2001 C.J. Meeuse Nunspeet


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

vrijdag 07 mei 2021