Kandidaten

Hier kunt u alle kandidaten terugvinden. Klik op het jaartal achter huidig om een lijst in te zien met alle huidige kandidaten sinds dat jaar. Klik achter bevestigd op een jaartal voor alle bevestigingen van dat jaar.


Huidig: 2023 - 2022 - 2021 - 2020 - 2019 - 2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000 - 1999 - 1998 - 1997 - 1996 - 1995 - 1994 - 1993 - 1992 - 1991 - 1990 - 1989 - 1988 - 1987 - 1986 - 1985 - 1984 - 1983 - 1982 - 1981 - 1980
Bevestigd: 2023 - 2022 - 2021 - 2020 - 2019 - 2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000

naamwoonplaatskerkpublicatiedatumberoepende gemeenteintrededatumber*
mw. G. Agterhuis Hattem pkn 2022-05-13 gereformeerde kerk Ottoland 08-01-2023 01
D.S. de Vries Leeuwarden pkn 2022-11-21 protestantse gemeente Nijbeets 15-01-2023 01
mw. N.M. Luitwieler Nederhemert pkn 2022-10-04 protestantse gemeente Willemstad 05-02-2023 01
W. van Stuijvenberg Waddinxveen pkn 2012-11-20 gk Ouderkerk aan den IJssel 12-02-2023 01
M.C. Bruinewoud Klazienaveen pkn 2022-11-21 protestantse gemeente Alteveer-Kerkenveld 19-03-2023 01
J. van Limbeek Haren cgk 2019-09-02 cgk Oud-Vossemeer 25-03-2023 01
D.A. Burggraaf Arkel pkn 2020-10-19 hervormde gemeente Grevelduin-Capelle 23-04-2023 01
J. Admiraal Rouveen pkn 2022-10-04 hervormde gemeente Nieuwe-Pekela/Tange-Alteveer 30-04-2023 02
Mw. L.H. Woord Ens pkn 2013-11-19 protestantse gemeente Laren-Gld 30-04-2023 01
A. van Duijn Katwijk aan Zee hhk 2023-01-23 hersteld hervormde gemeente Wijk bij Heusden 18-05-2023 02
mw. A.J.S. de Vries Ureterp pkn 2023-02-10 protestantse gemeente Akkrum 04-06-2023 01
A. den Hartog Kesteren hhk 2023-03-09 hersteld hervormde gemeente Tholen 10-06-2023 01
P.J. Matze Zwolle pkn 2021-09-22 hervormde gemeente Hagestein 11-06-2023 01
G. den Dulk Gravenhage gkh 2023-03-16 gkh Rijnsburg 18-06-2023 01
E.J. Jonker De Bilt pkn 2023-02-10 protestantse gemeente Krimpen aan den IJssel 18-06-2023 01
D.A. Pater Veenendaal hhk 2023-03-09 hersteld hervormde gemeenten Ederveen/Scherpenzeel 21-06-2023 01
mw. M. Kroes Sexbierum pkn 2023-05-?? protestantse gemeente Sexbierum-Pietersbierum 09-07-2023 01
Mw. J.R. Hartog-Hoogendam Wilrijk pkn 2014-07-14 g.v. UMC Groningen 16-07-2023 01
F.J. Bakker Kampen gkv 2022-10-08 gkv Urk 03-09-2023 01
A.E. Brijder Werkendam gg 2023-06-19 gg Melikskerke 06-09-2023 27
J.J. Hoogerbrug Ammerstol gg 2023-06-19 gg Krimpen aan den IJssel 20-09-2023 10
J. Schneider Woudrichem pkn 2021-11-02 hervormde gemeente Hoogblokland 17-09-2023 01
B.H.P. Mussche Wekerom cgk 2023-05-15 cgk Zwaagwesteinde 23-09-2023 01
J.M. Evers Capelle aan den IJssel gg 2023-06-19 gg Vlaardingen 27-09-2023 11
W.L.W. Kater Ede cgk 2023-05-15 cgk Gravenzande 17-10-2023 04
W.T. Koelewijn Leusden pkn 2023-03-24 hervormde gemeente Bergschenhoek 29-10-2023 01
mw. N. Hooiveld-Meijer Groningen ngk 2023-04-15 ngk Amersfoort-Zuid 10-12-2023 02

*: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
dinsdag 16 april 2024