Mutatielijst week 23 2023
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 20 | Bergambacht-ogg | T.L. Zwartbol | Urk-ogg | bed | 12 |
● | 01 | Breukelen-pg (Pieterskerk) | mw. M. Rodenburg-Splint (70%) | g.v. Lentis Groningen (stemming 24-5) | aan | 01 |
● | 02 | Delfzijl-cgk | P.A.C. Boom | Boskoop-cgk | 01 | |
● | 01 | Dordrecht-hg (Andreaskerk) | N.J.M. Goedhart | ambulant pred. Utrecht (per 10-6) | 01 | |
● | 01 | Gouda-pg (Sint Janskerk A) | N.J.M. Goedhart | ambulant pred. Utrecht | 02 | |
● | 20 | Grand Rapids-Covell-gg | P. Kleijer | kandidaat Walker | 01 | |
● | 01 | Gravendeel-gk | J. Tiggelman | wonend Spijkenisse (stemming 11-5, per 21-5) | aan | 01 |
● | 23 | Gravenhage-Scheveningen-gg | W. Harinck | Utrecht-gg | bed | 06 |
● | 09 | Hedel-ggin | J. Roos (2e keer) | Barneveld-ggin | bed | 165 |
● | 34 | Kruiningen-ggin | D.E. van de Kieft (3e keer) | Urk-ggin | 50 | |
● | 16 | Lethbridge-gg | P. Kleijer | kandidaat Walker | 02 | |
● | 55 | Nieuwerkerk-gg | G.W.S. Mulder (3e keer) | Ridderkerk-gg | bed | 20 |
● | 17 | Oldebroek-ogg | H.H. Romkes (3e keer) | Rouveen-ogg | bed | 24 |
● | 09 | Renswoude-cgk | C.P. de Boer (2e keer) | Sliedrecht-Bethel-cgk | 02 | |
● | 82 | Sheboygan-gg | P. Kleijer | kandidaat Walker | 05 | |
● | 03 | Sint Annaland-hg (i.s.m. Sint Philipsland-hg en Stavenisse-hg) | D. Jongeneel | Katwijk aan Zee-hg (per 12-5) | bed | 07 |
● | 03 | Sint Philipsland-hg (i.s.m. Sint Annaland-hg en Stavenisse-hg) | D. Jongeneel | Katwijk aan Zee-hg (per 12-5) | bed | 07 |
● | 35 | Sioux Center-gg | P. Kleijer | kandidaat Walker | 03 | |
● | 55 | Sunnyside-gg | P. Kleijer | kandidaat Walker | 04 | |
● | 03 | Stavenisse-hg (i.s.m. Sint Annaland-hg en Sint Philipsland-hg) | D. Jongeneel | Katwijk aan Zee-hg (per 12-5) | bed | 07 |
● | 02 | Stolwijk-hhg | K. Klopstra | Barendrecht-Leerdam-hhg | bed | 02 |
● | 01 | Urk-gkv | F.J. Bakker | kandidaat Kampen (stemming 19-5) | aan | 01 |
● | 03 | Veenendaal-hg (Vredeskerk) | K. Hak | Lienden-hg (per 10-6) | 04 | |
● | 19 | Vlissingen-gg | S.W. Janse (2e keer) | Rijssen-Zuid-gg | bed | 35 |
● | 01 | Waarder-hhg | J.C. den Ouden | Sint Maartensdijk-hhg (per 3-6) | 03 | |
● | 01 | Wageningen-pg (Johanneskerk) | W.J. Dekker | Amersfoort-hg (per 17-5) | aan | 07 |
● | 01 | Zeewolde-cgk | W.L.W. Kater | kandidaat Ede | 03 | |
● | 01 | Zeewolde-pg | M.J. van Sandijk (80%) | Holten-hg (stemming 23-5, per 3-6) | aan | 01 |
● | 01 | Zeewolde-pg | mw. M. van Sandijk-van der Wal (70%) | Holten-hg (stemming 23-5, per 3-6) | aan | 01 |
- | ||||||
voornemen beroep | ||||||
● | 08 | Ederveen-hg | H. Russcher | Veenendaal-hg (per 19-6) | 05 | |
● | 01 | Hasselt-hg | K. Hak | Lienden-hg | 05 | |
● | 01 | Hoogblokland-hg | J. Schneider | kandidaat Woudrichem | 01 | |
- | ||||||
voordracht beroep | ||||||
● | 02 | Almelo-cgk | W.L.W. Kater | kandidaat Ede (stemming 18-6) | 04 | |
● | 01 | Eemnes-hg | H. Russcher | Veenendaal-hg (stemming 19-6) | 06 | |
● | Markham-gg | P. Kleijer | kandidaat Walker (stemming 8-6) > gaat niet door | 07 | ||
● | 03 | Nijkerk-hhg | M. Klaassen (50%) | ontheven Arnemuiden-hg (stemming 13-6) | 01 | |
- | ||||||
tweetal | ||||||
● | Franklin Lakes-gg | E. Hakvoort | Norwich-gg (stemming 12-6) | |||
● | P. Kleijer | kandidaat Walker | ||||
● | Kalamazoo-gg | P. Kleijer | kandidaat Walker (stemming 12-6) | |||
● | H.A. van Zetten | Nieuw-Beijerland-gg | ||||
● | Sioux Center-gg | W. Harinck | Utrecht-gg (stemming 5-6) | |||
● | P. Kleijer | kandidaat Walker | ||||
● | Waupun-gg | E. Hakvoort | Norwich-gg (stemming 12-6) | |||
● | P. Kleijer | kandidaat Walker |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.