Mutatielijst week 19 2023
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 05 | Aalsmeer-cgk | E.B. Renkema | Middelburg-cgk | 02 | |
● | 05 | Achterberg-Rhenen-hhg | J. van Meggelen | Nederhemert-hhg | bed | 01 |
● | 01 | Alblasserdam-ggin | J. Roos | Barneveld-ggin | bed | 163 |
● | 01 | Amstelveen-Buitenveldert-pg (Paaskerk) | mw. E.R. Scheer-Weijenberg | Tubbergen-pg (stemming 2-5) | aan | 01 |
● | 01 | Apeldoorn-ngk | M. de Kreek | Doetinchem-Velp-ngk | 04 | |
● | 01 | Bunschoten-Spakenburg-ngk | G. van Dijk | Sliedrecht-ngk (per 19-4) | bed | 02 |
● | 01 | Elburg-cgk | A.C. Uitslag | Urk-Eben-Haezer-cgk (stemming 13-4) | bed | 10 |
● | 19 | Elst-Utr-ggin | A. van Voorden (2e keer) | Leerdam-ggin | bed | 10 |
● | 03 | Goedereede-hhg | H. van der Ziel | Veenendaal-hhg | bed | 09 |
● | 09 | Hedel-ggin | J. Roos (2e keer) | Barneveld-ggin | 165 | |
● | 01 | Heerde-hg (wijk Noord) | E.J. de Groot | Katwijk aan den Rijn-hg | 02 | |
● | 01 | Huizen-pg (Goede Herder/Oosterlicht) | mw. M.M. de Vries | Naaldwijk (per 12-5) | aan | 01 |
● | 01 | Kerkdriel-pg | J.W. Drost | Rivierenland-Oost-pg (stemming 7-5, per 13-5) | aan | 01 |
● | 17 | Lisse-gg | S.W. Janse (2e keer) | Rijssen-Zuid-gg | bed | 33 |
● | 08 | Melissant-hhg | K. den Boer | Sirjansland-hhg (per 5-5) | 02 | |
● | 55 | Nieuwerkerk-gg | G.W.S. Mulder (3e keer) | Ridderkerk-gg | 20 | |
● | 02 | Nieuwer ter Aa-hg | J.J. van der Meulen | kandidaat Rouveen (per 8-5) | 01 | |
● | 02 | Ommen-hg | G.J. Roben | Heerde-hg | 02 | |
● | 07 | Opheusden-ggin | J. Roos (3e keer) | Barneveld-ggin | bed | 164 |
● | 123 | Ridderkerk-Slikkerveer-gg | S.W. Janse (3e keer) | Rijssen-Zuid-gg | bed | 34 |
● | 01 | Sexbierum-Pietersbierum-pg | mw. M. Kroes (p-t) | hulppred. Sexbierum-Pietersbierum-pg (stemming 10-5) | aan | 01 |
● | 03 | Sint Annaland-hg (i.s.m. Sint Philipsland-hg en Stavenisse-hg) | D. Jongeneel | Katwijk aan Zee-hg (per 12-5) | 07 | |
● | 03 | Sint Philipsland-hg (i.s.m. Sint Annaland-hg en Stavenisse-hg) | D. Jongeneel | Katwijk aan Zee-hg (per 12-5) | 07 | |
● | 03 | Stavenisse-hg (i.s.m. Sint Annaland-hg en Sint Philipsland-hg) | D. Jongeneel | Katwijk aan Zee-hg (per 12-5) | 07 | |
● | 30 | Terwolde-De Vecht-gg | G.W.S. Mulder | Ridderkerk-gg | bed | 19 |
● | 02 | Vollenhove-hg (wijk Stad) | G.J. Roben | Heerde-hg (per 8-5) | 01 | |
● | 06 | Wekerom-hg | T. Beekman | Tiendeveen-Nieuw Balinge-hg (per 12-5) | 01 | |
● | 02 | Zijderveld-hg | J. Boom | Gravenmoer-hg | bed | 01 |
- | ||||||
voornemen beroep | ||||||
- | ||||||
voordracht beroep | ||||||
● | 04 | Houten-hg | A. Schroten | Renswoude-hg (stemming 8-5) | 02 | |
● | 01 | Wageningen-pg (Johanneskerk) | W.J. Dekker | Amersfoort-hg (stemming 13-5) | 07 | |
- | ||||||
tweetal | ||||||
● | Gravenhage-Scheveningen-gg | W. Harinck | Utrecht-gg (stemming 16-5) | |||
● | W.A. Zondag | Dordrecht-gg | ||||
● | Vlissingen-gg | W. Harinck | Utrecht-gg (stemming 15-5) | |||
● | S.W. Janse | Rijssen-Zuid-gg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.