Mutatielijst week 14 2023
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 03 | Barendrecht-hwba (Immanuel) | A. Langeweg | Haaften-hg (per 16-3) | bed | 01 |
● | 01 | Bennekom-cgk | D.J.T. Hoogenboom | Utrecht-Weset-cgk | bed | 03 |
● | 01 | Berkel-Rodenrijs-gk | mw. A.E.M. Gooijer-Snel | Schoonhoven-Willige Langerak-pg (stemming 26-3, per 1-4) | aan | 01 |
● | 02 | Capelle aan den IJssel-pg (wijk Schollevaar) | S.C. Honing | Woubrugge-pg | 01 | |
● | 33 | Capelle aan den IJssel-West-gg | A. Schot (3e keer) | Nunspeet-gg | 135 | |
● | 30 | Dordrecht-ogg | R. Bakker | Kinderdijk-ogg | 20 | |
● | 53 | Drachten-gg | C. Hogchem | Aalburg-gg | bed | 03 |
● | 01 | Ede-cgk | A.D. Fokkema | Kerkwerve-cgk | bed | 05 |
● | 03 | Ederveen-hhg | D.A. Pater (50%) | kandidaat Veenendaal (per 1-4) | aan | 01 |
● | 30 | Geldermalsen-ggin | J. Roos (9e keer) | Barneveld-ggin | bed | 157 |
● | 02 | Gouda-Gerbrandyweg-ggin | J. Roos | Barneveld-ggin | bed | 158 |
● | 40 | Gravenzande-gg | H.A. van Zetten (3e keer) | Nieuw-Beijerland-gg | bed | 02 |
● | 02 | Groot-Ammers-hg | A. Langeweg | Haaften-hg (per 6-4) | 05 | |
● | 43 | Hendrik-Ido-Ambacht-ggin | J. Roos (8e keer) | Barneveld-ggin | 161 | |
● | 65 | Hoogeveen-gg | A. Schreuder (2e keer) | Beekbergen-gg | 03 | |
● | 25 | Krimpen aan den IJssel-ggin | J. Roos (5e keer) | Barneveld-ggin | bed | 156 |
● | 01 | Lexmond-hg | B.J.W. Ouwehand | Andel-hg | bed | 01 |
● | 02 | Nijkerk-hhg | J.A. Kloosterman (67%) | Lunteren-hhg (per 8-4) | 06 | |
● | 01 | Noordwijk-pg | F.J.M. de Vries Bouwstra | Leidschendam-pg (per 3-4) | aan | 01 |
● | 17 | Oosterland-ogg | R. Bakker | Kinderdijk-ogg | 21 | |
● | 86 | Oudemirdum-gg | G. van Manen (4e keer) | Elspeet-gg | bed | 63 |
● | 16 | Oud-Vossemeer-ggin | J. Roos | Barneveld-ggin | 161 | |
● | 01 | Rijnsburg-gkh | G. den Dulk | kandidaat Gravenhage | aan | 01 |
● | 29 | Rijssen-ggin | D.E. van de Kieft (3e keer) | Urk-ggin | 48 | |
● | 03 | Scherpenzeel-hhg | D.A. Pater (50%) | kandidaat Veenendaal (per 1-4) | aan | 01 |
● | 12 | Stavenisse-ogg | R. Bakker (6e keer) | Kinderdijk-ogg | 22 | |
● | 01 | Stolwijk-hhg | A. Kos | Middelharnis-Sommelsdijk-hhg (per 18-3) | bed | 06 |
● | 01 | Terneuzen-gg | G.W.S. Mulder | Ridderkerk-gg | bed | 16 |
● | 02 | Tholen-hhg | A. den Hartog | kandidaat Kesteren (per 24-3) | aan | 01 |
● | 164 | Wolphaartsdijk-gg | E.J. Boudewijn | Barneveld-Centrum-gg | bed | 04 |
● | 01 | Zoetermeer-pg (Noord: Ichthuskerk 80%) | mw. E. Dibbets-van der Roest (p-t) | Schipluiden-pg (stemming 19-3) | 01 | |
● | 01 | Zoetermeer-pg (Noord: Ichthuskerk 80%) | mw. G.K.M. Smit-de Groot (p-t) | Zoeterwoude-pg (stemming 19-3) | 01 | |
- | ||||||
voornemen beroep | ||||||
● | 01 | Tholen-hg | A. Langeweg | Haaften-hg | 06 | |
- | ||||||
voordracht beroep | ||||||
● | 03 | Eindhoven-cgk | E.B. Renkema | Middelburg-cgk (stemming 2-4) | 01 | |
● | 01 | Elburg-cgk | A.C. Uitslag | Urk-Eben-Haezer-cgk (stemming 13-4) | 10 | |
● | 03 | Goedereede-hhg | H. van der Ziel | Veenendaal-hhg (stemming 13-4) | 09 | |
● | 01 | Hoogeveen-cgk | H. Carlier | Leeuwarden-cgk (stemming 3-4) | 02 | |
● | 05 | Urk-Maranatha-cgk | L.A. den Butter | Rijnsburg-cgk (stemming 16-4) | 02 | |
● | 02 | Zijderveld-hg | J. Boom | Gravenmoer-hg (stemming 3-4) | 01 | |
- | ||||||
tweetal | ||||||
● | Oud-Vossemeer-ggin | D.E. van de Kieft | Urk-ggin (stemming 5-4) | |||
● | J. Roos | Barneveld-ggin |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.