Mutatielijst week 13 2023
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 03 | Bedum-hg | T.J. Lucas (p-t) | Vriezenveen-hwba (per 9-3) | bed | 01 |
● | 182 | Berkenwoude-gg | G. Clements (5e keer) | Gouda-gg | 81 | |
● | 01 | Berkenwoude-hg (wijk 2) | M.M.J. Verheuvel (50%) | mobiliteitspool Berkenwoude-Schoonhoven-hg | aan | 02 |
● | 85 | Bodegraven-gg | J. van Rijswijk (5e keer) | Oud-Beijerland-gg | 27 | |
● | 25 | Bruinisse-ggin | A. van Voorden | Leerdam-ggin | 09 | |
● | 04 | Elspeet-ggin | D.E. van de Kieft | Urk-ggin | bed | 44 |
● | 05 | Geldermalsen-ogg | H.H. Romkes | Rouveen-ogg | 22 | |
● | 01 | Gieten-pg | P. de Vries | Beilen-Hijken-Hooghalen-pg (per 29-3) | 01 | |
● | 01 | Goes-gg | A. Schot | Nunspeet-gg | 134 | |
● | 01 | Gramsbergen-gkv | R.D. Elzinga | Almkerk-Werkendam-gkv | bed | 01 |
● | 01 | Hagestein-hg | P.J. Matze | kandidaat Lopikerkapel (per 24-3) | 01 | |
● | 01 | Leeuwarden-pg (wijk Camminghaburen) | mw. W. de Boer-Romkema | Wirdum-pg | aan | 01 |
● | 15 | Lethbridge-gg | H.A. van Zetten | Nieuw-Beijerland-gg | bed | 01 |
● | 03 | Onderdendam-hg | T.J. Lucas (p-t) | Vriezenveen-hwba (per 9-3) | bed | 01 |
● | 89 | Puttershoek-gg | G.W.S. Mulder (4e keer) | Ridderkerk-gg | 18 | |
● | 18 | Rhenen-ogg | H.H. Romkes | Rouveen-ogg | bed | 20 |
● | 36 | Scherpenzeel-ggin | J. Roos (7e keer) | Barneveld-ggin | 160 | |
● | 02 | Tholen-hhg | A. den Hartog | kandidaat Kesteren (per 24-3) | aan | 01 |
● | 46 | Veenendaal-ggin | D.E. van de Kieft | Urk-ggin | bed | 45 |
● | 07 | Vlaardingen-gg | G.W.S. Mulder | Ridderkerk-gg | 17 | |
● | 01 | Westkapelle-gg | G.J.N. Moens | Middelharnis-gg | 01 | |
● | 01 | Zetten-Andelst-hg | A. Langeweg | Haaften-hg (per 27-3) | 03 | |
● | 01 | Zwolle-cgk | H.J. Vazquez | Emmen-cgk (stemming 5-3) | bed | 06 |
● | 37 | Zwolle-gg | E. Hakvoort | Norwich-gg | bed | 18 |
- | ||||||
voornemen beroep | ||||||
● | 02 | Capelle aan den IJssel-pg (wijk Schollevaar) | S.C. Honing | Woubrugge-pg (stemming 22-3) | 01 | |
● | 07 | Ederveen-hg | A. Langeweg | Haaften-hg (per 5-4) | 04 | |
● | 02 | Groot-Ammers-hg | A. Langeweg | Haaften-hg | 05 | |
● | 01 | Schoonhoven-hg | M.M.J. Verheuvel | mobiliteitspool Berkenwoude-Schoonhoven-hg > gaat niet door | 03 | |
● | 01 | Tholen-hg | A. Langeweg | Haaften-hg | 06 | |
- | ||||||
voordracht beroep | ||||||
● | 03 | Ederveen-hhg | D.A. Pater (50%) | kandidaat Veenendaal (stemming 29-3) | 01 | |
● | 03 | Eindhoven-cgk | E.B. Renkema | Middelburg-cgk (stemming 2-4) | 01 | |
● | 03 | Goedereede-hhg | H. van der Ziel | Veenendaal-hhg (stemming 13-4) | 09 | |
● | 01 | Hoogeveen-cgk | H. Carlier | Leeuwarden-cgk (stemming 3-4) | 02 | |
● | 02 | Nijkerk-hhg | J.A. Kloosterman (67%) | Lunteren-hhg (stemming 4-4) | 06 | |
● | 03 | Scherpenzeel-hhg | D.A. Pater (50%) | kandidaat Veenendaal (stemming 29-3) | 01 | |
● | 02 | Zijderveld-hg | J. Boom | Gravenmoer-hg (stemming 3-4) | 01 | |
- | ||||||
tweetal | ||||||
● | Berkenwoude-gg | G. Clements | Gouda-gg (stemming 29-3) | |||
● | B. Labee | Veenendaal-gg | ||||
● | Puttershoek-gg | B. Labee | Veenendaal-gg (stemming 29-3) | |||
● | G.W.S. Mulder | Ridderkerk-gg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.