Ruim 4000 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop


Mutatielijst week 47 2022


<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
33 Achterberg-ogg R. Bakker Kinderdijk-ogg 16
03 Barneveld-Kootwijkerbroek-hhg (wijk 2) J.C. den Ouden Sint Maartendijk-hhg bed02
01 Bergen op Zoom-gkv A. Veerman Zeist-gkv (per 25-11) 01
05 Bleiswijk-Het Anker-hg J. van Vliet kandidaat Uddel (per 26-11) 01
84 Bodegraven-gg W. Harinck (3e keer) Utrecht-gg 03
01 Gouda-Gerbrandyweg-ggin D.E. van de Kieft Urk-ggin 35
21 Gravenhage-Scheveningen-gg W.A. Zondag Dordrecht-gg bed02
64 Hoogeveen-gg A.T. Huijser Sliedrecht-gg 95
Horst-evang-hg H.A. ter Maaten hulppred. Lunteren-hhg (m.i.v. 1-4-2023) aan
15 Lisse-gg G.W.S. Mulder Ridderkerk-gg 09
Markham-gg H.D. den Hollander Fort Macleod-gg bed
04 Oud-Beijerland-hg (wijk West) W.P. Emaus Urk-De Bron-hg aan01
49 Poederoijen-gg B. Labee (3e keer) Veenendaal-gg 49
88 Puttershoek-gg J. de Kok Westkapelle-gg 29
121 Ridderkerk-Slikkerveer-gg W.A. Zondag (3e keer) Dordrecht-gg 04
02 Rozenburg-Voorne-cgkv A. Hofland Emmeloord-cgk (stemming 20-11) 03
Sioux Falls-gg G.J. Baan Rotterdam-Zuidwijk-gg 10
01 Sluipwijk-hg J.W. Sterrenburg (toez.) kandidaat Hardinxveld-Giessendam (stemming 9-11)aan01
06 Vlaardingen-gg H.J. Agteresch (2e keer) Werkendam-gg 07
-
voornemen beroep
02 Bedum-Onderdendam-hg E.J. de Groot Katwijk aan den Rijn-hg 01
01 Groot-Ammers-hg J.J. ten Brinke Oud-Beijerland-hg (per 2-12) 04
02 Sint Annaland-hg (i.s.m. Sint Philipsland en Stavenisse) C. Doorneweerd Strijen-hg 01
02 Sint Philipsland-hg (i.s.m. Sint Annaland en Stavenisse) C. Doorneweerd Strijen-hg 01
-
voordracht beroep
02 Ederveen-hhg C.J.P. van der Bas (50%) zendingspred. Malawi (stemming 29-11) 02
02 Scherpenzeel-hhg C.J.P. van der Bas (50%) zendingspred. Malawi (stemming 29-11) 02
02 Stavenisse-hg (i.s.m. Sint Annaland en Sint Philipsland) C. Doorneweerd Strijen-hg (stemming 29-11) 01
03 Onstwedde-cgk G. Huisman Winschoten-cgk (stemming 27-11) 01
01 Zwaagwesteinde-cgk T. Wijnsma Putten-cgk (stemming 27-11) 01
-
tweetal
Grand Rapids-Covell-gg M.H. Schot Hendrik-Ido-Ambacht-gg (stemming 5-12)
J.J. Witvoet Rock Valley-gg
Nunspeet-cgk (wijk 2) A.D. Fokkema Kerkwerve-cgk (stemming 30-11)
S. Griffioen Eemdijk-cgk
Oostkapelle-gg R.A.M. Visser Apeldoorn-gg (stemming 29-11)
W.A. Zondag Dordrecht-gg
Puttershoek-gg J. de Kok Westkapelle-gg (stemming 25-11)
R.A.M. Visser Apeldoorn-gg
Ridderkerk-Slikkerveer-gg W. Harinck Utrecht-gg (stemming 24-11)
W.A. Zondag Dordrecht-gg
Sioux Center-gg H. de Leeuw Franklin Lakes-gg (stemming 28-11)
C. Sonnevelt Alblasserdam-gg
Vlissingen-gg G.J. Baan Rotterdam-Zuidwijk-gg (stemming 28-11)
P.G. Heijkamp Emmeloord-gg

<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
zaterdag 03 december 2022