Mutatielijst week 24 2022
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 02 | Achterberg-Rhenen-hhg | H.J. van Marle | Staphorst-hhg (per 21-5) | bed | 02 |
● | 05 | Beekbergen-ogg | H.H. Romkes | Rouveen-ogg | 16 | |
● | 01 | Barneveld-Kootwijkerbroek-hhg (wijk 2) | P. den Ouden | Katwijk aan Zee-hhg (per 21-5) | bed | 24 |
● | 05 | Capelle aan den IJssel-Middelwatering-gg | M. Boersma | kandidaat Giessenburg (per 20-6) | 01 | |
● | 07 | Corsica-gg | J.R. Slingerland | kandidaat Grand Rapids | 05 | |
● | 01 | Dordrecht-hg (wijk 7) | J.J. Mulder | Krimpen aan den IJssel-hwba (per 13-6) | 02 | |
● | 05 | Ederveen-hg | J.J. Mulder | Krimpen aan den IJssel-hwba (per 18-6) | 03 | |
● | 17 | Grand Rapids-Covell-gg | J.R. Slingerland | kandidaat Grand Rapids | 01 | |
● | 02 | Harskamp-hg | J.A. Mol | Driesum-hg (per 28-5) | aan | 01 |
● | Heerde-veg (als hulppred.) | G. Bleijenberg | vicaris Brussel-vpkb (per 8-6) | aan | 01 | |
● | 01 | Hellendoorn-pg (Kruidenwijk) | G.H. de Ruiter (70%) | Aalsmeer-hg | aan | 01 |
● | 01 | Jutrijp-Hommerts-pg | J. Vonk (80%) | Blokzijl-pg (stemming 7-6) | aan | 01 |
● | 02 | Kalamazoo-gg | J.R. Slingerland | kandidaat Grand Rapids | 06 | |
● | 02 | Kantens-gkv | M.A. van der Welle (p-t) | Pijnacker-Nootdorp-gkv (stemming 12-6, per 22-6) | 01 | |
● | 01 | Krimpen aan den IJssel-gkv | S.D. Heij | Harkstede-Meerstad-gkv | aan | 01 |
● | 12 | Lethbridge-gg | J.R. Slingerland | kandidaat Grand Rapids | 04 | |
● | 02 | Loosdrecht-hg | F.A.J. Heikoop | Harmelen-hg (per 17-6) | 01 | |
● | Markham-gg | J.R. Slingerland | kandidaat Grand Rapids | 02 | ||
● | 01 | Meppel-cgk | M.J. van Keulen (70%) | Drogeham-cgk | bed | 01 |
● | 02 | Middelstum-gkv | M.A. van der Welle (p-t) | Pijnacker-Nootdorp-gkv (stemming 12-6, per 22-6) | 01 | |
● | 02 | Onstwedde-cgk | M.J. van Keulen | Drogeham-cgk (stemming 12-6) | 02 | |
● | 02 | Ridderkerk-hg (Singelkerk) | K.M. Teeuw | Voorthuizen-hg (per 28-5) | aan | 03 |
● | 80 | Sheboygan-gg | J.R. Slingerland | kandidaat Grand Rapids | 08 | |
● | Sioux Falls-gg | J.R. Slingerland | kandidaat Grand Rapids | 03 | ||
● | 03 | Sliedrecht-hg (wijk 3) | D. Jongeneel | Katwijk aan Zee-hg (per 23-5) | bed | 06 |
● | 53 | Sunnyside-gg | J.R. Slingerland | kandidaat Grand Rapids | 07 | |
● | 52 | Vlaardingen-ggin | D.E. van de Kieft (2e keer) | Urk-ggin | bed | 27 |
● | 01 | Waddinxveen-hg (wijk Noord) | M. Zeeman | Hoogblokland-hg (per 18-6) | 04 | |
● | 01 | Zwolle-Zuid-gkv | R.J. Vreugdenhil | Capelle aan den IJssel-Zuidwest-gkv (stemming 23-5) | bed | 01 |
● | 01 | bijz.werk-pg (legerpred.) | A.L. Verduijn | Sellingen-pg | aan | 01 |
- | ||||||
voornemen beroep | ||||||
● | 01 | Noordwijk-hwba | K.M. Teeuw | Voorthuizen-hg (stemming 13-6) | 04 | |
● | 05 | Waddinxveen-hg (wijk Oost) | J.J. Mulder | Krimpen aan den IJssel-hwba (per 20-6) | 04 | |
- | ||||||
voordracht beroep | ||||||
● | 01 | Capelle aan den IJssel-pg (wijk Schollevaar) | A. Slingerland | Klundert-hg (stemming 14-6) | 02 | |
● | 01 | Maarssen-cgk | R.C. Verburg | Castrolanda-ierb (stemming 19-6) | 01 | |
- | ||||||
tweetal | ||||||
● | Aalst-gg | M. Boersma | kandidaat Giessenburg (stemming 20-6) | |||
● | M.G. van Middendorp | kandidaat Barneveld | ||||
● | Benthuizen-gg | M. Boersma | kandidaat Giessenburg (stemming 21-6) | |||
● | M.G. van Middendorp | kandidaat Barneveld | ||||
● | Berkenwoude-gg | M. Boersma | kandidaat Giessenburg (stemming 22-6) | |||
● | M.G. van Middendorp | kandidaat Barneveld | ||||
● | Bodegraven-gg | M. Boersma | kandidaat Giessenburg (stemming 21-6) | |||
● | W. Harinck | Utrecht-gg | ||||
● | Brakel-gg | B.J. van Boven | De Valk-Wekerom-gg (stemming 20-6) | |||
● | M.G. van Middendorp | kandidaat Barneveld | ||||
● | Drachten-gg | J. de Kok | Westkapelle-gg (stemming 20-6) | |||
● | M.G. van Middendorp | kandidaat Barneveld | ||||
● | Ermelo-gg | M. Boersma | kandidaat Gissenburg (stemming 21-6) | |||
● | M.G. van Middendorp | kandidaat Barneveld | ||||
● | Groningen-gg | M. Boersma | kandidaat Giessenburg (stemming 22-6) | |||
● | J. van Rijswijk | Oud-Beijerland-gg | ||||
● | Houten-gg | G.J. Baan | Rotterdam-Zuidwijk-gg (stemming 23-6) | |||
● | M. Boersma | kandidaat Giessenburg | ||||
● | Krimpen aan den IJssel-gg | M. Boersma | kandidaat Giessenburg (stemming 21-6) | |||
● | M.G. van Middendorp | kandidaat Barneveld | ||||
● | Leerdam-gg | M. Boersma | kandidaat Giessenburg (stemming 21-6) | |||
● | M.G. van Middendorp | kandidaat Barneveld | ||||
● | Lelystad-gg | M. Boersma | kandidaat Giessenburg (stemming 21-6) | |||
● | M.G. van Middendorp | kandidaat Barneveld | ||||
● | Lisse-gg | H.J. Agteresch | Werkendam-gg (stemming 22-6) | |||
● | A.T. Huijser | Sliedrecht-gg | ||||
● | Meeuwen-Sprang-Capelle-gg | J. de Kok | Westkapelle-gg (stemming 22-6) | |||
● | M.G. van Middendorp | kandidaat Barneveld | ||||
● | Meliskerke-gg | M. Boersma | kandidaat Giessenburg (stemming 21-6) | |||
● | M.G. van Middendorp | kandidaat Barneveld | ||||
● | Middelburg-Zuid-gg | M. Boersma | kandidaat Giessenburg (stemming 21-6) | |||
● | M.G. van Middendorp | kandidaat Barneveld | ||||
● | Nieuwdorp-gg | M. Boersma | kandidaat Giessenburg (stemming 21-6) | |||
● | M.G. van Middendorp | kandidaat Barneveld | ||||
● | Oosterland-gg | M. Boersma | kandidaat Giessenburg (stemming 21-6) | |||
● | M.G. van Middendorp | kandidaat Barneveld | ||||
● | Oostkapelle-gg | M. Boersma | kandidaat Giessenburg (stemming 22-6) | |||
● | W. Harinck | Utrecht-gg | ||||
● | Poederoijen-gg | M. Boersma | kandidaat Giessenburg (stemming 20-6) | |||
● | M.G. van Middendorp | kandidaat Barneveld | ||||
● | Puttershoek-gg | M. Boersma | kandidaat Giessenburg (stemming 17-6) | |||
● | M.G. van Middendorp | kandidaat Barneveld | ||||
● | Ridderkerk-Slikkerveer-gg | M. Boersma | kandidaat Giessenburg (stemming 20-6) | |||
● | H. van der Heiden | Wageningen-gg | ||||
● | Rijssen-Noord-gg | B.J. van Boven | De Valk-Wekerom-gg (stemming 24-6) | |||
● | A.T. Huijser | Sliedrecht-gg | ||||
● | Rotterdam-Alexanderpolder-gg | M. Boersma | kandidaat Giessenburg (stemming 22-6) | |||
● | R.A.M. Visser | Apeldoorn-gg | ||||
● | Rotterdam-IJsselmonde-gg | M.G. van Middendorp | kandidaat Barneveld (stemming 21-6) | |||
● | A. Schot | Nunspeet-gg | ||||
● | Sioux Center-gg | A.A. Brugge | Doetinchem-gg (stemming 20-6) | |||
● | J.R. Slingerland | kandidaat Grand Rapids | ||||
● | Terwolde-De Vecht-gg | M. Boersma | kandidaat Giessenburg (stemming 21-6) | |||
● | M.G. van Middendorp | kandidaat Barneveld | ||||
● | Vlaardingen-gg | M. Boersma | kandidaat Giessenburg (stemming 20-6) | |||
● | M.G. van Middendorp | kandidaat Barneveld | ||||
● | Waupun-gg | J.R. Slingerland | kandidaat Grand Rapids (stemming 20-6) | |||
● | J.J. Witvoet | Rock Valley-gg | ||||
● | Wolphaartsdijk-gg | M. Boersma | kandidaat Giessenburg (stemming 20-6) | |||
● | M.G. van Middendorp | kandidaat Barneveld | ||||
● | Zwolle-gg | M. Boersma | kandidaat Giessenburg (stemming 20-6) | |||
● | M.G. van Middendorp | kandidaat Barneveld | ||||
- | ||||||
drietal | ||||||
● | Hardinxveld-Giessendam-gg | M. Boersma | kandidaat Giessenburg (stemming 21-6) | |||
● | G. van Manen | Elspeet | ||||
● | M.G. van Middendorp | kandidaat Barneveld |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.