Ruim 3500 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop


Mutatielijst week 47 2021


<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
09 Amstelveen-Buitenveldert-hwba H.P. Brendeke Hagestein-hg (per 30-10) bed03
09 Benthuizen-gg A.T. Huijser (2e keer) Sliedrecht-gg bed88
27 Dordrecht-ogg A.F.R. van de Veen Ede-Wekerom-ogg bed31
06 Emst-hg A.M. van Mourik kandidaat Driebruggen (per 26-11) 01
01 Enschede-gkn R. Douma (50% ) kandidaat Hardenberg aan01
27 Geldermalsen-ggin D.E. van de Kieft (2e keer) Urk-ggin bed09
02 Giessen-hg C. Hoek Bedum-Onderdendam (per 2-11) aan01
03 Giessen-Oudekerk-hg R.F. de Wit Ermelo-hg (per 27-11) 02
155 Goudswaard-gg D. de Wit (2e keer) Borssele-gg bed11
135 Katwijk aan Zee-gg D. de Wit (3e keer) Borssele-gg bed13
01 Maassluis-pg (Grote Kerk) G. van Wolfswinkel Everdingen-hg (per 26-11) 01
03 Mussel-cgk S. Griffioen Eemdijk-cgk (stemming tot 25-11) 01
02 Neede-ngk-gkv C. van Dusseldorp (50%) Schildwolde-gkv aan01
48 Nieuwerkerk-gg D. de Wit (2e keer) Borssele-gg bed12
01 Noordeloos-cgk P.W.J. van der Toorn Bunschoten-cgk (stemming 25-10) bed01
02 Oosterend-gg G. Heijkamp Enkhuizen-gg 06
11 Oosterland-gg C. van Krimpen Yerseke-gg bed23
04 Opheusden-ggin J. Roos (2e keer) Barneveld-ggin 151
85 Puttershoek-gg S.W. Janse Rijssen-Zuid-gg bed19
08 Stavenisse-ogg R. Bakker (4e keer) Kinderdijk-ogg bed10
01 Urk-Maranatha-cgk P.W.J. van der Toorn Bunschoten-cgk (stemming 7-11) bed02
160 Wolphaartsdijk-gg J. van Rijswijk Oud-Beijerland-gg 11
02 Zeist-pg (wijk Bethel) W.J. van Schaik Dordrecht-hg (per 6-11) aan01
-
voornemen beroep
03 Ederveen-hg D. Jongeneel Katwijk aan Zee-hg (per 01-2022) 05
01 Oud-Beijerland-hg (wijk West) J.W. Verboom Groot-Ammers-hg (per 29-11) 06
-
voordracht beroep
01 Heerde-cgk S. Griffioen Eemdijk-cgk (stemming 28-11) 02
01 Montfoort-hg C.J. Rijsdijk kandidaat Scherpenisse (stemming 30-11) 01
01 Zwartebroek-hhg K. Klopstra Barendrecht-hhg (stemming 30-11) 01
-
tweetal te
Bodegraven-gg G.J. Baan Rotterdam-Zuidwijk-gg (stemming 2-12)
J. van Rijswijk Oud-Beijerland-gg
Grand Rapids-Covell-gg C. Sonnevelt Alblasserdam-gg (stemming 6-12)
J.J. Witvoet Rock Valley-gg
Groningen-gg G.J. Baan Rotterdam-Zuidwijk-gg (stemming 29-11)
R.A.M. Visser Apeldoorn-gg
Sioux Center-gg W. Harinck Utrecht-gg (stemming 29-11)
C. Sonnevelt Alblasserdam-gg
Tricht-Geldermalsen-gg M. Joosse Ede-gg (stemming 2-12)
G. van Manen Elspeet-gg
Wolphaartsdijk-gg W. Mouw Opheusden-gg (stemming 24-11)
J. van Rijswijk Oud-Beijerland-gg

<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
dinsdag 07 december 2021