Ruim 4000 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop


Mutatielijst week 38 2021


<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
05 Ameide-cgk J.C. Pronk kandidaat Veenendaal 01
Bunschoten-cgk (als kerkelijk werker) G.M. Bosker hhk-kandidaat Barneveld (per 1-10) aan
05 Emst-hg A. van der Stoep Nieuwland-Oosterwijk-hg (per 17-9) 02
13 Groningen-gg S.W. Janse Rijssen-Zuid-gg 16
17 Gravenhage-Scheveningen-gg J.B. Zippro Terneuzen-gg 03
08 IJsselmuiden-Grafhorst-hg M. Noorderijk Zetten-Andelst-hg (per 25-9) 01
23 Krimpen aan den IJssel-ggin D.E. van de Kieft (2e keer) Urk-ggin 05
16 Kruiningen-gg G. Hoogerland Rotterdam-IJsselmonde-gg 01
05 Meerkerk-cgk W.E. Klaver (2e keer) Hamilton-cgk (stemming 22-9) 02
02 Melissant-hhg A. de Groot Genemuiden-hhg (stemming 20-9) 03
29 Middelburg-Zuid-gg A.T. Huijser (3e keer) Sliedrecht-gg 87
65 Nijkerk-gg F. Mulder (2e keer) Rhenen-gg 17
34 Ochten-ggin D.E. van de Kieft (2e keer) Urk-ggin 04
03 Opheusden-ggin D.E. van de Kieft Urk-ggin 03
Otterville-ggin O.M. van der Tang Alblasserdam-ggin bed26
03 Oud-Beijerland-cgk C. Brouwer Maarssen-cgk (stemming tot 20-9) 02
04 Oud-Beijerland-hhg R.W. Mulder Montfoort-hhg bed01
05 Renswoude-cgk A.C. Uitslag Urk-Eben Haezer-cgk 08
148 Rotterdam-Alexanderpolder-gg J. van Rijswijk (2e keer) Oud-Beijerland-gg
Sioux Center-gg J.B. Zippro Terneuzen-gg bed01
01 Sommelsdijk-hg (g.v. Nieuw Rijsenburgh) N.A. Donselaaar voorheen Nijkerk-hhg aan01
01 Surhuisterveen-pg J. de Jong Drachten-pg aan01
03 Tricht-Geldermalsen-gg J.B. Huisman Ermelo-gg 11
21 Waardenburg-gg C.A. van Dieren (3e keer) Rijssen-Noord-gg 106
01 Wekerom-hg J.B. ten Hove Veenendaal-hg (per 18-9) 04
08 Woerden-gg S.W. Janse Rijssen-Zuid-gg 17
Woerden-hg (als kerkelijk werker) mw. C. de Goede wonend Bodegraven (per 1-1-2022)
12 Zoetermeer-gg M. Joosse (2e keer) Ede-gg 25
-
voornemen beroep
01 Huizen-hg (Oude Kerk) J.T. Maas Vinkeveen-hg (per 1-10) 02
-
voordracht beroep
01 Monster-Gravenzande-hhg P. den Ouden Katwijk aan Zee-hhg (stemming 4-10) 20
-
tweetal te
Bodegraven-gg S.W. Janse Rijssen-Zuid-gg (stemming 30-9)
J. van Rijswijk Oud-Beijerland-gg
Grand-Rapids-Beckwith-gg M.T. Al-Chalabi Brakel-gg (stemming 27-9)
J.J. Witvoet Rock-Valley-gg
Gravenhage-Scheveningen-gg W. Harinck Utrecht-gg (stemming 20-9)
J.B. Zippro Terneuzen-gg
Kruiningen-gg G. Hoogerland Rotterdam-IJsselmonde (stemming 21-9)
M. Joosse Ede-gg
Middelharnis-cgk A.C. Uitslag Urk-Eben Haezer-cgk (stemming 28-9)
A. van der Zwan Dordrecht-Centrum-cgk
Opheusden-ggin A. Geuze Gouda-Gerbrandyweg-ggin (stemming 20-9)
D.E. van de Kieft Urk-ggin
Rotterdam-Alexanderpolder-gg S.W. Janse Rijssen-Zuid-gg (stemming 22-9)
J. van Rijswijk Oud-Beijerland-gg
Vlissingen-gg W. Harinck Utrecht-gg (stemming 27-9)
J.B. Zippro Terneuzen-gg
Waardenburg-gg C.A. van Dieren Rijssen-Noord-gg (stemming 23-9)
C. van Krimpen Yerseke-gg
Woerden-gg J.B. Huisman Ermelo-gg (stemming 22-9)
S.W. Janse Rijssen-Zuid-gg

<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
maandag 26 september 2022