Ruim 3500 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop


Mutatielijst week 23 2021


<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
14 Aalburg-ggin O.M. van der Tang (3e keer) Alblasserdam bed25
03 Barendrecht-cgk M.A. Kempeneers Katwijk aan Zee-cgk (per 17-5) aan05
01 Cillaarshoek-hg (p-t) M. Messemaker Nijkerk-hg aan01
03 Delft-cgk J.A. de Kok kandidaat Voorthuizen (stemming voor 6-6) 01
01 Dokkum-Driesum-gkv A.A.J. de Boer ontheven Urk 01
01 Ederveen-hg J.M. Molenaar Ede-hg bed14
07 Gouderak-hg C.G. op t Hof Nieuwe-Pekela-hg (per 12-6) 01
19 Gravendeel-ggin M. Krijgsman (5e keer) Arnemuiden-ggin 145
01 Hasselt-Rouveen-Zwolle-hhg K.J. Kaptein Ridderkerk-hhg bed02
07 Hedel-ggin M. Krijgsman (3e keer) Arnemuiden-ggin bed143
41 Hendrik-Ido-Ambacht-ggin A. Geuze (3e keer Gouda-Gerbrandyweg-ggin bed04
07 IJsselmuiden-Grafhorst-hg J.M. Molenaar Ede-hg bed13
01 IJsselmuiden-Grafhorst-hhg K.J. Kaptein Ridderkerk-hhg aan03
01 Lekkum-Miedum-pg G.J. Hoogterp Muiden-pg aan01
01 Middelharnis-gkv (g.v. Pieter van Foreest Delft) G.E. Messelink Maassluis-gkv aan01
01 Oud-Beijerland-pg (p-t) mw. M. den Bakker Roosendaal-pg aan01
01 Oudega-W-pg mw. E.K. Zwerver Schettens-Schraard-Longerhouw-Wons-pg 01
44 Poederoijen-gg A. Schot (3e keer) Nunspeet-gg bed126
04 Putten-hg (wijk 2) J.K.M. Gerling Wapenveld-hg (per 11-6) 04
01 Puttershoek-Maasdam-gk (p-t) mw. M. den Bakker Roosendaal-pg aan01
78 Sheboygan-gg A.T. Huijser Sliedrecht-gg bed84
02 Siddeburen-hg C.G. op t Hof Nieuwe-Pekela-hg (per 12-6) 02
01 Zaamslag-pg A. Slingerland Klundert-hg bed01
-
voornemen beroep
05 Giessendam-Neder-Hardinxveld-hg (wijk Noord) M. Dubbelman (2e keer) Giessen-Nieuwkerk-hg (per 15-6) 04
01 Hierden-hg (Het Visnet) G.J. Roest Huizen-hg (per 12-6) > niet doorgegaan 01
03 Katwijk aan Zee-hg (Morgenster) J.W. Verboom Groot-Ammers-hg (per 19-6) 03
-
voordracht beroep
02 Aalsmeer-cgk J.A. de Kok kandidaat Voorthuizen (stemming voor 20-6) 04
01 Onstwedde-cgk J.A. de Kok kandidaat Voorthuizen (stemming voor 13-6) 02
01 Utrecht-West-cgk (ICF) J.A. de Kok kandidaat Voorthuizen (stemming 13-6) 03
-
tweetal te
Bodegraven-gg J. Beens kandidaat t Harde (stemming 17-6)
P.J. de Raaf kandidaat Rotterdam
Lethbridge-gg J.M.D. de Heer Middelburg-Centrum-gg (stemming 14-6)
H. Hofman Kalamazoo-gg
Vlissingen-gg W. Harinck Utrecht-gg (stemming 21-6)
P.J. de Raaf kandidaat Rotterdam
Zeist-gg L. van der Kuijl kandidaat Hendrik-Ido-Ambacht (stemming 17-6)
P.J. de Raaf kandidaat Rotterdam
-
drietal te
Capelle aan den IJssel-Middelwatering-gg J. Beens kandidaat t Harde (stemming 17-6)
L. van der Kuijl kandidaat Hendrik-Ido-Ambacht
P.J. de Raaf kandidaat Rotterdam
Capelle aan den IJssel-West-gg J. Beens kandidaat t Harde
L. van der Kuijl kandidaat Hendrik-Ido-Ambacht
P.J. de Raaf kandidaat Rotterdam
Middelburg-Zuid-gg J. Beens kandidaat t Harde (stemming 22-6)
L. van der Kuijl kandidaat Hendrik-Ido-Ambacht
P.J. de Raaf kandidaat Rotterdam
Oostkapelle-gg J. Beens kandidaat t Harde (stemming 22-6)
L. van der Kuijl kandidaat Hendrik-Ido-Ambacht
P.J. de Raaf kandidaat Rotterdam

<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
zondag 20 juni 2021