Mutatielijst week 38 2020
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 01 | Alphen aan den Rijn-hg (Adventskerk) | mw. S. de Vries-Terpstra | Sint Johannesga-Delfstrahuizen (per 1-9) | aan | 01 |
● | 05 | Amstelveen-Buitenveldert-hwba | L.W. den Boer | Sliedrecht-hg (per 19-9) | 01 | |
● | 03 | Benthuizen-gg | A.T. Huijser | Sliedrecht-gg | 75 | |
● | Chilliwack-ggin | M. Krijgsman | Arnemuiden-ggin | 134 | ||
● | 19 | De Beek-Uddel-ggin | M. Krijgsman (9e keer) | Arnemuiden-ggin | 135 | |
● | 16 | Elst-Utr-ggin | O.M. van der Tang | Alblasserdam-ggin (2e keer) | 15 | |
● | 01 | Gravendeel-hg | S. Dierx | Waarde-hg (per 29-8) | aan | 01 |
● | 12 | Gravenhage-Scheveningen-gg | H. Brons (3e keer) | Vlaardingen-gg | 25 | |
● | 12 | Gravenpolder-gg | S. Maljaars | Meliskerke-gg | 08 | |
● | 24 | Middelburg-Zuid-gg | H. van der Heiden | Wageningen-gg | 02 | |
● | 11 | Moerkapelle-gg | W. Visscher (2e keer) | Amersfoort-gg | 161 | |
● | 79 | Oudemirdum-gg | P. Mulder | Tricht-Geldermalsen-gg | bed | 08 |
● | 04 | Putten-hhg | D.J. Diepenbroek | Hasselt-Rouveen-Zwolle-hhg (per 16-9) | 02 | |
● | 03 | Renswoude-cgk | A.A. Egas | Damwoude-cgk | 01 | |
● | 110 | Ridderkerk-Slikkerveer-gg | H. Brons | Vlaardingen-gg | 26 | |
● | 01 | Rotterdam Kralingse Veer-hhg | F. van Binsbergen | Schoonrewoerd-hhg | 05 | |
● | 10 | Stolwijk-gg | G. van Maanen | Elspeet-gg | 56 | |
● | 01 | Voorthuizen-gk | A.W. Estie | Oldebroek-gk (per 11-9) | 01 | |
● | 18 | Waardenburg-gg | C. van Krimpen (2e keer) | Yerseke-gg | 21 | |
● | 02 | Zoetermeer-hg (wijk Morgenster) | G.H. Vlijm | Nieuwer ter Aa-hg (per 12-9) | 05 | |
● | 01 | legerpred-hhg Woensdrecht | J. Kommerie | Andelst-Zetten-hhg (m.i.v. 1-11) | aan | 02 |
- | ||||||
voornemen beroep | ||||||
● | 04 | IJsselmuiden-Grafhorst-hg (wijk 1) | B.L.P. Tramper | Oud-Beijerland-hg (per 25-9) | 01 | |
● | 01 | Rotterdam-Zuid-pg (Maranathakerk) | S.J. van der Vlies | stafmedewerkerk GZB, wonend Rotterdam (per 19-9) | 01 | |
- | ||||||
voordracht beroep | ||||||
● | 02 | Drachten-cgk | J. Nutma | Gorinchem-cgk (stemming 20-9) | 02 | |
● | 01 | Goedereede-hg | L.W. den Boer | Sliedrecht-hg (stemming 23-9) | 02 | |
● | 02 | Nieuw-Vennep-cgk | D.J. van Vliet | kandidaat Ede (stemming 27-9) | 01 | |
● | 02 | Oud-Vossemeer-hg | J.P. Ouwehand | directeur GZB, wonend Beekbergen (stemming 21-9) | 02 | |
● | 02 | Randwijk-hg | G.R. Mauritz | hulppred. Cillaarshoek (stemming 16-9) | 01 | |
- | ||||||
tweetal | ||||||
● | Berkenwoude-gg | J.M.D. de Heer | Middelburg-Centrum-gg (stemming 24-9) | |||
● | A.T. Huijser | Sliedrecht-gg | ||||
● | Capelle aan den IJssel-West-gg | M. Joosse | Ede-gg (stemming 23-9) | |||
● | A. Schot | Nunspeet-gg | ||||
● | Kapelle-Biezelinge-gg | H. Brons | Vlaardingen-gg (stemming 24-9) | |||
● | R.A.M. Visser | Apeldoorn-gg | ||||
● | Moerkapelle-gg | H. Brons | Vlaardingen-gg (stemming 15-9) | |||
● | W. Visscher | Amersfoort-gg | ||||
● | Oostkapelle-gg | H. Hofman | Kalamazoo-gg (stemming 21-9) | |||
● | C. van Ruitenburg | Krimpen aan den IJssel-gg | ||||
● | Renswoude-cgk | J. de Bruin | Elburg-cgk (stemming 17-9) | |||
● | A.A. Egas | Damwoude-cgk | ||||
● | Ridderkerk-Slikkerveer-gg | H. Brons | Vlaardingen-gg (stemming 17-9) | |||
● | S.W. Janse | Rijssen-Zuid-gg | ||||
● | Waardenburg-gg | E.J. Boudewijn | Barneveld-Centrum-gg (stemming 16-9) | |||
● | C. van Krimpen | Yerseke-gg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.