Mutatielijst week 37 2016
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 07 | Barendrecht-gg | C.A. van Dieren | Rijssen-Noord-gg | 88 | |
● | 62 | Bodegraven-gg | S.W. Janse (2e keer) | Gravenpolder-gg | 01 | |
● | 01 | Gameren-hhg | A. Vlietstra | Katwijk aan Zee-hhg (per 27-8) | bed | 23 |
● | Horst-evang (als evangelist) | H.G. de Roode | wonend Kesteren | aan | ||
● | Kampen-gk (i.s.m. hg Open Hof jeugdwerk en ouderenpastoraat) | mw. B. van der Kamp | wonend Kampen | aan | ||
● | 03 | Kootwijk-Kootwijkerbroek-hg | L. Plug | Sprang-hg (per 26-8) | bed | 01 |
● | 30 | Lelystad-gg | J. van Rijswijk | Aalburg-gg (per 12-9) | 02 | |
● | 07 | Middelburg-Zuid-gg | G.W.S. Mulder (2e keer) | Zoetermeer-gg | 51 | |
● | 04 | Middelharnis-gg | W.J. Karels | Hardinxveld-Giessendam-gg | 145 | |
● | 27 | Nieuwerkerk-gg | J. van Rijswijk | Aalburg-gg | 03 | |
● | 02 | Nunspeet-cgk | P.D.J. Buijs | Ede-cgk (stemming 14-9) | 03 | |
● | 01 | Pijnacker-Nootdorp-gkv | T. Waalewijn | kandidaat Kampen | 02 | |
● | 01 | Purmerend-cgk | A. Hofland | kandidaat Groningen (stemming 11-9) | 02 | |
● | 91 | Ridderkerk-Slikkerveer-gg | J. van Rijswijk (3e keer) | Aalburg-gg | 04 | |
● | 197 | Rotterdam-IJsselmonde-gg | G. Hoogerland (2e keer) | Stolwijk-gg | 04 | |
● | 02 | Scherpenzeel-Gld-cgk | A. Hofland | kandidaat Groningen | 03 | |
● | 04 | Staphorst-hhg | H.J. van Marle | Emst-Epe-Wapenveld-Wezep-hhg (per 12-9) | 01 | |
● | 03 | Terneuzen-gg | A.T. Huijser | Sliedrecht-gg | 16 | |
● | 04 | Terwolde-De Vecht-gg | A. Verschuure | Scherpenzeel-gg | 23 | |
● | 03 | Urk-ogg | T.L. Zwartbol (3e keer) | Stavenisse-ogg | 17 | |
● | 03 | Zaandam-cgk | A. Hofland | kandidaat Groningen | 01 | |
- | ||||||
Voornemen beroep: | ||||||
● | 04 | Den Ham-Ov-hg | G. de Goeijen | voorheen zendingspred. Indonesie (per 23-9) | 01 | |
● | Stiens-pg (als bijstand) | mw. T. de Vries | hulppred. Stiens-pg (p-t) | |||
- | ||||||
Voordracht beroep: | ||||||
● | 02 | Apeldoorn-Oost-cgk | R. Bikker | Aalten-cgk | 05 | |
● | 02 | Dronten-cgk | A. Hofland | kandidaat Groningen | 05 | |
● | 06 | Emmeloord-cgk | A. Hofland | kandidaat Groningen (stemming 18-9) | 04 | |
● | 02 | Gravenzande-cgk | A. Voorwinden | kandidaat Dordrecht (stemming 25-9) | 01 | |
● | 01 | Groningen-cgk | R. Bikker | Aalten-cgk (stemming 18-9) | 03 | |
● | 05 | Hoogeveen-cgk | R. Bikker | Aalten-cgk (stemming 25-9) | 04 | |
● | 02 | Thesinge-cgk | H.M. Mulder (p-t) | kandidaat Langerak (stemming 25-9) | 01 | |
● | 02 | Ulrum-cgk | H.M. Mulder (p-t) | kandidaat Langerak (stemming 25-9) | 01 | |
● | 02 | Urk-gk | J.B. Alblas | Katwijk aan Zee-hg (stemming 18-9) | 03 | |
- | ||||||
Tweetal te | ||||||
● | Barendrecht-gg | C.A. van Dieren | Rijssen-Noord-gg (stemming 14-9) | |||
● | J.M.D. de Heer | Middelburg-Centrum-gg | ||||
● | Bodegraven-gg | S.W. Janse | Gravenpolder-gg (stemming 15-9) | |||
● | J. van Rijswijk | Aalburg-gg | ||||
● | Capelle aan den IJssel-Middelwatering-gg | A.T. Huijser | Sliedrecht-gg (stemming 29-9) | |||
● | G.W.S. Mulder | Zoetermeer-gg | ||||
● | Dordrecht-gg | W. Harinck | Moerkapelle-gg (stemming 22-9) | |||
● | G.W.S. Mulder | Zoetermeer-gg | ||||
● | Lelystad-gg | J. IJsselstein | Kampen-gg (stemming 12-9) | |||
● | J. van Rijswijk | Aalburg-gg | ||||
● | Middelburg-Zuid-gg | G.W.S. Mulder | Zoetermeer-gg (stemming 12-9) | |||
● | D. de Wit | Barneveld-Centrum-gg | ||||
● | Middelharnis-gg | W.J. Karels | Hardinxveld-Giessendam-gg (stemming 14-9) | |||
● | G. van Manen | Elspeet-gg | ||||
● | Nieuwerkerk-gg | J.M.D. de Heer | Middelburg-Centrum-gg (stemming 15-9) | |||
● | J. van Rijswijk | Aalburg-gg | ||||
● | Nijkerk-cgk | J.J.G. den Boer | kandidaat Apeldoorn (stemming 2-10) | |||
● | A. Voorwinden | kandidaat Dordrecht | ||||
● | Oud-Beijerland-gg | G. van Manen | Elspeet-gg (stemming 22-9) | |||
● | P. Melis | Ermelo-gg | ||||
● | Ridderkerk-Slikkerveer-gg | J. van Rijswijk | Aalburg-gg (stemming 15-9) | |||
● | J.B. Zippro | Groningen-gg | ||||
● | Rotterdam-Alexanderpolder-gg | J. IJsselstein | Kampen-gg (stemming 28-9) | |||
● | G.W.S. Mulder | Zoetermeer-gg | ||||
● | Rotterdam-IJsselmonde-gg | G. Hoogerland | Stolwijk-gg (stemming 12-9) | |||
● | A.H. Verhoef | Sint Catharines-gg | ||||
● | Terneuzen-gg | A.T. Huijser | Sliedrecht-gg (stemming 13-9) | |||
● | B. Labee | Veenendaal-gg | ||||
● | Terwolde-De Vecht-gg | B.J. van Boven | De Valk-Wekerom-gg (stemming 13-9) | |||
● | A. Verschuure | Scherpenzeel-gg | ||||
● | Urk-ogg | G. Gerritsen | Echteld-ogg (stemming 10-9) | |||
● | T.L. Zwartbol | Stavenisse-ogg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.