Mutatielijst week 12 2014
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | toegelaten en beroepbaar binnen de pkn | H.J.C.C.J. Wilschut (per 19-3) | ontheven Smilde-gkv | |||
● | Harskamp-hhg | L.M. Jongejan ontheven met bevoegdheid van emeritus en tevens beroepbaar gesteld | ||||
- | ||||||
● | 01 | Abbenbroek-hhg | A.A.F. van de Weg | Soest-hgg (per 22-2) | aan | 03 |
● | 38 | Apeldoorn-gg | W. Visscher (6e keer) | Amersfoort-gg | bed | 139 |
● | 04 | Asperen-hg | J. Tadema | Urk-gk | 01 | |
● | 59 | Borssele-gg | M. Joosse | Hendrik-Ido-Ambacht-gg | 33 | |
● | 32 | Boskoop-gg | M. Joosse (2e keer) | Hendrik-Ido-Ambacht-gg | 34 | |
● | 05 | Bruinisse-ggin | A. Geuze | Chilliwack-ggin | 06 | |
● | Clifton-gg (V.S.) | G.J.N. Moens | Meliskerke-gg | 41 | ||
● | 02 | Dirksland-gg | A. Schot | Nunspeet-gg | 69 | |
● | 132 | Goudswaard-gg | M. Karens (7e keer) | Werkendam-gg | bed | 237 |
● | 19 | Gravenhage-gg | G. Clements (3e keer) | Gouda-gg | bed | 67 |
● | 01 | Hollandscheveld-gk | L. Kramer | Zwaagwesteinde-gk | 01 | |
● | 04 | IJsselstein-hg | J.K.M. Gerling | Veenendaal-hg (per 22-3) | 03 | |
● | 16 | Krimpen aan de IJssel-ggin | A. Geuze (2e keer) | Chilliwack-ggin | 05 | |
● | 21 | Kruiningen-ggin | A. Geuze (2e keer) | Chilliwack-ggin (per 24-2) | bed | 02 |
● | 20 | Lelystad-gg | M. Joosse (2e keer) | Hendrik-Ido-Ambacht-gg | bed | 32 |
● | 12 | Loenen aan de Vecht-ogg | G. Gerritsen (3e keer) | Salford-ogg (Can.) | ||
● | 01 | Maarssen-hg | M. van Dam | Hagestein-hg | 01 | |
● | 01 | Moordrecht Bethel-hg | H.J. van der Veen | Sliedrecht-hg | 03 | |
● | Mussel-gkv (detachering 1 jaar) | H. Bos | Winschoten-gkv | aan | ||
● | 02 | Nieuwerkerk aan den IJssel-hg | P.F. Bouter | Bodegraven-hg (per 22-3) | 01 | |
● | 10 | Oosterend-gg | G.J.N. Moens | Meliskerke-gg | 40 | |
● | 03 | Oud-Beijerland-gg | B.J. van Boven | De Valk-Wekerom-gg | 84 | |
● | 56 | Oudemirdum-gg | L. Terlouw (2e keer) | Barendrecht-gg | bed | 39 |
● | 09 | Ouderkerk aan den IJssel-hg | H.J.T. Lubbers | Nieuwe-Tonge-Herkingen-hg (per 28-2) | bed | 04 |
● | Randburg-gg (Zuid-Afrika) | A.J. de Waard | Utrecht-gg | bed | 02 | |
● | 134 | Rilland-Bath-gg | W.J. Karels (2e keer) | Hardinxveld-Giessendam-gg | 136 | |
● | 120 | Rotterdam-Alexanderpolder-gg | S. Maljaars | Middelharnis-gg | 03 | |
● | 74 | Rotterdam-Zuidwijk-gg | W. Visscher (3e keer) | Amersfoort-gg | 140 | |
● | 35 | Scheveningen-gg | G. Clements (2e keer) | Gouda-gg | bed | 67 |
● | Sunnyside-gg (V.S.) | G. Clements | Gouda-gg | 68 | ||
● | 02 | Wijckel-Sloten-pg | W.M. Schinkelshoek | voorheen Bennebroek, wonend Oosterwierum | aan | 01 |
● | 140 | Wolphaartsdijk-gg | G. Beens | Kootwijkerbroek-gg | 11 | |
● | 01 | Zuiderwoude-Uitdam-hg | mw. C.J.C. Kremer-Elzinga | Zoetermeer-pg | aan | 01 |
● | 02 | Zwartebroek-Terschuur-hhg | W.M. Mulder | kandidaat Nunspeet (per 29-3) | 01 | |
● | 01 | bijz.werk-pg (algemene dienst) | mw. T. Dijkstra-Algra | kandidaat Houten | aan | 01 |
- | ||||||
Voornemen beroep: | ||||||
● | 01 | Emst-hg | E. van den Noort | kandidaat Kampen (per 24-3) | 01 | |
● | 02 | Katwijk aan Zee-hg (Maranatha) | P.F. Bouter | Bodegraven-hg (per 24-3) | 02 | |
● | 01 | Nieuw-Lekkerland-hg | D. Jongeneel | Arnemuiden-hg (per 27-3) | 01 | |
● | 02 | Waddinxveen-hg (wijk Noord Bethelkerk) | M. van Dam | Hagestein-hg (per 24-3) | 02 | |
- | ||||||
Voordracht beroep: | ||||||
● | 02 | Emmeloord-cgk | F.W. van der Rhee | Rotterdam-Oost-Capelle aan den IJssel-cgk | 03 | |
- | ||||||
Tweetallen: | ||||||
● | Borssele-gg | M. Joosse | Hendrik-Ido-Ambacht-gg (stemming 18-3) | |||
● | M. Karens | Werkendam-gg | ||||
● | Boskoop-gg | M. Joosse | Hendrik-Ido-Ambacht-gg (stemming 20-3) | |||
● | J.J. Tanis | Middelburg-Zuid-gg | ||||
● | Bruinisse-ggin | A. Geuze | Chilliwack-ggin (Can.) (stemming 21-3) | |||
● | J. Roos | Barneveld-ggin | ||||
● | Dirksland-gg | J.M.D. de Heer | Middelburg-Centrum-gg (stemming 18-3) | |||
● | A. Schot | Nunspeet-gg | ||||
● | Lethbridge-gg (Can.) | E.C. Adams | Corsica-gg (V.S.) (stemming 26-3) | |||
● | B.J. van Boven | De Valk-Wekerom-gg | ||||
● | Loenen aan de Vecht-ogg | G. Gerritsen | Salford-ogg (Can.) (stemming 19-3) | |||
● | T.L. Zwartbol | Stavenisse-ogg | ||||
● | Oud-Beijerland-gg | B.J. van Boven | De Valk-Wekerom-gg (stemming 20-3) | |||
● | J.M.D. de Heer | Middelburg-Centrum-gg | ||||
● | Puttershoek-gg | S. Maljaars | Middelharnis-gg (stemming 28-3) | |||
● | G.W.S. Mulder | Zoetermeer-gg | ||||
● | Rotterdam-Alexanderpolder-gg | S. Maljaars | Middelharnis-gg (stemming 19-3) | |||
● | J.J. Tanis | Middelburg-Zuid-gg | ||||
● | Rotterdam-Zuidwijk-gg | W. Harinck | Moerkapelle-gg (stemming 17-3) | |||
● | W. Visscher | Amersfoort-gg | ||||
● | Vlaardingen-gg | W. Harinck | Moerkapelle-gg (stemming 27-3) | |||
● | S. Maljaars | Middelharnis-gg | ||||
● | Wolphaartsdijk-gg | G. Beens | Kootwijkerbroek-gg (stemming 17-3) | |||
● | G. Mouw | Uddel-gg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.