Ruim 4000 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop


Mutatielijst week 21 2013


<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
01 Amsterdam-cgk S. Pos Sassenheim-cgk aan01
02 Carterton-gg (Nieuw Zeeland) P. van Ruitenburg Chilliwack-gg (Can.) bed
25 Dordrecht-ggin J.A. Weststrate (2e keer) Terneuzen-ggin 09
01 Driebergen-Rijsenburg-pg (3wijken) mw. W. Greijdanus (p-t) Ermelo-gk aan01
01 Driebergen-Rijsenburg-pg (3wijken) H. Makkinga (p-t) Ermelo-gk aan01
Echteld-ogg G. Gerritsen Salford-ogg (Can.)
03 Eemnes-hg P.B. de Groot kandidaat Oud-Beijerland 01
07 Elst-Utr-ggin M. Krijgsman (2e keer) Arnemuiden-ggin bed21
Genemuiden-hg (als bijstand) J.H. Rozendal wonend IJsselmuiden aan
03 Gorinchem-cgk A. Hakvoort Middelburg-cgk bed01
01 Gouda-hg (wijk Sint Jan) M.C. Batenburg Waddinxveen-hg (per 4-5) aan05
02 Hardinxveld-Giessendam-ngk H.J. van Helden kandidaat Rotterdam (per 23-5) 01
Hoogeveen-pg (als bijstand De Weide) mw. A. van Dekken wonend Ommen aan
Hoogeveen-pg (als bijstand De Weide) mw. S. Groote wonend Hoogeveen aan
13 Lienden-ogg G. Gerritsen (3e keer) Salford-ogg (Can.) bed
01 Moordrecht-Gouderak-pg (De Stroom) R.P. van der Plicht kandidaat Waddinxveen aan01
05 Noordscheschut-cgk J.G. Kortleven Stadskanaal-cgk (stemming 28-4) aan01
Numansdorp-hg (als bijstand) K. Vogelaar emeritus Rotterdam-IJsselmonde-hg aan
11 Rijssen-West-gg C. van Krimpen Yerseke-gg bed06
Rock Valley-gg (V.S.) J.M.D. de Heer Middelburg-Centrum-gg bed38
Sioux Center-gg (V.S.) J.M.D. de Heer Middelburg-Centrum-gg bed39
01 Usselo-pg O.G. Haasnoot Zutphen-pg aan01
02 Vrouwenpolder-gkv B. Schaaij Dronten-Zuid-gkv 01
03 Winschoten-cgk A. Hakvoort Middelburg-cgk (stemming 5-5) bed02
15 Woerden-gg P. van Ruitenburg (2e keer) Chilliwack-gg (Can.) bed
05 Zeewolde-gkv P. Poortinga Drachten-Zuidwest-gkv 04
01 Zeist-hg (De Bron) J.C. Minnema Bennekom-hg (per 23-4) aan01
-
Voornemen beroep:
01 Barendrecht-hg (Dorpskerk) J.W. Stam Alkmaar-pg (wijk Noord) 01
06 Goedereede-hg A. ten Brinke Giessendam-Neder-Hardinxveld-hg (per 25-5) 01
01 Poederoijen-Loevestein-hg K.M. Teeuw (p-t) kandidaat Alblasserdam 01
01 Rotterdam-cgk (ICF) C.H. Legemaate Gravendeel-cgk 01
01 Voorburg-pg (De Open Hof) mw. E. van der Wolf-Kox Zeewolde-pg 01
01 Voorburg-pg (De Open Hof) J.T. van der Wolf Zeewolde-pg 01
02 Waddinxveen-hg (De Morgenster) J.K.M. Gerling Veenendaal-hg (per 25-5) 02
-
Voordracht beroep:
01 Aalst-hg K.M. Teeuw (p-t) kandidaat Alblasserdam (stemming 21-5) 03
04 Harskamp-hg D. Breure Waarder-hg (stemming 27-5) 01
02 Langerak-hg K.M. Teeuw kandidaat Alblasserdam (stemming 21-5) 02
01 Serooskerke-Wal-pg mw. P. van Oosten Heer-Hendrikskinderen-pg (stemming 22-5) 01

<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
zaterdag 03 juni 2023