Mutatielijst week 13 2013
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | Achterberg-ogg | T. Klok (4e keer) | Urk-ogg | bed | 43 | |
● | 16 | Alblasserdam-ggin | J. Roos (12e keer) | Barneveld | 97 | |
● | 47 | Bodegraven-gg | J.J. Tanis (2e keer) | Middelburg-Zuid-gg | 05 | |
● | 54 | Borssele-gg | B.J. van Boven (5e keer) | De Valk-Wekerom-gg | 80 | |
● | 03 | Bruinisse-ggin | A. Schultink | Gouda-ggin | 05 | |
● | 01 | Capelle aan den IJssel-Zuidwest-gkv | J. Beekhuis | Amersfoort-Emiclaer (op 6-3) | bed | 02 |
● | 02 | Doornspijk-hg | J. van Eijsden | kandidaat Driebruggen (per 27-3) | 02 | |
● | 47 | Elspeet-ggin | A. Schultink (3e keer) | Gouda-ggin | bed | 03 |
● | 02 | Elspeet-ogg | A. Kort (2e keer) | Krimpen aan den IJssel-ogg | bed | 08 |
● | 11 | Geldermalsen-ggin | M. Krijgsman (2e keer) | Arnemuiden-ggin | 19 | |
● | 05 | Goedereede-hg | J.J. ten Brinke | Bleiswijk (hwba Het Anker) (per 2-3) | bed | 02 |
● | 03 | Gouda-Gerbrandyweg-ggin | J. Roos (2e keer) | Barneveld-ggin | 96 | |
● | 128 | Goudswaard-gg | J. Schipper (2e keer) | Dirksland-gg | bed | 18 |
● | 01 | Gravenhage-Rijswijk-ngk | J.W. van t Hoff | Rijswijk-ngk | aan | 01 |
● | 04 | Gravenpolder-gg | G.J.N. Moens | Meliskerke-gg | 34 | |
● | 46 | Groningen-gg | J.B. Zippro (2e keer) | Grand-Rapids-gg (V.S.) (per 29-3) | ||
● | 01 | Hattem-ngk | G. Bronsveld | Doorn-ngk | 01 | |
● | 01 | Hattem-Noord-gkv | H.J. Messelink | Zwolle-Zuid-gkv | aan | 01 |
● | 01 | Heemse-gkv (wijk Noord) | D.S. Dreschler | Beilen-Hooghalen-gkv | 01 | |
● | 31 | Hendrik-Ido-Ambacht-ggin | A. Schultink (5e keer) | Gouda-ggin | bed | 04 |
● | 01 | Heusden-hg | J. Meertens | Nieuw-Loosdrecht-hg (4-3) | bed | 03 |
● | 03 | Hoogeveen-gkv | J. Beekhuis | Amersfoort-Emiclaer-gkv | aan | 01 |
● | 109 | Katwijk aan Zee-gg | A. Verschuure | Scherpenzeel-Gld-gg | bed | 09 |
● | Lethbridge-gg (Can.) | A. Schot | Nunspeet-gg | 64 | ||
● | 02 | Meerkerk-hg | C. Mijderwijk | Besoyen-hg (per 2-4) | 01 | |
● | 04 | Monster-hg | J.J. ten Brinke | Bleiswijk-hg (hwba Het Anker) (per 25-3) | 04 | |
● | 09 | Nieuwaal-ggin | M. Krijgsman (2e keer) | Arnemuiden-ggin | bed | 16 |
● | 02 | Nieuwe-Tonge-hhg | H. de Greef | kandidaat Maarn (per 2-4) | 01 | |
● | 31 | Nijkerk-gg | G. van Manen | Elspeet-gg | bed | 06 |
● | 52 | Oudemirdum-gg | C.A. van Dieren (3e keer) | Rijssen-Noord-gg | bed | 69 |
● | 01 | Roodeschool-gkv | H. Wijnalda | kandidaat Scheerwolde | 01 | |
● | 01 | Putten-hhg | R. van de Kamp | Barneveld-hhg | 07 | |
● | 10 | Rijssen-West-gg | M. Karens (2e keer) | Werkendam-gg | bed | 235 |
● | 01 | Stadskanaal-gkv | P. Poortinga | Drachten-Zuidwest-gkv | bed | 02 |
● | Sunnyside-gg (V.S.) | L. Terlouw | Barendrecht-gg | 32 | ||
● | 09 | Veen-gg | A. Schot (2e keer) | Nunspeet-gg | bed | 63 |
● | 68 | Vlaardingen-gg | M. Karens (3e keer) | Werkendam-gg | 236 | |
● | 36 | Vriezenveen-ggin | J. Roos (18e keer) | Barneveld-ggin | bed | 93 |
● | 01 | Vrouwenpolder-gkv | W.M. Blijdorp | kandidaat Zwolle | 05 | |
● | 09 | Waarde-gg | J.J. Tanis | Middelburg-Zuid-gg | 04 | |
● | 07 | Waarder-hhg | R. van de Kamp | Barneveld-hhg | bed | 06 |
● | 01 | Wapenveld-gkv | W.M. Blijdorp | kandidaat Zwolle | 06 | |
● | 137 | Wolphaartsdijk-gg | G.J.N. Moens (3e keer) | Meliskerke-gg | 33 | |
● | t Zandt-gk (als bijstand) | mw. J. Elzinga-Bakker | wonend Bedum | aan | ||
● | 04 | Zeewolde-gkv | H.J. Messelink | Zwolle-Zuid-gkv | bed | 02 |
● | 01 | Zwaagwesteinde-cgk | A. Huijgen | Genemuiden-cgk | bed | 04 |
● | 15 | Zwijndrecht-gg | P. Mulder | Krimpen aan den IJssel-gg | 43 | |
- | ||||||
Voornemen beroep: | ||||||
● | 04 | Houten-hg | G. Lustig | Nieuwerkerk aan den IJssel | 01 | |
● | 01 | IJsselstein-hg | E.K. Foppen | Katwijk aan Zee-hg (per 3-4) | 01 | |
● | 02 | Nieuwer ter Aa-hg | J. Prins | Ederveen-hg | 02 | |
● | 01 | Rotterdam-cgk (ICF) | C.H. Legemate | Gravendeel-cgk | 01 | |
- | ||||||
Voordracht beroep: | ||||||
● | 03 | Broeksterwoude-Andreas-cgk | J.P. Boiten | ontheven Sliedrecht-cgk (stemming 27-3) | 01 | |
● | 01 | Ermelo-cgk | R.G. den Hertog | Zutphen-cgk (stemming 7-4) | 05 | |
● | 01 | Gorinchem-hg | E.K. Foppen | Katwijk aan Zee-hg (stemming 2-4) | 02 | |
● | 01 | Kampen-cgk | R.G. den Hertog | Zutphen-cgk (stemming 7-4) | 06 | |
● | 01 | Rhoon-gk | R. Maas | kandidaat Rotterdam (stemming 7-4) | 01 | |
- | ||||||
Tweetallen: | ||||||
● | Bodegraven-gg | J.J. Tanis | Middelburg-gg (stemming 28-3) | |||
● | D.W. Tuinier | Aagtekerke-gg | ||||
● | Bruinisse-ggin | A. Schultink | Gouda-ggin (stemming 28-3) | |||
● | J.A. Weststrate | Terneuzen-ggin | ||||
● | Gorinchem-cgk | H. van Eeken | Delft-cgk (stemming 21-4) | |||
● | A. Hakvoort | Middelburg-cgk | ||||
● | Lethbridge-gg | G.J.N. Moens | Meliskerke-gg (stemming 26-3) | |||
● | A. Schot | Nunspeet-gg | ||||
● | Ridderkerk-gg | G. Pater | Oud-Beijerland-gg (stemming 11-4) | |||
● | A. Schreuder | Rijssen-Zuid-gg | ||||
● | Soest-cgk | L.A. den Butter | Culemborg-cgk (stemming 7-4) | |||
● | H. Polinder | Urk-Maranatha-cgk | ||||
● | Waarde-gg | M. Karens | Werkendam-gg (stemming 25-3) | |||
● | J.J. Tanis | Middelburg-Zuid-gg | ||||
● | Wolphaartsdijk-gg | G. Heijkamp | Enkhuizen-gg (stemming 25-3) | |||
● | G.J.N. Moens | Meliskerke-gg | ||||
● | Zwijndrecht-gg | P. Mulder | Krimpen aan den IJssel-gg (stemming 27-3) | |||
● | J.J. Tanis | Middelburg-Zuid-gg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.