Mutatielijst week 11 2013
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
Gezocht voorgangers in bouwvakvakantie te Abtenau (Salzburgerland Oostenrijk). Voor reacties mail dominees@verkade.nu | ||||||
- | ||||||
● | 06 | Aalburg-ggin | J.A. Weststrate (2e keer) | Terneuzen-ggin | 06 | |
● | 05 | Alphen aan den Rijn-cgk | J. de Bruin | kandidaat Barendrecht | 02 | |
● | 49 | Beekbergen-gg | B. van der Heiden | Alblasserdam-gg | 82 | |
● | 01 | Beetsterzwaag-Olterterp-pg | G.J. van de Lagemaat | Ten Boer-hg | aan | 01 |
● | 01 | Bergen op Zoom-gkv | T. de Boer | Pretoria (zendingswerk Zuid-Afrika) | 01 | |
● | Clifton-gg (V.S.) | J.B. Zippro | Grand-Rapids-gg (V.S.) | bed | ||
● | 04 | De Beek-Uddel-ggin | A. Schultink | Gouda-ggin | 05 | |
● | 02 | Elburg-cgk | J. de Bruin | kandidaat Barendrecht (stemming 14-3) | 03 | |
● | 45 | Groningen-gg | M. Joosse (4e keer) | Hendrik-Ido-Ambacht-gg | bed | 28 |
● | 02 | Huizen-hg (Oude Kerk) | C.H. Hogendoorn | Oud-Beijerland-hg (per 12-3) | 02 | |
● | 04 | Kruiningen-gg | B.J. van Boven (2e keer) | De Valk-Wekerom-gg | 78 | |
● | 18 | Kruiningen-ggin | J.A. Weststrate (2e keer) | Terneuzen-ggin | bed | 05 |
● | 41 | Leerdam-ggin | J.A. Weststrate (2e keer) | Terneuzen-ggin | 07 | |
● | 24 | Nieuwerkerk aan den IJssel-ggin | M. Krijgsman (2e keer) | Arnemuiden-ggin | 18 | |
● | 01 | Nijkerk-hg (wijk 3) | J.J. ten Brinke | Bleiswijk (hwba Het Anker) (per 18-2) | bed | 01 |
● | 112 | Oosterland-gg | A. Vermeij | Nieuw-Beijerland-gg | bed | 07 |
● | 01 | Oost-Souburg-pg | E. van der Linden | Goes-pg (per 6-3) | 01 | |
● | 119 | Ouddorp-gg | C.J. Meeuse (3e keer) | Goes-gg | bed | 03 |
● | 01 | Oud-Loosdrecht-hg | F.J.M. van Veldhuizen | Dinteloord-hg (per 11-3) | 01 | |
● | 05 | Oud-Vossemeer-ggin | J. Roos (3e keer) | Barneveld-ggin | 93 | |
● | 02 | Ridderkerk-gg | G. van Manen | Elspeet-gg | bed | 04 |
● | 115 | Rotterdam-Alexanderpolder-gg | D.W. Tuinier (2e keer) | Aagtekerke-gg | 36 | |
● | 03 | Scherpenzeel-Gld-hg | G.C. Bergshoeff | Bergambacht-hg (per 22-2) | aan | 07 |
● | Sioux Center-gg (V.S.) | J.B. Zippro | Grand-Rapids-gg (V.S.) | bed | ||
● | 02 | Stolwijk-hg (wijk 2) | J.J. ten Brinke | Bleiswijk (hwba Het Anker) (per 16-3) | 03 | |
● | 01 | Utrecht-pg (Johanneskerkgemeente) | mw. T.C. Wolters | Maarn-Maarsbergen-pg | 01 | |
● | 34 | Veenendaal-ggin | M. Krijgsman (2e keer) | Arnemuiden-ggin | 17 | |
● | 20 | Waardenburg-ggin | J. Roos (9e keer) | Barneveld-ggin | bed | 92 |
● | 01 | Waddinxveen-hg (De Morgenster) | J.S. Heutink | Ede-hg (per 16-3) | 16 | |
● | 08 | Wageningen-gg | J.J. Tanis | Middelburg-Zuid-gg | 03 | |
● | 03 | Wekerom-Ede-ogg | G. Gerritsen | Salford-ogg (Can.) | bed | |
● | 131 | Westkapelle-gg | C. van Krimpen (2e keer) | Yerseke-gg | 05 | |
● | 01 | Wijhe-pg | mw. M. Veenstra-Oving | Noordwolde-Fr-pg | aan | 01 |
● | 04 | Zeewolde-gkv | H.J. Messelink | Zwolle-Zuid-gkv | 02 | |
● | 08 | Zeist-cgk | J. de Bruin | kandidaat Barendrecht | 01 | |
● | 01 | Zwaagwesteinde-cgk | A. Huijgen | Genemuiden-cgk | 04 | |
● | 03 | Zwijndrecht-Groote Lindt-gkv | J.A. Schelling | Venlo-gkv | 01 | |
● | 07 | Zwolle-gg | B. van der Heiden | Alblasserdam-gg | bed | 81 |
- | ||||||
Voornemen beroep: | ||||||
● | 01 | Middelharnis-hg | M.J. Middelkoop | Hendrik-Ido-Amabcht-hg (per 19-3) | 01 | |
- | ||||||
Voordracht beroep: | ||||||
● | 01 | Ermelo-cgk | R.G. den Hertog | Zutphen-cgk (stemming 7-4) | 05 | |
● | 04 | Houten-hg | G. Lustig | Nieuwerkerk aan den IJssel (stemming 20-3) | 01 | |
● | 01 | Kampen-cgk | R.G. den Hertog | Zutphen-cgk (stemming 7-4) | 06 | |
● | 02 | Numansdorp-Korendijk-hhg | G.J. Veldhuis | kandidaat Katwijk aan Zee | 02 | |
- | ||||||
Tweetallen: | ||||||
● | Beekbergen-gg | B. van der Heiden | Alblasserdam-gg (stemming 11-3) | |||
● | G. van Manen | Elspeet-gg | ||||
● | De Beek-Uddel-ggin | A. Schultink | Gouda-ggin (stemming 11-3) | |||
● | A. van Voorden | Opheusden-ggin | ||||
● | Kruiningen-gg | J. van Belzen | Urk-gg (stemming 11-3) | |||
● | B.J. van Boven | De Valk-Wekerom-gg | ||||
● | Rotterdam-Alexanderpolder-gg | P. Mulder | Krimpen aan den IJssel-gg (stemming 14-3) | |||
● | D.W. Tuinier | Aagtekerke-gg | ||||
● | Rotterdam-IJsselmonde-gg | G. Pater | Oud-Beijerland (stemming 18-3) | |||
● | A.H. Verhoef | Sint Catharines-gg (V.S.) | ||||
● | Wageningen-gg | M. Karens | Werkendam-gg (stemming 11-3) | |||
● | J.J. Tanis | Middelburg-Zuid-gg | ||||
● | Westkapelle-gg | C. van Krimpen | Yerseke-gg (stemming 11-3) | |||
● | G. Pater | Oud-Beijerland-gg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.