Mutatielijst week 04 2012
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 01 | Amsterdam-gkv (De Aker) | ds. W. Griffioen | Anna-Paulowna-gkv | aan | 01 |
● | 09 | Barneveld-ogg | ds. T. Klok | Urk-ogg (5e keer) | 40 | |
● | 07 | Boven-Hardinxveld-hg | ds. A.J. Kunz | Katwijk aan Zee-hg (per 28-1) | 01 | |
● | 01 | Dedemsvaart-gk | ds. B.G. Breunesse | legerpred. Hardenberg | aan | 01 |
● | 01 | Grevelduin-Capelle-hg | ds. J. Muller | Zetten-Andelst-hg (per 2-1) | bed | 02 |
● | 01 | Hasselt-hg | ds. R.W. de Koeijer | Putten-hg (per 28-1) | 11 | |
● | 01 | Haulerwijk-Waskemeer-pg | ds. mw. C.J. van den Beukel | Leeuwarden-gk (per 16-1) | aan | 01 |
● | 01 | Hoogeveen-cgk (Ichthuskerk) | ds. N. Vennik | Groningen-cgk | 01 | |
● | 01 | Houten-hg (Sionkerk) | ds. W.J. Dekker | Delft-hg (per 3-1) | bed | 09 |
● | 08 | IJsselmuiden-Grafhorst-hg (wijk 2) | ds. J.A. Brussaard (2e keer) | Barneveld-hg (per 6-2) | aan | 05 |
● | 01 | Katwijk aan Zee-cgk | ds. M.A. Kempeneers | Elburg-cgk | 03 | |
● | 05 | Lisse-gg | ds. B. Labee | Tricht-Geldermalsen-gg | 10 | |
● | 01 | Maastricht-pg (studentenpastoraat) | A.F. de Fijter | kandidaat Maastricht | 01 | |
● | 65 | Rotterdam-Zuidwijk-gg | ds. B. Labee (2e keer) | Tricht-Geldermalsen-gg | bed | 09 |
● | 12 | Werkendam-ogg | ds. T. Klok (3e keer) | Urk-ogg | bed | 39 |
● | 01 | Wijk bij Heusden-hg | ds. J. van Dijk | Ede-hg (per 31-12) | bed | 02 |
● | 06 | Zeist-cgk | ds. A. Huijgen | Genemuiden-cgk | bed | 01 |
● | 01 | Zoetermeer-gkv | ds. J.M. Oldenhuis | Brunssum-Treebeek-gkv | 01 | |
- | ||||||
Voornemen beroep: | ||||||
● | 02 | Barneveld-hg (wijk 4) | ds. F. Maaijen | Putten-hg (per 6-2) | 01 | |
● | 03 | Bunschoten-hg | ds. J. Bogerd | Scherpenzeel-hg (Gld.) | 02 | |
● | 01 | Giessen-hg | A.J. Mouw | kandidaat Ede (in 03-2012) | 01 | |
● | 01 | Renswoude-hg | ds. H.J. Donken | Meerkerk (per 28-1) | 03 | |
● | 06 | Sirjansland-hg | J.T. Pronk | kandidaat Capelle aan den IJssel (per 2-2) | 02 | |
● | 10 | Uddel-hg | ds. M. Noorderijk | Tiendeveen-Nieuw-Balinge-hg (per 4-2) | 01 | |
● | 05 | Yerseke-Rehoboth-hg | J.T. Pronk | kandidaat Capelle aan den IJssel (per 26-1) | 01 | |
● | 01 | Zwijndrecht-hg (Open Hof) | J.W. Schellingerhout | kandidaat Hendrik-Ido-Ambacht (per 30-1) | 01 | |
- | ||||||
Voordracht beroep: | ||||||
● | 02 | Dordrecht-Zuid-cgk | ds. G.J.H. Vogel (2e keer) | Zierikzee-cgk (stemming 5-2) | 03 | |
● | 01 | Heteren-hg | A.J. Molenaar | kandidaat Rotterdam (stemming 26-1) | 01 | |
- | ||||||
Tweetallen: | ||||||
● | Alphen aan den Rijn-cgk | ds. H. Polinder | Urk-cgk (Maranatha) | |||
● | ds. A. van der Zwan | Sliedrecht-cgk (Bethel) | ||||
● | Emmeloord-gg | ds. D.W. Tuinier | Aagtekerk-gg (stemming 30-1) | |||
● | ds. W. Visscher | Amersfoort-gg | ||||
● | Lisse-gg | ds. B. Labee | Tricht-Geldermalsen-gg (stemming 20-1) | |||
● | ds. G.J.N. Moens | Meliskerke-gg | ||||
● | Ouddorp-gg | ds. B. Labee | Tricht-Geldermalsen-gg (stemming 16-2) | |||
● | ds. A. Vermeij | Nieuw-Beijerland-gg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.