Ruim 3500 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop


Mutatielijst week 47 2011


<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
30 Aalburg-gg ds. A. Schot (2e keer) Nunspeet-gg bed46
24 Arnhem-gg ds. B. Labee (2e keer) Tricht-Geldermalsen-gg 02
01 Barneveld-hg (wijk 4) ds. C. van de Scheur Veenendaal-hg (per 31-10) bed07
41 Bodegraven-gg ds. A.T. Vergunst (5e keer) Carterton-gg (Nieuw-Zeeland)
21 Boskoop-gg ds. D.W. Tuinier (3e keer) Aagtekerke-gg 20
06 Boven-Hardinxveld-hg ds. J. Muller Zetten-Andelst-hg 01
06 Emst-Epe-Oene-Vaassen-Nijbroek-hhg H.J. van Marle kandidaat Hasselt aan01
06 Harskamp-hhg ds. L.M. Jongejan Middelharnis-hhg (herziene beslissing) aan01
03 Hedel-hg J.J. Mulder kandidaat Nunspeet (per 1-11) aan01
Hoogeveen-gk (wijk De Weide, als bijstand) mw. T.D. Hoekstra-Boot wonend Hoogeveen aan01
01 Hoogeveen-gkv ds. R.M. Meijer Hasselt-gkv bed01
106 Katwijk aan Zee-gg ds. B.J. van Boven (3e keer) De Valk-Wekerom-gg bed67
18 Kinderdijk-ogg ds. T. Klok (8e keer) Urk-ogg 38
53 Leiderdorp-gg ds. L. Terlouw (2e keer) Barendrecht-gg 26
81 Meeuwen-Sprang-Capelle-gg ds. G. Hoogerland (2e keer) Kruiningen-gg 01
47 Oudemirdum-gg ds. B. van der Heiden (2e keer) Alblasserdam-gg 76
Rockingham-FRC (AustraliŽ) ds. R.D. Anderson Katwijk-gkv aan01
01 Schermer-pg mw. A.J. Schumacher-Nap kandidaat Berkel-Rodenrijs 01
Sheboygan-gg (V.S.) ds. G.M. de Leeuw Ridderkerk-gg 13
Sint Annaland-gg ds. G. Hoogerland (2e keer) Kruiningen-gg 02
04 Sint Maartensdijk-hhg ds. L.M. Jongejan Middelharnis-hhg bed02
01 Voorst-pg mw. L.E. Bassa kandidaat Utrecht aan01
01 Voorthuizen-gk ds. D. de Jong Barneveld-gk aan01
03 Waarder-hhg H.J. van Marle kandidaat Hasselt (per 5-11) bed02
06 Wezep-Wapenveld-hhg H.J. van Marle kandidaat Hasselt aan01
05 Wierden-hg (wijk Noord) ds. L.P. Blom Nunspeet-hg (per 19-11) 02
01 Wijnjewoude-gk E.J. van den Brink (p-t) kandidaat Ureterp aan01
04 Yerseke-Rehoboth-hg J.J. Mulder kandidaat Nunspeet (per 14-11) bed02
02 Zeist-hg (Bethelwijk) ds. C.M.A. van Ekris Breukelen-hg (per 5-11) aan01
02 Zwartebroek-hg ds. C. van de Scheur Veenendaal-hg (per 7-11) bed08
07 Zwijndrecht-gg ds. C. van Krimpen Yerseke-gg bed02
03 Zwolle-gg ds. J. Schipper Dirksland-gg bed08
-
Voornemen beroep:
01 Goedereede-hg ds. H. Westerhout Harderwijk-hg 13
02 Veenendaal-hg (wijk 4) ds. P. Hoogendam Bergschenhoek-hg (per 28-11) 01
-
Voordracht beroep:
02 Noordscheschut-cgk ds. A.C. van der Wekken Scherpenzeel-cgk (Gld.)(stemming 8-1-2012) 02
-
Tweetallen:
Apeldoorn-gg ds. G. Clements Gouda-gg (stemming 14-12)
ds. L. Labee Tricht-Geldermalsen-gg
Bodegraven-gg ds. A.T. Vergunst Carterton-gg (stemming 24-11)
ds. D.W. Tuinier Aagtekerke-gg
Boskoop-gg ds. M. Joosse Hendrik-Ido-Ambacht-gg (stemming 24-11)
ds. D.W. Tuinier Aagtekerke-gg
Leiderdorp-gg ds. L. Terlouw Barendrecht-gg (stemming 23-11)
ds. A. Schot Nunspeet-gg
Kinderdijk-ogg ds. G. Gerritsen Salford-ogg (Can.) (stemming 21-11)
ds. T. Klok Urki-ogg
Opheusden-gg ds. A.H. Verhoef Sint Catharines-gg (stemming 23-11)
ds. A. Verschuure Scherpenzeel-gg (Gld.)
Ridderkerk-Slikkerveer-gg ds. B. Labee Tricht-Geldermalsen-gg (stemming 1-12)
ds. D.W. Tuinier Aagtekerke-gg
Rotterdam-Alexanderpolder-gg ds. C.J. Meeuse Goes-gg (stemming 30-11)
ds. A.T. Vergunst Carterton-gg
Wageningen-gg ds. J.M.D. de Heer Middelburg-Centrum-gg (stemming 30-11)
ds. A. Schot Nunspeet-gg

<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
dinsdag 07 december 2021