Mutatielijst week 37 2011
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 01 | Amstelveen-Buitenveldert-pg (als bijstand) | ds. J.C. Schaap | ontheven pred., wonend Amsterdam (per 18-9) | aan | 01 |
● | 26 | Apeldoorn-gg | ds. A.T. Vergunst | Carterton-gg (Nieuw-Zeeland) | ||
● | 40 | Bodegraven-gg | ds. B. Labee | Tricht-Geldermalsen-gg | 01 | |
● | Clifton-gg (V.S.) | ds. J.B. Zippro | Grand-Rapids-gg (V.S.) | |||
● | 03 | Dirksland-hg | ds. J.A. Brussaard | Barneveld-hg (per 12-9) | 04 | |
● | 02 | Dordrecht-gg | ds. A.T. Vergunst | Carterton-gg (Nieuw-Zeeland) | ||
● | 10 | Gravenhage-gg | ds. B. van der Heiden | Alblasserdam-gg | ||
● | 01 | Kapelle-Biezelinge-gg | ds. H. Hofman | Sioux Center-gg (V.S.) | ||
● | 01 | Katwijk-classis-hg (g.v. stichting DSV) | ds. P. Zeedijk | Stavenisse-hg | aan | 01 |
● | 201 | Leerdam-gg | ds. A. Schot | Nunspeet-gg | 45 | |
● | 11 | Lelystad-gg | ds. D.W. Tuinier (2e keer) | Aagtekerke-gg | 14 | |
● | 01 | Maasdijk-gk | ds. L.C. van der Eijk | Heerjansdam-Kijfhoek-pg | aan | 01 |
● | 02 | Middelharnis-cgk | ds. G.R. Procee | Hamilton (Can.) | aan | |
● | 35 | Oostkapelle-gg | ds. A.T. Vergunst | Carterton-gg (Nieuw-Zeeland) | ||
● | 46 | Oudemirdum-gg | ds. M. Karens | Werkendam-gg | 225 | |
● | 01 | Rijnsburg-gk | ds. mw. A. Haasnoot | Geldermalsen-gk | 01 | |
● | 03 | Sint Maartensdijk-hhg | ds. A. Vlietstra | Katwijk aan Zee-hhg | bed | 16 |
● | 04 | Tholen-gg | ds. W.J. Karels | Hardinxveld-Giessendam-gg | 125 | |
● | 08 | Uddel-hg | ds. J.C. Breugem | Goudswaard-hg (per 12-9) | 01 | |
● | 61 | Vlaardingen-gg | ds. P. Mulder (2e keer) | Krimpen aan den IJssel-gg | 29 | |
● | 54 | Westzaan-gg | ds. A.B. van der Heiden | Benthuizen-gg | 12 | |
● | 02 | Zevenhuizen-hg | ds. D. van Vreeswijk | Poeldijk-hg (per 22-8) | aan | 01 |
● | 01 | bijz.werk-pg Hendrik Kraemer Instituut | ds. C. van Dam | wonend Zeewolde | ||
- | ||||||
Voornemen beroep: | ||||||
● | 04 | Nunspeet-hg (Dorpskerk-Noord) | ds. J.W. Sparreboom | Krimpen aan den IJssel-hg | 01 | |
● | 01 | Veenendaal-hg (wijk 4) | ds. M. Dubbelman | Giessen-Nieuwkerk-hg (p-t) (per 12-9) | 01 | |
● | 01 | Woudenberg-hg (wijk 1) | ds. M. Messemaker | Monster-hg(per 19-9) | 02 | |
- | ||||||
Voordracht beroep: | ||||||
● | 01 | Drogeham-cgk | S.P. Roosendaal | kandidaat Apeldoorn (stemming 18-9) | 01 | |
● | 12 | Eemdijk-cgk | P.W.J. van der Toorn | kandidaat Apeldoorn (stemming 25-9) | 02 | |
● | 01 | Ermelo-hg (Zendingskerk) | ds. R.M. Wahl (p-t) | Wageningen-pg (stemming 12-9) | 01 | |
● | 05 | Heerde-cgk | P.W.J. van der Toorn | kandidaat Apeldoorn (stemming 18-9) | 01 | |
● | 01 | Kornhorn-cgk | S.P. Roosendaal | kandidaat Apeldoorn (stemming 18-9) | 02 | |
● | Onstwedde-cgk | ds. H. Peet | Bunschoten-cgk (stemming 11-9 > afgewezen) | |||
- | ||||||
Tweetallen: | ||||||
● | Apeldoorn-gg | ds. B. Labee | Tricht-Geldermalsen-gg (stemming 15-9) | |||
● | ds. A.T. Vergunst | Carterton-gg (Nieuw-Zeeland) | ||||
● | Bodegraven-gg | ds. B. Labee | Tricht-Geldermalsen-gg (stemming 15-9) | |||
● | ds. D.W. Tuinier | Aagtekerke-gg | ||||
● | Dordrecht-gg | ds. H. Hofman | Sioux Center-gg (V.S.) (stemming 16-9) | |||
● | ds. A.T. Vergunst | Carterton-gg (Nieuw-Zeeland) | ||||
● | Gravenhage-gg | ds. B. van der Heiden | Alblasserdam-gg (stemming 12-9) | |||
● | ds. D.W. Tuinier | Aagtekerke-gg | ||||
● | Kampen-gg | ds. A. Schot | Nunspeet-gg (stemming 15-9) | |||
● | ds. D.W. Tuinier | Aagtekerke-gg | ||||
● | Kapelle-Biezelinge-gg | ds. H. Hofman | Sioux Center-gg (V.S.) (stemming 16-9) | |||
● | ds. A.T. Vergunst | Carterton-gg (Nieuw-Zeeland) | ||||
● | Lelystad-gg | ds. B. Labee | Tricht-Geldermalsen-gg (stemming 15-9) | |||
● | ds. D.W. Tuinier | Aagtekerke-gg | ||||
● | Lisse-gg | ds. M. Karens | Werkendam-gg (stemming 20-9) | |||
● | ds. P. Mulder | Krimpen aan den IJssel-gg | ||||
● | Oostkapelle-gg | ds. D.W. Tuinier | Aagtekerke-gg | |||
● | ds. A.T. Vergunst | Carterton-gg (Nieuw-Zeeland) | ||||
● | Rotterdam-IJsselmonde-gg | ds. C. van Krimpen | Yerseke-gg (stemming 26-9) | |||
● | ds. M. Mondria | Waardenburg-gg | ||||
● | Veenendaal-gg | ds. M. Karens | Werkendam-gg (stemming 21-9) | |||
● | ds. W. Visscher | Amersfoort-gg | ||||
● | Vlaardingen-gg | ds. W.J. Karels | Hardinxveld-Giessendam-gg (stemming 12-9) | |||
● | ds. P. Mulder | Krimpen aan den IJssel-gg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.