Mutatielijst week 17 2011
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 01 | Bodegraven-gkv | E.B. Buitendijk | kandidaat Berkel-Rodenrijs | bed | 01 |
● | 04 | Boven-Hardinxveld-hg | ds. E. de Mots | Goedereede-hg (per 23-4) | 01 | |
● | 01 | Bruinisse-ggin | ds. J. Roos | Barneveld-ggin | bed | 64 |
● | 01 | Dussen-Hank-hg | ds. D.J.W. Kok | IJzendoorn-hg (per 26-4) | 01 | |
● | 02 | Eindhoven-hg (Kruispuntgemeente) | ds. J.S. Heutink | Ede-hg | bed | 15 |
● | Elst-ggin (Utr.) | ds. J. Roos | Barneveld-ggin | 66 | ||
● | 01 | Epe-hg (Sionskerk) | ds. J.B. ten Hove | Katwijk aan Zee-hg | 13 | |
● | 36 | Groningen-gg | ds. M. Joosse (2e keer) | Hendrik-Ido-Ambacht-gg | bed | 07 |
● | 03 | Hendrik-Ido-Ambacht-hg (wijk Elim) | ds. W.J. Dekker | Delft-hg | bed | 07 |
● | 09 | Kampen-gg | ds. L. Terlouw | Barendrecht-gg | 24 | |
● | 04 | Katwijk aan Zee-hg (wijk Sion) | ds. H.J. Donken | Meerkerk-hg (per 26-4) | 01 | |
● | 01 | Nieuw-Amsterdam-hg | ds. mw. E.J. Wisselink | Veldhoven-pg | aan | 01 |
● | 03 | Nunspeet-hg (wijk Dorpskerk-Noord) | ds. J.S. Heutink | Ede-hg | bed | 14 |
● | 01 | Oldebroek-hg (wijk 1) | ds. J.P.J. Voets | Wijk bij Heusden-hg (per 26-4) | 09 | |
● | Oldebroek-ogg | ds. T. Klok | Urk-ogg | |||
● | 33 | Oostkapelle-gg | ds. W. Visscher (2e keer) | Amersfoort-gg | bed | 119 |
● | 05 | Ouddorp-hhg | ds. IJ.R. Bijl | Waddinxveen-hhg | bed | 11 |
● | 01 | Schiedam-ngk | ds. P.J.H. Krol | Heerde-ngk | aan | 01 |
● | 05 | Stavenisse-ogg | ds. T.L. Zwartbol (2e keer) | Wekerom-Ede-ogg | aan | 06 |
● | 01 | Tubbergen-pg | ds. H. Marsman | Oenkerk-pg | aan | 01 |
● | 01 | Waddinxveen-gkv | E.B. Buitendijk | kandidaat Berkel-Rodenrijs | aan | 04 |
● | 01 | Wageningen-gkv | ds. B. Luiten | Zwolle-Centrum-gkv | 02 | |
● | 01 | Wekerom-hg | ds. J.P. Nap | Lunteren-hg | bed | 02 |
● | 03 | Wierden-hg (wijk Noord) | ds. K.E. Schonewille | ’s-Gravenmoer-hg | bed | 04 |
● | 01 | Zaamslag-gkv | E.B. Buitendijk | kandidaat Berkel-Rodenrijs | bed | 03 |
● | 03 | Zeewolde-gkv | ds. J.H. Smit | Nijkerk-Oost-gkv | 03 | |
● | 01 | Zevenhuizen-hg | ds. J. Meertens | Nieuw-Loosdrecht-hg | bed | 02 |
● | Zoetermeer-gg (als zendingspred. Albanie) | ds. D. de Wit | Rijssen-West-gg | bed | 40 | |
● | 02 | Zwijndrecht–Groote Lindt-gkv | E.B. Buitendijk | kandidaat Berkel-Rodenrijs | bed | 02 |
● | 01 | Zwolle-gg | ds. W.J. Karels | Hardinxveld-Giessendam-gg | bed | 123 |
- | ||||||
Voornemen beroep: | ||||||
● | 01 | Bunschoten-Spakenburg-ngk | ds. P. Kleingeld | Maassluis-ngk | 01 | |
● | 01 | Heteren-pg (Vloedschuurgemeente) | ds. C. de Gooijer | ontheven Gendringen, wonend Deventer | 01 | |
● | 02 | Rijssen-hg (wijk 3) | ds. E. de Mots | Goedereede-hg (per 1-5) | 02 | |
● | 10 | Sommelsdijk-hg | ds. G.J. Hiensch | Elst-Rhenen-hg | 02 | |
● | 01 | Werkhoven-hg | G.A. Termaat | kandidaat Ede | 01 | |
● | 05 | Wilnis-hg | ds. P. Veerman | Lopikerkapel (per 9-5) | 03 | |
- | ||||||
Voordracht beroep: | ||||||
● | 03 | Den Bommel-hg | H.I. Methorst | kandidaat Wekerom (stemming 2-5) | 02 | |
● | Elst-ggin (Utr.) | ds. J. Roos | Barneveld-ggin (stemming 27-4) | 66 | ||
● | 01 | Nieuwland-Oosterwijk-hg | H.I. Methorst | kandidaat Wekerom (stemming 26-4) | 01 | |
● | 05 | Zeist-cgk | ds. L.A. den Butter | Culemborg-cgk (stemming 11-5) | 10 |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.