Mutatielijst week 47 2010
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 01 | Baarn-hg | ds. W. Klouwen | Willemstad (per 22-11) | 01 | |
● | 01 | Baflo-gkv | ds. A.J. Minnema (p-t) | Vollenhove-gkv > gedetacheerd Baflo | aan | 01 |
● | 02 | Barneveld-hg (wijk 2) | ds. M.A. Kuijt | Huizen-hg (per 26-11) | 01 | |
● | 01 | Beverwijk-pg (g.v. Rode Kruisziekenhuis) | ds. mw. A.T. Schaap | g.v. Winsum | aan | 01 |
● | 36 | Bodegraven-gg | ds. A.T. Vergunst (4e keer) | Carterton-gg (Nieuw-Zeeland) | ||
● | 02 | Boven-Hardinxveld-hg | ds. R.W. de Koeijer | Putten-hg (per 20-11) | 10 | |
● | 07 | Boven-Hardinxveld-hhg | ds. P. de Vries | Waarder-hhg | 02 | |
● | 03 | Emmeloord-gkv | ds. A.J. Haak | Driesum-gkv | aan | 05 |
● | 04 | Emst-Epe-Oene-Vaassen-Nijbroek-hhg | ds. W. Pieters | Garderen-hhg | bed | 06 |
● | 01 | Enkhuizen-cgk-gkv | A. de Groot | kandidaat Lelystad | aan | 01 |
● | 06 | ’s-Gravenhage-gg | ds. W. Silfhout | Capelle aan den IJssel-Middelwatering-gg | bed | 08 |
● | 52 | Hoogeveen-gg | ds. B.J. van Boven (2e keer) | De Valk-Wekerom-gg | 58 | |
● | 01 | Hoogland-Amersfoort-Noord-pg (g.v. Meander Medisch Centrum) | ds. M. Glastra | Zwolle (Kinderzorg) | aan | 01 |
● | 01 | Hoorn-ngk | ds. K.D. Huizinga | Hardinxveld-Giessendam-ngk | aan | 01 |
● | 06 | Kampen-gg | ds. P. van Ruitenburg | Chilliwack-gg (Can.) | bed | |
● | 02 | Katwijk aan Zee-hg (wijk Sion) | ds. G.C. Bergshoeff | Bergambacht-hg (per 23-11) | 03 | |
● | 02 | Kornhorn-pg | J. Tiggelaar | kandidaat Hasselt | aan | 01 |
● | 02 | Nieuwleusen-hhg | ds. J. den Boer | Urk-Moria-hhg | bed | 02 |
● | 02 | Opende-hg | J. Tiggelaar | kandidaat Hasselt | aan | 01 |
● | 10 | Opheusden-gg | ds. A.H. Verhoef | Sint Catharines-gg (V.S.) | ||
● | 01 | Opperdoes-pg | mw. M. Kraak-Verdonk | kandidaat Wilnis | aan | 01 |
● | 04 | Ouddorp-hhg | ds. A. Vlietstra | Katwijk aan Zee-hhg | 14 | |
● | 03 | Oudewater-hg (wijk 2) | ds. W. van Vreeswijk | Rijssen-hg (per 3-12) | 03 | |
● | 62 | Ridderkerk-Slikkerveer-gg | ds. M. Joosse | Hendrik-Ido-Ambacht-gg | 02 | |
● | Sint Annaland-gg | ds. C. Vogelaar (2e keer) | Zwolle-gg | 02 | ||
● | 30 | Terneuzen-gg | ds. A.T. Vergunst (3e keer) | Carterton-gg (Nieuw-Zeeland) | ||
● | 01 | Utrecht-hg (Marcus/Wilhelminakerk) | mw. M.C. van Giezen | kandidaat Zeist | aan | 01 |
● | 01 | Utrecht-veg | ds. mw. E. Spee | Hoogland | aan | 01 |
● | Westkapelle-gg | ds. D. de Wit (4e keer) | Rijssen-West-gg | 35 | ||
● | 04 | Wezep-Wapenveld-hhg | ds. W. Pieters | Garderen-hhg | bed | 06 |
● | Wolphaartsdijk-gg | ds. G.J.N. Moens | Meliskerke-gg | 15 | ||
● | 01 | Zeist-ngk | mw. J.M. Cooiman-Bouma | kandidaat Rotterdam | aan | 01 |
- | ||||||
Voornemen beroep: | ||||||
● | Kamerik-hg | ds. J. ter Maten | ’s-Grevelduin-Capelle-hg | 01 | ||
● | 01 | Nunspeet-hg (Dorpskerk-Noord) | ds. M.C. van Pelt | Rotterdam-Kralingen-hg | 01 | |
● | 01 | Oldebroek-hg | ds. J.A. Brussaard | Barneveld-hg (per 27-12) | 03 | |
● | Rouveen-hg (wijk 2) | ds. L.W. den Boer | Sint Philipsland-hg (per 29-11) | 03 | ||
- | ||||||
Voordracht beroep: | ||||||
● | Eemdijk-cgk | ds. G. van Roekel | Putten-cgk (stemming 12-12) | |||
● | Enschede-Oost-cgk | ds. R. Bikker | Beverwijk-Westzaan-cgk (stemming 9-1-2011) | |||
- | ||||||
Tweetallen: | ||||||
● | Bodegraven-gg | ds. D.W. Tuinier | Aagtekerke-gg (stemming 25-11) | |||
● | ds. A.T. Vergunst | Carterton-gg (Nieuw-Zeeland) | ||||
● | Oostkapelle-gg | ds. A.A. Brugge | Dordrecht-gg | |||
● | ds. P. van Ruitenburg | Chilliwack-gg (Can.) | ||||
● | Opheusden-gg | ds. A.H. Verhoef | Sint Catharines-gg (V.S.) (stemming 25-11) | |||
● | ds. D. de Wit | Rijssen-West-gg | ||||
● | Ridderkerk-Slikkerveer-gg | ds. M. Joosse | Hendrik-Ido-Ambacht-gg (stemming 25-11) | |||
● | ds. J.B. Zippro | Grand-Rapids-gg (V.S.) | ||||
● | Terneuzen-gg | ds. A.T. Vergunst | Carteron-gg (Nieuw-Zeeland) (stemming 25-11) | |||
● | ds. W. Visscher | Amersfoort-gg | ||||
● | Vlaardingen-gg | ds. A. Schot | Nunspeet-gg (stemming 30-11) | |||
● | ds. D. de Wit | Rijssen-West-gg | ||||
● | Westkapelle-gg | ds. A.B. van der Heiden | Benthuizen-gg (stemming 22-11) | |||
● | ds. D. de Wit | Rijssen-West-gg | ||||
● | Wolphaartsdijk-gg | ds. M. Karens | Werkendam-gg (stemming 22-11) | |||
● | ds. G.J.N. Moens | Meliskerke-gg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.