Mutatielijst week 50 1997
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | Abcoude-gk (SoW) | P.A. Vrijhoff | Marken-gk | |||
● | Alblasserdam-gg | M. Karens | Werkendam-gg | bed | ||
● | Amsterdam-gg | A.B. van der Heiden | Utrecht-gg | |||
● | Asperen-hg | G. van den Berg | kandidaat IJsselmuiden | aan | 02 | |
● | Bedum-Onderdendam-hg | G.H. Abma | Gouda-hg | |||
● | Bergentheim-gk | mw. G. Nijmeijer | kandidaat Leusden | aan | ||
● | Boskoop-gg | A.B. van der Heiden | Utrecht-gg | |||
● | Broek op Langedijk-cgk | S. Otten | Rotterdam-Zuid-cgk | |||
● | Deventer-doops-rem | mw. H.J. Buiteveld | Sneek-IJlst-doops | aan | ||
● | Enschede-hg (wijk Oost) | J.D. Zuurmond | Glanerbrug-hg | aan | ||
● | Farmsum-Oosterhoek-Meedhuizen-hg | mw. H. Novakova | kandidaat Tabor (Tsjechie) | aan | ||
● | Gravenhage-veg | J. van de Geer | Franeker-veg | |||
● | Grijpskerk-Niezijl-gkv | D. de Jong | kandidaat Kampen | |||
● | Groningen-gg | P. Mulder | Capelle aan den IJssel-Middelwatering-gg | bed | ||
● | t Harde-gkv | G.J. Slotman | kandidaat Zeewolde | aan | 04 | |
● | Kapelle-Biezelinge-gg | A.B. van der Heiden | Utrecht-gg | |||
● | Katwijk aan Zee-gg | A. Bac | Bodegraven-gg | bed | ||
● | Katwijk aan Zee-hg (wijk Morgenster) | A. Vlietstra | Driesum-hg | aan | ||
● | Kruiningen-gg | M. Karens | Werkendam-gg | |||
● | Maartensdijk-hg | M. van Kooten | Montfoort-hg | bed | ||
● | Maassluis-hg (Grote Kerk) | H.W. Riphagen | g.v. Rotterdam-Zuid | |||
● | Meeuwen-hg | A. Bloemendal | hulppred. Hasselt-hg | |||
● | Nieuw-Beijerland-gg | J. Karels | Oudemirdum-gg | bed | ||
● | Nieuweroord-Noordscheschut-hg | G. van den Berg | kandidaat IJsselmuiden | bed | 01 | |
● | Nijmegen-gkv | G.J. Slotman | kandidaat Zeewolde | bed | 02 | |
● | Opende-Surhuisterveen-gkv | G.J. Slotman | kandidaat Zeewolde | bed | 01 | |
● | Ossendrecht-Hoogerheide-hg (SoW) | mw. H.S. Cohen Stuart-Fens | kandidaat Doetinchem | |||
● | Poortugaal-gg | G. Mouw | De Valk-Wekerom-gg | |||
● | Rijssen-hg | D. van de Streek | Ameide-Tienhoven-hg | |||
● | Rotterdam-Alexanderpolder-gg | M. Karens | Werkendam-gg | |||
● | Scherpenisse-hg | N.P.J. Kleiberg | Veenendaal-hg | |||
● | Sleen-hg | W.P.J. Janssen | Almelo-hg (SoW) | |||
● | Terwolde-De Vecht-gg | J. Karels | Oudemirdum-gg | |||
● | Uitgeest-Akersloot-hg (SoW) | M.J. Luijk | Boxmeer-Vierlingsbeek-hg (p-t) | aan | ||
● | Urk-Eben Haezer-cgk | H. Polinder | Genemuiden-cgk | bed | ||
● | Vrouwenpolder-gkv | G.J. Slotman | kandidaat Zeewolde | bed | 03 | |
● | Westkapelle-gg | C.A. van Dieren | Stolwijk-gg | |||
● | Winterswijk-hg | H.R. Betting | Waal-Koog-Den Hoorn-hg | aan | ||
● | Wolphaartsdijk-gg | G. Mouw | De Valk-Wekerom-gg | |||
● | bijz. werk-hg (docent Peru) | M.C. van Pelt | kandidaat Zwijndrecht | |||
● | bijz. werk-hg (scriba PKV Noord-Brabant/Limburg) | J.A. Compagner | Geleen-Beek-Urmond-hg | aan |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.